Anal Tıkaçlar

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 54 total

Sayfa
 1. ÜRÜNÜMÜZ
  TÜKENMİŞTİR

 2. ÜRÜNÜMÜZ
  TÜKENMİŞTİR

 3. ÜRÜNÜMÜZ
  TÜKENMİŞTİR

 4. ÜRÜNÜMÜZ
  TÜKENMİŞTİR

 5. ÜRÜNÜMÜZ
  TÜKENMİŞTİR

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 54 total

Sayfa

Anal seks pek çokları tarafından tedirgin yaklaşılan bir aktivitedir. Ön yargılardan vazgeçip bu seks deneyimini yaşamak isteyenler için üretilen anal tıkaçlar sayesinde anal seksin hiçbir tedirgin edici tarafı olmadığını göreceksiniz. Butt-plug olarak bilinen anal tıkaçlar, sahip oldukları yapıları sayesinde vajinal vibratör ve dildolardan çok farklıdır. Anüsün içine yerleştirilerek kişiyi uyaran bu cinsel ürünler partnerinizle seks sırasında ya da mastürbasyon amaçlı kullanılabilir. Yumuşak bir dokuya sahip anal tıkaçları, tecrübe etmek istediğiniz anal seks seviyesine göre farklı boyutlarda bulabilirsiniz.

Hem kadınlar hem de erkekler arasında gittikçe popüler hale gelen bu seks oyuncakları, anal seks hakkındaki tabuları yıkıp, orgazma ulaşmanın daha pek çok farklı yolu olduğunu gösterir. Anal tıkaçlar, kadınlarda G-spot olarak bilinen bölgenin uyarılmasına yardımcı olur. Prostatı uyaran yapıları sayesinde erkekler arasında da rağbet gören bu seks oyuncağını, sex shoplarda farklı biçim ve renklerde bulabilirsiniz. Vantuzlu modelleri ile elinizi kullanmadan zevkli dakikalar geçirebilir ya da titreşimli modelleri ile daha önce uyarılmamış bölgelerinizi uyarabilirsiniz. Anal tıkaçlar, anal seksi en güvenli ve en zevkli şekilde tecrübe etmenizi sağlayan en popüler seks oyuncaklarıdır.

Gittikçe daha fazla insan seks hayatına renk katmak için anal seks deneyimini yaşamak istiyor. Anal tıkaçlar bu deneyimi rahatsızlık vermeden yaşamanızı sağlayan seks oyuncaklarıdır. Seks shopların en çok tercih edilen anal ürünleri arasında yer alan “butt-plug”lar yapay penislerden farklı bir görünüme sahiptir. Tabandan uca doğru incelen bir biçime sahiptirler. Bazı anal tıkaçlar üzerinde boğumlar bulunabilmektedir. Bu boğumlu yapıları sayesinde penetrasyon sırasında sıradan tıkaçlardan daha fazla zevk verirler. Farklı boyutlarda bulabileceğiniz anal tıkaçların anal açıcı modelleri de mevcuttur. Bu modelleri çatal şeklinde bir yapıya sahiptir. Anüse girerken kapanır. Anüse girdikten sonra açılarak anüs duvarına ekstra baskı uygulanmasını sağlar. Bazı anal tıkaçlar titreşim özelliklerine sahiptir. Vajinal vibratörlerden daha farklı titreşim yoğunluğuna sahip anal tıkaçlar anüsün hassas duvarına zarar vermez. Anal tıkaçlar, özel olarak, anal seks deneyimini en zevkli şekilde yaşamanız için üretilen seks oyuncaklarıdır. Harika ve farklı bir orgazmı anal tıkaçlar ile tecrübe ederek anal seksin tabularını yıkabilirsiniz.

Anal seks sırasında dikkat edilmesi gereken çeşitli noktalar vardır. Öncelikle vücudunuzu dinlemeniz gerekir. Anal seks, aceleye getirilmesi gereken bir aktivite değildir. Vücudunuzun hazırlanması ve bu tecrübenin saf bir zevke dönüşmesi için sabırlı olmalısınız. Sınırlarınızı adım adım zorlamanız harika bir anal seks deneyimi yaşamanız için önemlidir. Bu nedenle anal tıkaçlar çok farklı boyut ve biçimlerde üretilmektedir. Anal seksi ilk defa tecrübe edecekler için küçük boyutlar tercih edilmelidir. Bu deneyimi yaşayıp bir sonraki seviyeye taşımak isteyen maceraperestler daha büyük, boğumlu ve titreşimli anal tıkaçları kullanabilir. Butt-plug kayganlaştırıcı jel ile kullanılmalıdır. Bu kayganlaştırıcı jeller, özellikle kendini kaygınlaştırma özelliğine sahip olmayan anüsün penetrasyon sırasında hasar görmesini engeller. Hiçbir rahatsızlık hissetmeden harika bir anal seks tecrübesi yaşamak için vücudunuzu gereksiz zorlamalardan kaçının.

YasakElmam’da anal tıkaçları, anal sekse hazırlık setlerinde ya da tek başlarına pek çok farklı boyut ve renkte bulabilirsiniz. Size ya da partnerinize uygun olan butt-plugları seçin, rahat olun ve kendinizi anal seksin zevk dolu anlarını yaşamaya bırakın.

3 AŞAMALI
SÜPER GİZLİ GÖNDERİ

Yasak Elmam’da sipariş gizliliğiniz ve
güvenliğiniz her şeyden önce gelir.
Kapalı Poşete Konur Ürünler Öncelikle
Kapalı Poşete Konur
Fatura Kutunun İçine Konur Poşetler Yazısız Karton Kutulara Konur.
Fatura Kutunun İçine Konur.
gizli gönderi Sıkıca Kapatılan Kutuların
üzerinde hiçbir yazı, logo,
ibare bulunmaz.
SİPARİŞ DESTEK HATTI

SİPARİŞ DESTEK HATTI
0507 982 43 82
0212 288 96 34

KAPIDA YA DA KARGO ŞUBESİNDE ÖDEME

KAPIDA YA DA KARGO
ŞUBESİNDE ÖDEME

MOTO KURYE İLE AYNI GÜN KARGO

MOTO KURYE İLE
AYNI GÜN KARGO

HAVALE VE EFT'DE %5 İNDİRİM FIRSATI

HAVALE VE EFT’DE
%5 İNDİRİM FIRSATI!

BONUS KREDİ KARTINA TAKSİT İMKANI

BONUS KREDİ KARTINA
TAKSİT İMKANI