Kayganlaştırıcılar

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 25 total

Sayfa
 1. ÜRÜNÜMÜZ
  TÜKENMİŞTİR

 2. ÜRÜNÜMÜZ
  TÜKENMİŞTİR

 3. ÜRÜNÜMÜZ
  TÜKENMİŞTİR

 4. ÜRÜNÜMÜZ
  TÜKENMİŞTİR

 5. ÜRÜNÜMÜZ
  TÜKENMİŞTİR

 6. ÜRÜNÜMÜZ
  TÜKENMİŞTİR

 7. ÜRÜNÜMÜZ
  TÜKENMİŞTİR

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 25 total

Sayfa

Cinsel yolla bulaşan hastalıklardan ve istenmeyen gebeliklerden korunmak için penisin üzerine bir kılıf geçirme yöntemi bilinen en eski korunma yöntemidir. Başlarda tatsız cinsel birleşmelere neden olan bu yöntem, ilerleyen teknolojiler ve prezervatiflerin üretilmesi sayesine en çok tercih edilen korunma yöntemi haline gelmiştir. Geri çekilme yönteminin daha iyi, güvenli ve zevkli olduğunu söyleyenlere kulak asmayın. Boşalma anında partnerinizin içinde olmak her iki tarafada inanılmaz bir zevk verdiği gibi cinsel ilişkiyi çok daha özel kılar. İncecik kılıflar halini alan prezervatifler ile “Zevk almamı engelliyor.” bahanesi ya da geri çekilme yönteminin daha zevkli olduğu düşüncesi gerçekten çok uzak bir hal alır.

Sizi normalde alacağınız hazdan daha fazlasını veren prezervatif modelleri erotik shop mağazalarında yer alırken, böyle nedenler ileri sürmek anlamsızdır. Artık, tırtıklı yüzeylere sahip, kadının vajina duvarlarına çok daha iyi sürtünmeler veren prezervitflerden, erken boşalmayı engelleyen prezervatiflere kadar pek çok farklı ürünü deneme şansınız var. Esneklikleri, penisi sıkı kavrayışları ile güçlü gitgeller sırasında tedirgin olmanıza gerek yok. Dilediğiniz güçte penetrasyonlara uygun prezervatifler sayesinde siz de partneriniz de yoğun bir orgazmı rahat rahat yaşayabilirsiniz. Korunuyor olmanın verdiği rahatlıkla yaşayacağınız boşalmanın hazzı aklınızdan çıkmayacaktır.

Gerçek bir doyuma ulaşmak için cinsel birleşme sırasında gergin olmamalısınız. Gerginliğinizi atmak için de sex öncesi sıcak bir banyo ve erotik bir masaj yağı ile yapılacak masaj etkili olacaktır. Kafanızı kurcalayan hiçbir düşüncenin olmaması, tamamen yaşadığınız ana, alacağınız ve vereceğiniz hazlara odaklanmanız gerekir. Yaşayacağınız yoğun boşalmanın sonuçlarını ya da tahlil yaptırmak zorunda kalıp kalmayacağınızı düşünerek yaşayacağınız seks sizi sadece fiziksel olarak yoran bir aktiviten başka birşey olmaz. Orgazmı dertsiz, tasasız yaşamak, hem sizin hem de partnerinizin aklında soru işaretleri bırakmadan zevk almak için kullanılan en basit, en ucuz, en güvenli yöntem prezervatiflerdir. Cinsel birleşmenin hazzından hiçbir şey kaybetmeden orgazma ulaşma imkanı veren prezervatifler, günümüzde farklı hazlar almanızı sağlayacak şekilde üretilmektedir. Yüzeyleri pürüzlü prezervatifler sayesinde partnerinize daha çok zevk verebilir, kokulu prezervatiflerle daha tatlı anlar yaşayabilirsiniz. Kayganlaştırıcı içeren prezervatifler sayesinde ekstra jel kullanmanıza gerek kalmaz. Birbirinden farklı prezervatifler arasından size ve partnerinize en çok zevk vereni bulabilir, çok yoğun orgazmlar yaşayabilirsiniz. Her ne kadar gerçek bir prezervatifin yerini tutmasa da uzatmalı penis kılıfları da prezervatife bir alternatiftir.

Prezervatifler esnek üretilmektedir. Farklı seks pozisyonlarına ya da dar ve sıkı bölgelere girerken kolay kolay yırtılmazlar. Elektronik ortamda test edilen prezervatifler %100 koruma sağlar. Prezervatifi erekte haldeki penise rahatça geçirebilirsiniz. Su ya da silikon bazlı kayganlaştırıcıları prezervatifi geçirdikten sonra penisin üzerine sürebilirsiniz. Bu, hem daha zevkli bir seks yaşamanızı sağlar, hem de prezervatifin yırtılmasını önler. Penisi sıkıca saran prezervatifler kolay kolay sıyrılmaz. Boşaldıktan sonra, penisiniz sertliğini kaybetmeden partnerinizden çıkın, böylece prezervatifin gevşeyip sıyrılmasını, spermin vajinaya değmesini önlemiş olursunuz. Prezervatifi uç kısmından tutarak çıkarın ve çöpe atın. Kullanımları kolay prezervatifler sayesinde, cinsel yolla bulaşık hastalıklardan ve istenmeyen gebeliklerden korunun.

YasakElmam’da dilediğiniz dokuda, kokuda ve incelikte prezervatifi bulabilirsiniz. Kendinize ve partnerinize değer veriyorsanız, tamamen rahat ve zevkli bir orgazm yaşamak istiyorsanız, prezervatifin rahatsız edici bir kılıf olduğu fikrini bir kenara atın ve partnerinizle beraber harika anlar geçirmeye hazır olun.

3 AŞAMALI
SÜPER GİZLİ GÖNDERİ

Yasak Elmam’da sipariş gizliliğiniz ve
güvenliğiniz her şeyden önce gelir.
Kapalı Poşete Konur Ürünler Öncelikle
Kapalı Poşete Konur
Fatura Kutunun İçine Konur Poşetler Yazısız Karton Kutulara Konur.
Fatura Kutunun İçine Konur.
gizli gönderi Sıkıca Kapatılan Kutuların
üzerinde hiçbir yazı, logo,
ibare bulunmaz.
SİPARİŞ DESTEK HATTI

SİPARİŞ DESTEK HATTI
0507 982 43 82
0212 288 96 34

KAPIDA YA DA KARGO ŞUBESİNDE ÖDEME

KAPIDA YA DA KARGO
ŞUBESİNDE ÖDEME

MOTO KURYE İLE AYNI GÜN KARGO

MOTO KURYE İLE
AYNI GÜN KARGO

HAVALE VE EFT'DE %5 İNDİRİM FIRSATI

HAVALE VE EFT’DE
%5 İNDİRİM FIRSATI!

BONUS KREDİ KARTINA TAKSİT İMKANI

BONUS KREDİ KARTINA
TAKSİT İMKANI