Anal Vibratörler

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 85 total

Sayfa
 1. ÜRÜNÜMÜZ
  TÜKENMİŞTİR

 2. ÜRÜNÜMÜZ
  TÜKENMİŞTİR

 3. ÜRÜNÜMÜZ
  TÜKENMİŞTİR

 4. ÜRÜNÜMÜZ
  TÜKENMİŞTİR

 5. ÜRÜNÜMÜZ
  TÜKENMİŞTİR

 6. ÜRÜNÜMÜZ
  TÜKENMİŞTİR

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 85 total

Sayfa

Anal sex, anüse penis ya da vibratör, anal tıkaç gibi çeşitli objelerin yerleştirilmesi ile gerçekleştirilen bir seks yöntemidir. Anüs duvarına zarar vermeyecek şekilde titreşimlere sahip Anal vibratörler anal seksin çok daha zevkli geçmesini sağlayan seks oyuncaklarıdır. Kadınlarda G-bölgesinin uyarılmasına yardımcı olan anal vibratörler, erkeklerde P-bölgesi olarak bilinen prostatı uyararak daha güçlü bir orgazm yaşanmasını sağlar.

Uçları incelen yapıları ile sıradan dildo, vibratörler ve yapay penislerden farklı olan anal vibratörleri, sex shoplarda pek çok farklı şekil ve modelde bulabilirsiniz. Anal vibratörlerin geniş tabanları sayesinde kullanımları gayet rahattır. Seks hayatınıza realistik penislerden, dildolardan, vibratörlerden daha fazlasını katarak farklı deneyimler yaşamak istiyorsanız anal vibratörler tam size göre. Anal vibratörler mastürbasyon amaçlı kullanılacağı gibi cinsel birleşme sırasında da kullanılarak daha yoğun bir seks yaşamınıza yardımcı olur. Titreşimli anal tıkaçlar olarak da bilinen anal vibratörler seks oyuncakları arasında popülerlik kazanmaya başlamıştır.

Anal vibratörler pek çok farklı şekil ve boyutlarda üretilmektedir. Anal dildolar, anal penisler arasından titreşim özelliğine sahip anal vibratörler daha çok tercih edilmektedir. Anal seksin heyecan verici alanına yeni girenler için boyutları daha küçük anal vibratörler tercih edilmelidir. Bu küçük vibratörler anüs kanalına zarar vermeden rahatça yerleştirilir. Tecrübeli kullanıcılar için işleri daha da derinleştirecek daha büyük anal vibratör boyutları mevcuttur. Daha güçlü titreşimler alabileceğiniz bu vibratörler yoğun bir orgazm yaşamınızı sağlayacaktır. Ayrıca anal vibratörler piyasada farklı şekillerde de mevcuttur. Daha kıvrımlı yüzeylere sahip anal vibratörler giriş çıkışlarda kolaylık sağlamasının yanında her hareketi ile size haz verir. Uzaktan kumandalı anal vibratör modelleri ile kontrolü elinizde tutabilir ya da tamamen kendinizi partnerinizin kontrolüne bırakabilirsiniz. Size en uygun olanı seçerek şimdiye kadar uyarılmamış noktaları uyarmanız anal vibratörlerle çok kolaydır.

Anal vibratörler, vajinal vibratör ve titreşimli dildolara kıyasla daha düşük titreşim gücüne sahiptir. Böylelikle hassas anüs kanalına zarar vermezler. Silikondan üretilen anal vibratörler cilde zarar vermez. Anüs, vajina gibi kendini kayganlaştıran bir yapıya sahip değildir. Bu nedenle anal vibratör kullanımında kayganlaştırıcı kullanmanız vibratörü sıkıntı çekmeden yerleştirmenizi sağlar. Sağlık açısından tedirginlik duyanlar anal vibratörleri, prezervatif geçirerek kullanabilirler. Anal vibratörler suya dayanıklı malzemeden üretilir. Kolay temizlenirler. Yumuşak yüzeyleri sayesinde anüs kanalına girişleri kolaydır. Tabanlarının geniş olması sayesinde anal vibratörleri daha rahat kavrayabilir, çıkarırken sıkıntı yaşamazsınız. Yalnız kaldığınız zamanları daha eğlenceli hale getirmek ya da partnerinize hiç bilmediği zevkleri yaşatmak için anal vibratörleri kullanabilirsiniz. Anal vibratörleri ve anal tıkaçları anal kayganlaştırıcı kremler ile kullanmanız çok mühimdir. Bu kayganlaştırıcılar normal kayganlaştırıcılara göre daha fazla kayganlık sağlayan yağlar içerir.

Anüs kanalına titreşim vererek erkeklerde prostatın uyarılmasını, kadınlar da ise G-noktasının uyarılmasına yardımcı olan anal vibratörlere YasakElmam üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kendi başınıza güzel vakit geçirebilir ya da partnerinizin daha önce uyarılmayan noktalarına ulaşabilirsiniz. Farklı boyut ve şekillerde sizi en çok cezbeden anal vibratörü seçin ve yepyeni zevklerin tadını çıkarmaya başlayın.

3 AŞAMALI
SÜPER GİZLİ GÖNDERİ

Yasak Elmam’da sipariş gizliliğiniz ve
güvenliğiniz her şeyden önce gelir.
Kapalı Poşete Konur Ürünler Öncelikle
Kapalı Poşete Konur
Fatura Kutunun İçine Konur Poşetler Yazısız Karton Kutulara Konur.
Fatura Kutunun İçine Konur.
gizli gönderi Sıkıca Kapatılan Kutuların
üzerinde hiçbir yazı, logo,
ibare bulunmaz.
SİPARİŞ DESTEK HATTI

SİPARİŞ DESTEK HATTI
0507 982 43 82
0212 288 96 34

KAPIDA YA DA KARGO ŞUBESİNDE ÖDEME

KAPIDA YA DA KARGO
ŞUBESİNDE ÖDEME

MOTO KURYE İLE AYNI GÜN KARGO

MOTO KURYE İLE
AYNI GÜN KARGO

HAVALE VE EFT'DE %5 İNDİRİM FIRSATI

HAVALE VE EFT’DE
%5 İNDİRİM FIRSATI!

BONUS KREDİ KARTINA TAKSİT İMKANI

BONUS KREDİ KARTINA
TAKSİT İMKANI