Anal Dildolar

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 103 total

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 103 total

Anal dildolar, titreşimli anal vibratörlerden, anal tıkaçlara kadar pek çok farklı ürüne sahip seks oyuncaklarının genel adıdır. Anal seks için özel olarak üretilen bu dildolar ya da yapay penisler ile anüsün uyarılması sağlanır. Anal seks hem kadınlara hem de erkeklere çok farklı zevkler tattırır. Bu zevki yalnız başınıza iken de yaşayabilmeniz için tasarlanan anal dildolar çiftler için de tercih edilen seks oyuncaklarıdır. Realistik penislerden farklı biçimleri ile anüse girişleri çok daha rahat olan anal dildolar titreşimli ve titreşimsiz modellere sahiptir.

Boyutları ve kalınlıkları çok çeşitli olan bu cinsel fantezi ürünleri kadınların G-spot olarak bilinen G-noktalarını uyarmaya yardımcı olur. Erkeklerin çok güçlü orgazmlar yaşamasını sağlayan prostat uyarımı anal dildo ve anal vibratörler ile çok kolaydır. Sex shoplarda, anal seksin zevklerini daha önce tatmamış maceraperestlerin deneyebileceği uygun boyut ve modellerin yanı sıra, bu kulvarda tecrübeli kullanıcıların aldığı hazları bir üst seviyeye çıkaran farklı biçim ve boyutlarda anal dildoları bulmak mümkündür.

Anal tıkaç ya da anal vibratörleri diğer dildo ve vibratörlerden ayıran en önemli özellik biçimleridir. Geniş bir tabana sahip anal dildolar uç kısımlarına doğru ince bir form alır. Böylece anüs kanalına rahatlıkla girip, geniş tabanları sayesinde kolay çıkarılabilir. Anal vibratörleri, vajinal vibratörlerden ayıran diğer bir özellik sahip oldukları titreşim yoğunluklarıdır. Anüste bulunan kaslar çok daha hassas olduğundan verilen titreşimin vajina duvarını titreten titreşimden daha az olması anüs kanalının zarar görmesini engeller. Bu nedenle anal seks için özel olarak üretilen anal vibratörleri kullanmak çok daha zevkli bir seks deneyimi yaşamanızı sağlar. Anal vibratörlerin titreşimleri, vibratör üzerinde bulunan panelden değiştirilebilmektedir. Bu kontrol panelinin vibratörden ayrı bir kumanda üzerinde olan anal vibratör modelleri de mevcuttur. Böylece çok daha rahat pozisyonlarda istediğiniz titreşimi çok daha rahat uygulayabilirsiniz. Kontrolün başkasında olma heyecanını yaşamak isteyen çiftler de kumandalı anal vibratörleri tercih etmektedir.

Anal dildolar, anal seksten almak istediğiniz hazzın seviyelerine göre farklı boyutlarda tasarlanmıştır. Erotik shoplarda ince ve rahat girişe imkan sağlayan modellerin yanı sıra, tıknaz ve anüse daha derin baskı uygulayan modeller bulabilirsiniz. Bazı anal dildolar boğumlu yapılara sahiptir. Bu eşsiz biçimleri sayesinde her giriş ve çıkışta daha fazla zevk alırsınız. Vajinanın aksine anüsün kendini ıslatma özelliği yoktur. Bu nedenle anal dildolar anal kayganlaştırıcı kullanımına uygun üretilmişlerdir. Suya dayanıklı silikon yapıları sayesinde duşta ya da banyoda kullanıma uygundur. Böylece cinsel fantezilerinizi odanızın dışına taşımanıza imkan sağlar. Ayrıca giriş ve çıkışları kolaylaştırır. Anal tıkaçlar ve anal vibratörler, sağlıklı ve rahatsızlık vermeden anal seks tecrübesi yaşamanız için özel olarak üretilmiştir. Sizi orgazma ulaştıran bir anal seks deneyimi yaşamak istiyorsanız anal dildoları mutlaka denemelisiniz.

YasakElmam’ın geniş anal dildo seçenekleri arasından, anal tıkaçlardan anal vibratörlere kadar pek çok cinsel fantezi oyuncağını bulabilirsiniz. Daha önce tatmadıkları zevkleri tatmak isteyenler ya da bildikleri bu zevki daha farklı noktalara taşımak isteyenler YasakElmam’da geniş bir ürün listesi ile karşılaşacaklardır. Size en uygun olan anal dildoyu seçin ve anal seksin başka hiçbir şeye benzemeyen hazzını yaşamaya hazır olun.

3 AŞAMALI
SÜPER GİZLİ GÖNDERİ

Yasak Elmam’da sipariş gizliliğiniz ve
güvenliğiniz her şeyden önce gelir.
Ürünler Öncelikle
Kapalı Poşete Konur
Poşetler Yazısız Karton Kutulara Konur.
Fatura Kutunun İçine Konur.
Sıkıca Kapatılan Kutuların
üzerinde hiçbir yazı, logo,
ibare bulunmaz.

SİPARİŞ DESTEK HATTI
0507 982 43 82
0212 288 96 34

KAPIDA YA DA KARGO
ŞUBESİNDE ÖDEME

MOTO KURYE İLE
AYNI GÜN KARGO

HAVALE VE EFT’DE
%5 İNDİRİM FIRSATI!

BONUS KREDİ KARTINA
TAKSİT İMKANI