ÖNE ÇIKAN ALT KATEGORİLERAnal Oyuncaklar

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 184 total

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 184 total

Anal ürünler, çiftler arasında zamanla popülerlik kazanmaya başlayan “anal sex”i çok daha zevkli hale getiren cinsel ürünlerdir.Vajinal seksten daha farklı bir deneyim ve zevk veren anal seks, uygun ürünler kullanıldığı zaman sağlığı etkilemeyen, güvenli ve zevkli bir cinsel aktivitedir. Anal seks, erotik shoplarda satılan anal ürünler sayesinde tabuları yıkıp çiftlerin vazgeçilmez pozisyonu olmaya başlamıştır. Anüsün uyarılması hem erkekleri hem de kadınları orgazma ulaştırır.

Kadınların G-noktası diye bilinen bölgeleri, anal tıkaç, anal dildo ve vibratör gibi ürünlerin yardımı ile daha kolay uyarılır. Erkeklerin P-bölgesi olarak adlandırılan prostat noktaları anal ürünler sayesinde kolaylıkla uyarılır ve belki de pek çok erkeğin daha önce tatmadığı zevkleri tatma imkanı sağlar. Harika bir seks için uygun ürünün seçilmesi çok önemlidir. Zevkli bir anal seks deneyimi yaşamak istiyorsanız anal birleşmeye uygun cinsel ürünleri kullanmak çok daha haz dolu anlar geçirmenizi sağlar. Anal ürünler, anüsün hassas yapısına uygun olarak üretilmektedir. Bu nedenle görünüşleri vajinal dildo ve vibratörlerden farklıdır. Rahatsızlık vermekten çok uzak bu cinsel ürünler sayesinde tamamen haz odaklı bir anal seks yaşayabilirsiniz. Butt-plug olarak bilinen anal tıkaçlardan, anal toplara, özel olarak anüse girmek için üretilen dildolardan, anüse giriş çıkışı kolaylaştıran anal kayganlaştırıcılara kadar anal seks için pek çok farklı ürünü anal ürünler kategorisinde bulabilirsiniz. Sanılanın aksine anal seks çok zevkli bir deneyimdir. Kendinizi ve partnerinizi bu zevkten mahrum bırakmak istemezsiniz.

Anüs yapısı itibari ile vajinadan oldukça farklı bir kas dokusuna sahiptir. Bu nedenle anüse penetre edecek cinsel ürünlerin anal seks için uygun tasarlanmış olması önemlidir. Zevkli bir anal seks deneyimi için butt-plug (anal tıkaç), anal dildo ve vibratörler, anüse girişleri kolay olacak şekilde üretilmişlerdir. Tabanlarından uca doğru incelen yapıları sayesinde fazla bir zorlamaya ihtiyaç duymadan anüse rahatça yerleştirilebilirler. Geniş tabanları sayesinde anal tıkaçları kavramak kolaydır. Anal seks deneyimini ilk defa tadacaklar için uygun boyutlarda anal dildolar mevcuttur. Bu tecrübeyi daha önce yaşamış ve daha ötesini keşfetmek isteyenler için titreşimli anal dildolar tercih edilebilir. Vajinal/anal toplar, sahip oldukları biçim sayesinde anüse rahat giriş çıkış yapılmasını sağlar. Partnerinizle ön sevişme sırasında kullanabileceğiniz gibi bu ürünleri mastürbasyon için de kullanarak yalnız kaldığınız zamanları aklınızdan çıkaramadığınız tecrübelere dönüştürebilirsiniz.

Yenilikleri denemeye açık olmak seks hayatında önemlidir. Farklı tecrübeleri deneyerek farklı zevkler alabilirsiniz. Bu zamana kadar uyarılmamış G-noktası ya da prostat bölgesini uyararak inanılmaz hazlar alabilirsiniz. Anal seks, yeniliklere açık çiftlerin ya da daha farklı bir mastürbasyon deneyimi yaşamak isteyenlerin denemek isteyecekleri bir aktivitedir. Bu deneyimi, sanılanın aksine, zevkli ve rahat hale getirmek için çeşitli anal kayganlaştırıcılar üretilmiştir. Anüs, vajinanın aksine kendini kayganlaştıran bir yapıya sahip değildir. Anal seks sırasında vücudunuza zarar vermemek için anüse penetrasyonu kolaylaştıran anal kayganlaştırıcıları kullanmanız önemlidir. Bu kayganlaştırıcı ürünler sayesinde herhangi bir rahatsızlık hissetmezsiniz. Tamamen zevke odaklanan, harika bir orgazm yaşamanızı sağlayan bu anal ürünlerin alışkanlık haline geleceğinden emin olabilirsiniz.

Anal seksin zevkini denemek isteyen ya da bu zevki alışkanlık haline getiren müşteriler için YasakElmam geniş bir anal ürün kategorisine sahiptir. Anal seksten gerçek bir zevk almanızı sağlayacak butt-plug ya da anal tıkaçlardan, her boyutta anal dildolara, vibratörlere kadar çeşitli anal seks ürünlerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Daha önce tatmadığınız ve tattıktan sonra da vazgeçemeyeceğiniz anal seksi seks hayatınıza katmaya hazır olun.

3 AŞAMALI
SÜPER GİZLİ GÖNDERİ

Yasak Elmam’da sipariş gizliliğiniz ve
güvenliğiniz her şeyden önce gelir.
Kapalı Poşete Konur Ürünler Öncelikle
Kapalı Poşete Konur
Fatura Kutunun İçine Konur Poşetler Yazısız Karton Kutulara Konur.
Fatura Kutunun İçine Konur.
gizli gönderi Sıkıca Kapatılan Kutuların
üzerinde hiçbir yazı, logo,
ibare bulunmaz.
SİPARİŞ DESTEK HATTI

SİPARİŞ DESTEK HATTI
0507 982 43 82
0212 288 96 34

KAPIDA YA DA KARGO ŞUBESİNDE ÖDEME

KAPIDA YA DA KARGO
ŞUBESİNDE ÖDEME

MOTO KURYE İLE AYNI GÜN KARGO

MOTO KURYE İLE
AYNI GÜN KARGO

HAVALE VE EFT'DE %5 İNDİRİM FIRSATI

HAVALE VE EFT’DE
%5 İNDİRİM FIRSATI!

BONUS KREDİ KARTINA TAKSİT İMKANI

BONUS KREDİ KARTINA
TAKSİT İMKANI