Anal Vibratörler

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 76 total

Sayfa
 1. ÜRÜNÜMÜZ
  TÜKENMİŞTİR

 2. ÜRÜNÜMÜZ
  TÜKENMİŞTİR

 3. ÜRÜNÜMÜZ
  TÜKENMİŞTİR

 4. ÜRÜNÜMÜZ
  TÜKENMİŞTİR

 5. ÜRÜNÜMÜZ
  TÜKENMİŞTİR

 6. ÜRÜNÜMÜZ
  TÜKENMİŞTİR

 7. ÜRÜNÜMÜZ
  TÜKENMİŞTİR

 8. ÜRÜNÜMÜZ
  TÜKENMİŞTİR

 9. ÜRÜNÜMÜZ
  TÜKENMİŞTİR

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 76 total

Sayfa

Hem kadınlar hem de erkeklerin kullanması için tasarlanan anal vibratörler anal seksi çok daha eğlenceli ve zevkli hale getiren seks oyuncaklarıdır. Anal seks sırasında butt-plug gibi anal tıkaçların uyguladığı basit bir penetrasyondan daha fazlasını hissetmenizi sağlar. Titreşim özellikleri sayesinde anüsü ekstra uyarır. Erotik shoplarda anal seks oyuncakları arasında popülerlik kazanmaya başlayan anal vibratörler, yumuşak dokuları ve hafif titreşimleri ile anüse zarar vermeden zevkli dakikalar geçirmenizi sağlar.

Anal seksin verdiği hazzı daha yoğun bir şekilde hissettiren anal vibratörler daha önce uyarılmamış noktaları uyarmak için tasarlanmıştır. Seks ya da mastürbasyon sırasında kadınların G-noktalarını uyarmaya yardımcı olan anal vibratörler aynı zamanda erkeklerde P-bölgesi olarak bilinen prostatı uyarır. P-bölgesinin uyarılması erkeklerin çok daha yoğun bir orgazm yaşamasını sağlar. Çeşitli boy ve dokularda üretilen anal vibratörler, anal seksi yeni keşfetmek isteyenlere hitap ettiği gibi bu zevki daha önce tadanların da tercih ettiği seks oyuncakları arasındadır. Daha güçlü bir orgazm yaşamak için seks sırasında ya da mastürbasyon sırasında anal vibratörleri kullanarak en derin noktalarınızı titretebilirsiniz.

Anal vibratörleri, vajinal vibratörlerden ayıran en büyük özellik tabanlarının geniş bir yapıda olmasıdır. Bu özellikleri sayesinde anal vibratörler seks ya da masturbasyon sorasında anüsün içine kaçmaz. Anüs, vajinaya göre daha sıkı bir yapıya sahiptir.Bu nedenle anal vibratörlerin anüse penetre eden kısımları da vajinal vibratörlerden farklıdır. Girişi kolaylaştıran ince yapıları tabana doğru genişler. Böylece zorlamadan anüs içine yerleştirilirken adım adım anüs kaslarını uyarır. Anal dildo, anal tıkaç gibi diğer anal seks oyuncaklarından farklı olarak, anal vibratörler titreşim özelliğine sahiptir. İçlerinde bulunan motorları sayesinde anüs kaslarını titretir ve daha yoğun bir haz almanızı sağlar. Bazı anal vibratör modelleri butt-plug gibi anüs içine yerleştirildikten sonra orada kalması için tasarlanmıştır. Görüşün itibari ile anal tıkaçlara benzeyen bu vibratörlerde titreşimi kontrol eden kablolu bir kumanda mevcuttur. Böylece elinizi kullanmanıza gerek kalmadan anüsü dilediğiniz şekilde uyarabilirsiniz. Anal vibratörler, anal tıkaçların aksina anüse rahatça giriş çıkış yapabilecek şekilde, ince ve uzun tasarlanmıştır. Bu vibratörleri seks ya da mastürbasyon sırasında sürekli hareket ettirebilir, hem penetrasyon zevkini hem de titreşimleri hissedebilirsiniz.

Seks oyuncaklarını seçerken vücudunuzu dinlemek önemlidir. Size en uygun baskıyı ve titreşimi veren ürünü tercih ederek vücudunuzu zorlamadan çok yoğun orgazmlar yaşayabilirsiniz. İşte bu nedenle seks oyuncağı üreticileri en ufak boyutlardan en büyük boyutlara kadar farklı titreşim derecelerine sahip çeşitli anal vibratörleri piyasaya sunar. Erkeklerde de kadınlarda da anüsün uygun bir boyuta sahip vibratör ile uyarılması anal seksi çok daha zevkli hale getirir. Bu nedenle özellikle anal seksi ilk defa deneyecekler için çok daha ufak boyutlara sahip anal vibratörler üretilmektedir. Her vücut farklıdır, her vücut farklı baskı ve şiddette titreşimlere farklı tepkiler verir. Anal seks deneyimini daha önce yaşamış kişiler için çok farklı şekillere sahip anal vibratörler de üretilmiştir. Boğumlu ya da kıvrımlı yapıları deneyimli kullanıcıların farklı tecrübeler yaşamasını sağlar. Hafif titreşimlerden çok daha yoğun ve güçlü titreşimler hissedebileceğiniz anal vibratör modelleri mevcuttur. Neyi istediğinizi bildikten sonra seçebileceğiniz binlerce anal vibratör arasından sizi mutlu sona götürecek seks oyuncağını mutlaka bulacaksınız. Anal kayganlaştırıcı kullanmayı da unutmayın.

Anal seksi çok daha zevkli hale getiren bu titreşim özellikli anal vibratörleri YasakElmam’da bulabilirsiniz. Anal seks için özel olarak tasarlanan bu vibratörler sayesinde çok daha zevkli dakikalar geçirebilirsiniz. İster partnerinizle isterseniz tek başınıza yoğun bir anal seks deneyimi yaşamak için dilediğiniz anal vibratörü seçin ve unutulmaz anlara hazır olun.

3 AŞAMALI
SÜPER GİZLİ GÖNDERİ

Yasak Elmam’da sipariş gizliliğiniz ve
güvenliğiniz her şeyden önce gelir.
Kapalı Poşete Konur Ürünler Öncelikle
Kapalı Poşete Konur
Fatura Kutunun İçine Konur Poşetler Yazısız Karton Kutulara Konur.
Fatura Kutunun İçine Konur.
gizli gönderi Sıkıca Kapatılan Kutuların
üzerinde hiçbir yazı, logo,
ibare bulunmaz.
SİPARİŞ DESTEK HATTI

SİPARİŞ DESTEK HATTI
0507 982 43 82
0212 288 96 34

KAPIDA YA DA KARGO ŞUBESİNDE ÖDEME

KAPIDA YA DA KARGO
ŞUBESİNDE ÖDEME

MOTO KURYE İLE AYNI GÜN KARGO

MOTO KURYE İLE
AYNI GÜN KARGO

HAVALE VE EFT'DE %5 İNDİRİM FIRSATI

HAVALE VE EFT’DE
%5 İNDİRİM FIRSATI!

BONUS KREDİ KARTINA TAKSİT İMKANI

BONUS KREDİ KARTINA
TAKSİT İMKANI