Kemerli Vibratörler

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 31 total

Sayfa
 1. ÜRÜNÜMÜZ
  TÜKENMİŞTİR

 2. ÜRÜNÜMÜZ
  TÜKENMİŞTİR

 3. ÜRÜNÜMÜZ
  TÜKENMİŞTİR

 4. ÜRÜNÜMÜZ
  TÜKENMİŞTİR

 5. ÜRÜNÜMÜZ
  TÜKENMİŞTİR

 6. ÜRÜNÜMÜZ
  TÜKENMİŞTİR

 7. ÜRÜNÜMÜZ
  TÜKENMİŞTİR

 8. ÜRÜNÜMÜZ
  TÜKENMİŞTİR

 9. ÜRÜNÜMÜZ
  TÜKENMİŞTİR

 10. ÜRÜNÜMÜZ
  TÜKENMİŞTİR

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 31 total

Sayfa

Kemerli Strapon & Belden Bağlamalı Penis Nedir?

Sex shoplarda çiftler için pek çok seks oyuncağı mevcuttur. Bunların arasında en çok tercih edilen cinsel ürün, çeşitli farklı tip yapay penis kullanımına uygun kemerli vibratörlerdir. Kemerli vibratörler, kemerli dildolardan farklı olarak sahip oldukları titreşim özellikleri sayesinde partnerinizi ekstra uyarmanıza yardımcı olur. Kemerli vibratörler, cinsel aktivite sırasında eller serbest olarak penetrasyona imkan verecek şekilde tasarlanmış, bele bağlanan ve üzerlerinde realistik penislerin bulunduğu cinsel fantezi ürünleridir. Erotik shoplarda farklı kemer tipinde bulunan kemerli vibratörleri aynı zamanda seçtiğiniz takma penis modelleri ile kullanabilirsiniz.

Kemerli titreşimli dildolar veya belden bağlamalı vibratörler erotik fantezilerini gerçekleştirmek isteyen çiftler için en ideal seks oyuncaklarıdır. Pek çok farklı kemer tipinde bulabileceğiniz belden bağlamalı vibratörlere ön sevişme sırasında stimülasyonu arttıran çeşitli özellikler eklenebilmektedir. Size ve partnerinize farklı hazlar yaşatmak için tasarlanmış olan bu cinsel ürünler, her cinsiyetin rahatça kullanabileceği seks oyuncaklarıdır. Kemerli vibratörler monotonlaşan seks hayatınızı gayet eğlenceli hale getirip, farklı penis modelleri ile alternatiflere açık hale getirecektir.

Kemerli vibratörler vücuda farklı bağlanma şekillerine göre değişiklik göstermektedir. İnce ve zarif duruşlu kemerlerden, vücudu tam saran ve daha güçlü gelgitlere imkan sağlayan kemerlere kadar pek çok seçenek vardır. Sizin ya da partnerinizin kullanımına en uygun kemeri seçmeniz zevkli dakikalar geçirmeniz için son derece önemlidir. Vücuda tam oturmayan kemerli vibratörler seks sırasında rahatsızlık verebilir ya da yapay penise iyi bir orgazm için gerekli olan yeterli gücü uygulamanızı engeller. Kemerli vibratör ya da titreşimli dildonuzun kalçalarınıza tam oturması ve yapay penisin doğru bir açıyla stabil durması tam bir performans için önemli noktalardır. Ayrıca kemer tiplerinin sahip oldukları farklı özellikler sayesinde fantezilerinizi daha ileriye götürebilirsiniz. Hem sizin hem de partnerinizin eğlenmesine imkan sağlayan çeşitli kemerli vibratör tipleri vardır. Üst bacak kısmına bağlanan tipte kemerler cinsel organa ulaşımı engellemez, partnerinizin sizi uyarmasına da imkan sağlar. G-string şeklindeki kemerler seksi iç çamaşırı şeklinde tasarlanmıştır. Özellikle kadınların tercih ettiği bu model, yapay penisin penetrasyona en uygun şekilde durmasını ve gerekli gücün verilmesini rahatlıkla sağlar. Seçilen kemerli vibratör ve dildoların vücuda oturması, rahat kullanım ve iyi bir seks deneyimi yaşanması açısından önemlidir.

Kemerli vibratör ve titreşimli dildolarda pek çok seçenek mevcuttur. Bazı kemerli vibratörler üstlerinde kendi vibratörleri ile tasarlanmıştır. Bazı belden bağlamalı vibratörlere ise istenilen takma penis yerleştirilebilmektedir. Böylece çok farklı tipteki dildolarla kullanıma uygun tasarlanmıştır. Dildo ve vibratörlerin oturduğu bölümlerde bulunan kilit sistemleri farklı boyut ve şekillerdeki dildoların yerleştirilmesine uygundur. Kemerli vibratörünüzden tam bir performans almak istiyorsanız kilit sistemlerine dikkat etmeniz gerekir. Yerleşimi tam olmayan vibratör ve dildolar seks sırasında size ve partnerinize sıkıntı yaratabilir. Bu nedenle kemerli vibratörünüzün mevcut kilit sistemine uygun dildo ve yapay penisler seçmelisiniz. Böylece siz ve partneriniz, kemerli vibratörünüz sayesinde güçlü ve yoğun bir cinsel birleşme yaşayarak harika bir gece geçirebilirsiniz.

Kemerli vibratör ve dildoları, erkekler, kadınlar, eşcinseller ve heteroseksüel çiftler için farklı kemer tipinde, farklı vibratör ve dildolara uyumlu olarak YasakElmam’da bulabilirsiniz. Size ve partnerinize en uygun kemer tipini, dilediğiniz vibratörü seçin ve erotik fantezilerinizi gerçeğe dönüştürün.

3 AŞAMALI
SÜPER GİZLİ GÖNDERİ

Yasak Elmam’da sipariş gizliliğiniz ve
güvenliğiniz her şeyden önce gelir.
Kapalı Poşete Konur Ürünler Öncelikle
Kapalı Poşete Konur
Fatura Kutunun İçine Konur Poşetler Yazısız Karton Kutulara Konur.
Fatura Kutunun İçine Konur.
gizli gönderi Sıkıca Kapatılan Kutuların
üzerinde hiçbir yazı, logo,
ibare bulunmaz.
SİPARİŞ DESTEK HATTI

SİPARİŞ DESTEK HATTI
0507 982 43 82
0212 288 96 34

KAPIDA YA DA KARGO ŞUBESİNDE ÖDEME

KAPIDA YA DA KARGO
ŞUBESİNDE ÖDEME

MOTO KURYE İLE AYNI GÜN KARGO

MOTO KURYE İLE
AYNI GÜN KARGO

HAVALE VE EFT'DE %5 İNDİRİM FIRSATI

HAVALE VE EFT’DE
%5 İNDİRİM FIRSATI!

BONUS KREDİ KARTINA TAKSİT İMKANI

BONUS KREDİ KARTINA
TAKSİT İMKANI