SİPARİŞ DESTEK HATTI
0507 982 43 82
0212 288 96 34

0

Sepetim

0,00 TL

ERKEKLER NE İSTER?

Kadınlar için iyi haberlerimiz var. Ünlü Amerikalı yaşam koçu Howard Falco’ya göre, erkekler aslında kadınların düşündüğünden çok daha basit bir biçimde düşünüyor ve dolayısıyla erkekleri çözmek de çok kolay. 

Devamı

SEKS YAP, GENÇLEŞ!

Son yapılan araştırmalara göre düzenli seks yapmak daha genç görünmenizi sağlıyor. 

Devamı

EN SIK YAPILAN ORAL SEKS HATALARI

Oral seks, cinsel birleşme öncesi yapabileceğiniz en zevkli aktivitelerden biri. Tabii doğru şekilde yapıldığı sürece… Erkeklerin oral seks sırasında en çok şikayet ettiği ve takıldığı noktaları, bu hatalara düşmeyin diye sizin için araştırdık. 

Devamı

BİR ANTİDEPRESAN OLARAK SEKS
Son yapılan araştırmalara göre spermin içinde duygu durumunuzu iyileştirecek, sizi depresyondan çıkarabilecek kimyasallar mevcut.

Devamı

TWITTER’DA FLÖRTÜN İNCELİKLERİ

Sanal alemin kendine göre kuralları var. Bu arkadaşlıkta da karşı cinsle ilişkilerde de böyle. İşte size twitter’da, 140 karakterle flört etmenin incelikleri.

Devamı

YATAKTA ASLA YAPMAMANIZ GEREKEN 5 ŞEY

Tek gecelik bir ilişki ya da da uzun süreli sevgiliniz farketmez. Yatakta ne olursa olsun asla bu 5 şeyi yapmayın. 

Devamı

TANTRACI SEKS NEDİR?

Tantracı seks denildiğinde aklınıza, meşhur İngiliz müzisyen Sting’in yıllar once verdiği röportajda anlattığı gibi saatlerce durmadan sevişmek ve bitmek bilmeyen bir cinsel güç gelmesin. Tantracı seks hem bundan farklı hem de bundan çok daha fazlası.

 

Devamı

VİBRATÖRLERİ KULLANMA KILAVUZU

En çok satan seks oyuncaklarının başında vibratörler gelir. Ve bir çok vibratörün kullanım kılavuzu yoktur. Vibratörler, kullanımı kolay seks oyuncakları olsa da hiç kullanmamış birisi neyi nasıl yapacağından emin olamayabilir. Diğer bir çok aletin nasıl kullanılacağı başkalarına sorarak ya da görerek öğrenilse de seks oyuncaklarında bu durum çoğunlukla pek mümkün değildir. O yüzden sizin için muhteşem bir vibratör rehberi hazırladık. Hazırladığımız yazıyı okuyun ve vibratörünüzü elinize alarak öğrendiklerinizi uygulamaya başlayın :).

Devamı

SEKS OYUNCAKLARI HAKKINDA EFSANELER

Seks oyuncakları hem erkeklere hem kadınlara zevk vermek üzere tasarlanmış ürünlerdir. Seks oyuncakları tek başına ya da bir partner ile birlikte kullanılabilir. İşte size seks oyuncakları hakkında doğru bilinen yanlışlar ve efsaneler.

Devamı

SEKS OYUNCAKLARI HAKKINDA BİLMEDİĞİNİZ 7 GERÇEK

Seks oyuncakları 2000’li yılların seks yaşamının bir parçası. Bir partneriniz olsa da olmasa da, her zevke, her fetişe ve herkese göre bir seks oyuncağı bulmak mümkün. Seks shop’lardan alışveriş yapmak eskisi kadar büyük bir tabu değil ve internetten alışveriş yapılmasını sağlayan online seks shop’ların sayısı da her geçen gün artıyor. Sex And The City gibi diziler toplumun algısını değiştiriyor ve seks oyuncaklarının kullanımının yaygınlaşmasına yardımcı oluyor. İşte size seks oyuncakları konusunda bilmediğiniz 7 gerçek…

 
Devamı


 

18 Yaşından

Büyük müsünüz?

 

YasakElmam Sex Shop'a istemeyerek girdiyseniz ya da çocuklarınızın ve diğer aile bireylerinizin girmesini engellemek istiyorsanız TTNet'in Aile Koruma Şifresi'ni kullanabilirsiniz.