Anal Kayganlaştırıcı

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

10 Item(s)

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

10 Item(s)

Anal Sex Kremi

Anal sex için krem almayı düşünenlerin aklına ilk gelen sorular: “çok acır mı?”, “Ne kadar acıyacak?”, “Sağlığa zararlı mı?” gibi sorulardır. Anal sex tecrübe etmek isteyen ama cesaret edemeyenlerin aklını kurcalayan sorular genellikle bunlardır. Bu endişelerin ne kadar yersiz olduğunu gösterecek tek ürün sex shoplarda bulabileceğiniz ters ilişkide kullanılan kremler ya da bir başka adı ile anal kayganlaştırıcı jeller dir.

Anüse penis ya da anal dildo, vibratör vb. cinsel ürünlerin penetrasyonu ile gerçekleştirilen anal sex, anüsün vajinadan farklı bir yapıya sahip olması nedeniyle özel ilgi isteyen bir seks deneyimi.

Anal kayganlaştırıcı fiyatları ve modelleri

Anal kayganlaştırıcı modelleri genellikle anal rahatlatıcı özelliği olup olmaması şeklinde ayrışmaktadır. Kimi anal kayganlaştırıcıların içinde anüs bölgesini rahatlatıcı, yumuşatıcı, anal sex ilişkisini rahatlatıcı maddeler bulunmaktadır. Bu gibi farklılıklar, anal kayganlaştırıcının markası, kalitesi fiyatlar üzerinde etki etmektedir. Anal kayganlaştırıcılar 2022 yılı itibariyle yaklaşık 150 TL ile 500 TL arasında değişmektedir.

Bu özel ilgiyi fark eden anal jel üreticileri de özellikle anal seks sırasında kullanıma uygun anal kayganlaştırıcı jelleri geliştirmişlerdir. Renksiz ve kokusuz üretilen, cilde zarar vermeyen anal jeller, vajinal jellerden daha kaygan bir etkiye sahip olması nedeniyle anüse penetrasyonu çok daha rahat ve acısız hale getirir.

Anal seksi tecrübe etmek isteyen çiftlerin “Ne kadar acıyacak?” sorusunu gündemden kaldıran anal jel ve anal kayganlaştırıcı ürünler size çok daha zevkli bir anal seks deneyimi yaşatacaktır. Anal kayganlaştırıcılar, sürüldüğü yüzeyde uzun süre ıslaklık sağlayarak anal seks boyunca acı ve sızı hissetmenizi engeller. Özel olarak üretilen bu anal kayganlaştırıcılar sayesinde çok daha rahat giriş çıkışlar yaşayarak, acısız bir anal seks deneyimi ile mükemmel orgazmlar yaşayabilirsiniz.

Anal kayganlaştırıcı nasıl kullanılır?

Kayganlaştırıcı jeller gün geçtikte seks hayatının olmazsa olmazı haline gelmeye başlamıştır. Bir çok yerden ulaşabileceğiniz kayganlaştırıcı ürünleri Yasakelmam.com adresimizden de uygun fiyatlı satın alabilirsiniz.

Çok daha zevkli bir sekse imkan veren kayganlaştırıcılar, artan talep üzerine çok farklı aromalara sahip ya da özel amaçlar için üretilmektedir. Kayganlaştırıcı jel ürünlerinin en başında anal sex sırasında kullanılan anal kayganlaştırıcılar gelmektedir.

Kayganlaştırıcı kullanılmadan tecrübe edilen anal seks, siz ve partnerinizde hoş olmayan anılar bırakacaktır. Anal seksin zevkli dünyasına bu kadar tatsız bir başlangıç yapmamak için özel olarak üretilen anal kayganlaştırıcıları kullanabilirsiniz.

Vajina yapısı gereği ıslak bir ortama sahiptir ve cinsel ilişki sırasında da uyarıldıkça kendini ıslatır. Böylece vajinal seks sırasında ekstra kayganlaştırıcı kullanımına ihtiyaç duymayabilirsiniz. Ama anüs, vajinadan çok daha farklı bir yapıya sahiptir. Yoğun kas dokularının olduğu bu bölge ıslak bir ortam değildir. Tahrik edildiği durumda bile kendini ıslatacak bir yapısı yoktur. Dolayısıyla anal sex için kayganlaştırıcı kullanmak vajinal sex'e göre daha mühimdir.

Anal bölgeye ve penise ya da anüse penetre edilecek seks oyuncağına sürülerek kullanılan bu jeller sayesinde yumuşak bir giriş hissedersiniz. Anüste bulunan kaslarda tatsız bir sürtünme hissi olmaz, onun yerine sıkı bir baskı hisseder ve zevkli anlar yaşamaya başlarsınız. 

Anal kayganlaştırıcı jel mi krem mi daha iyi?

Anal kayganlaştırıcılar renksiz ve kokusuz üretilmektedir. O.K(OKEY), Durex gibi markaların çoğunluklu bilindiği kayganlaştırıcılar aynı zamanda Su bazlı ve silikon bazlı olarak üretilen anal jeller farklı özelliklere sahiptir. Su bazlı jeller prezervatif kullanımına uygundur. Vajinal seks sırasında da kullanılan su bazlı anal jeller yapışkan bir his yaratmaz.

En İyi Anal Kayganlaştırıcı

Doğal bir ıslaklık hissi veren su bazlı jeller çabuk kurur. Bu nedenle özellikle anal seks sırasında anal bölgeye ve penise birden fazla kez uygulamanız gerekir. Ayrıca duş, havuz gibi ıslak ortamlarda kullanıma uygun değildir. Su ile etkileşimi sonucunda işlevini yitirir, sürülen bölgeden akar gider. Silikon bazlı anal kayganlaştırıcılar ise tamamen ıslak ortamlarda kullanıma uygun jellerdir. Rahatlıkla banyo ve havuz gibi ıslak ortamlarda kullanabilirsiniz. Akıp gitmez, kayganlaştırıcı özelliğini kaybetmez. Aynı zamanda su bazlı jeller gibi çabuk kurumaz. Bir kere uygulamanız harika bir anal seks yaşamanız için yeterli olacaktır.

Uzun ve ritminizi kaybetmeden orgazma ulaşmak için silikon bazlı anal kayganlaştırıcıları tercih etmelisiniz. Silikon bazlı jeller prezervatifin yüzeyine hasar verebilir ve kondomun tam koruma özelliğini yitirmesine sebep olabilir. Bu nedenle silikon bazlı jelleri kullanmadan önce prezervatif ile kullanılabilir olduğundan emin olun. 

Anal İlişki Bekareti Bozar Mı?

Bakirelere uygun, kızlık zarını bozmayan sex oyuncakları ve cinsel ürünler de yine anal ürünler kategorisinin altındadır. Bir anal dildo ya da anal tıkaç ya da anal vibratör hiç bir şekilde bekareti bozmaz. Anal jeller ile yapılan gerçek bir anal ilişki de bekareti bozmaz. Bekaretin bozulması için vajinanın içine herhangi bir şeyin illa girmesi gerekmektedir. 

Anal kayganlaştırıcı jelleri daha önce kullanmadan anal sex deneyimi yaşadıysanız, hemen su ya da silikon bazlı jellerden birini YasakElmam’dan sipariş edin ve bu tecrübenin ne kadar zevkli olduğunu görün. Bu zamana kadar kullanmadığınıza üzüleceğiniz anal kayganlaştırıcılar, seks hayatınızın vazgeçilmezi olacak. Darbelerin sadece haz verdiği bir anal seks tecrübesi için size ve fantezilerinize en uygun anal kayganlaştırıcıyı seçin ve anal seks ile orgazma ulaşmanın akıldan çıkmayacak deneyimini yaşayın.

 

 

3 AŞAMALI
SÜPER GİZLİ GÖNDERİ

Yasak Elmam’da sipariş gizliliğiniz ve
güvenliğiniz her şeyden önce gelir.
Ürünler Öncelikle
Kapalı Poşete Konur
Poşetler Yazısız Karton Kutulara Konur.
Fatura Kutunun İçine Konur.
Sıkıca Kapatılan Kutuların
üzerinde hiçbir yazı, logo,
ibare bulunmaz.

SİPARİŞ DESTEK HATTI
0507 982 43 82
0212 288 96 34

KAPIDA YA DA KARGO
ŞUBESİNDE ÖDEME

MOTO KURYE İLE
AYNI GÜN KARGO

HAVALE VE EFT’DE
%5 İNDİRİM FIRSATI!

BONUS KREDİ KARTINA
TAKSİT İMKANI