Mastürbatör

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 201 total

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 201 total

Mastürbasyon nasıl yapılır? Mastürbasyon teknikleri nelerdir?

Mastürbatör sözcüğü mastürbasyon kelimesinden gelmektedir ve kendini tatmin anlamına gelir. Erkekler için seks oyuncağı denildiğinde Mastürbatörler akla ilk gelen en çok satılan ürünlerdendir. Vajina görünümlü türlü türlü masturbator olduğu gibi modern tasarımlı, görünüş olarak vajina ile herhangi bir benzerliği olmayan birçok masturbator model ve çeşitleri mevcuttur.

Yapay vajinalar ya da diğer adıyla suni vajinalar genellikle silikon, ya da TPR malzemeden yapılmış yumuşak, esnek ve ten dokusuna benzer seks oyuncaklarıdır. Yapay vajinaların içi gerçek bir vajina hissi vermesi için tırtıklı ve tünelli bir şekilde tasarlanmıştır. Bu tırtık ve tüneller yapay vajinanın içinde ileri geri hareket ederken penisi uyarır ve gerçeğine en yakın seks deneyimine benzer bir duygu yaşatır.

Erkek mastürbatör ve vajinalar halk arasında birçok farklı isimle adlandırılır. Bu ürünleri tanımlarken, zaman zaman argo şekilde; yapay amcık, takma amcık, yapay am, mastürbasyon aleti, erkek mastürbasyon aleti, titreşimli yapay vajina gibi birçok farklı isim kullanılmaktadır. İngilizce male masturbator ya da daha genel olarak sex toys for men olarak da geçer. Erkekler nasıl mastürbasyon yapar sorusunun cevabı da çok basittir. Ya klasik yöntem olan el ile ya da bir mastürbatör ya da yapay vajina ile.

Masturbatör alırken dikkat edilmesi gerekenler

Gelişmiş mastürbasyon robotu da denen mastürbatörlerde ileri geri hareket (stroke hareketi), oral seks hareketi, titreşim ve hatta ısıtma gibi özellikleri bulmak mümkündür. Sadece titreşim özelliği bile mastürbasyona bir hareket katarak alınan gerçeklik hissini artırırken ileri geri hareket eden motorlu mastürbatörler tam bir oral seks deneyimi yaşatır.

Titreşimli ve hatta teknolojinin gelişmesi ile artık ses çıkaran, neredeyse bir seks robotuna yakın mastürbatörler de vardır. Bunların en gerçekçi olanları tam boy realistik kalça adı verilen gerçek bir kadın kalçasına benzeyecek şekilde tasarlanmış içi dolu ve et dokusuna çok yakın ürünlerdir. Bu gibi ürünlerde hem vajina hem anal giriş mevcuttur, gerçek boyutlarda ağır ve bol etli, masa üstünde kullanmak için tasarlanmış muhteşem ürünlerdir.

Yapay vajinaların bir güzelliği de ürünü sadece siz kullandığınızdan hastalık riski taşımaması ve prezervatif kullanmanız gerekmemesidir. Sadece size özel sıcacık vajinanızda özgürce gidip gelebilirsiniz.

Masturbasyonun zararları

Mastürbasyon aşırıya kaçılmadığı sürece son derece sağlıklı ve doğaldır. Partneri olan kişilerde çok aşırı mastürbasyon ilişkiye zarar verebileceğinden, isteksizlik yaratabileceğinden, ilişkide sorunlara yol açabileceğinden zararlıdır. Bunun haricinde tamamen zararsızdır. Mastürbasyonun faydaları zararlarından çok daha fazladır. Mastürbasyon gerek erkeklerde gerek kadınlarda, kişinin cinselliğini tanıma, nelerden hoşlandığını keşfetme ve cinsel olgunlaşma anlamında çok mühimdir. Doğru mastürbasyon ya da yanlış mastürbasyon diye bir şey yoktur. 

Masturbatör fiyatları

PipeDream vajinalar, Fleshlight vajinalar ve TENGA vajinalar özellikle öne çıkan, en bilinen markalardandır. Yapay am fiyatları genellikle 100 TL civarından başlar, üst sınır olarak 1000 TL'leri geçer, bütçeniz dahilinde hangi ürünü satın alacağınıza karar verebilirsiniz. YasakElmam türevi yapay am sipariş sitelerinde yapay am fiyatlarını görüntüleyebilir, en iyi suni vajina modellerinden zevkinize uyanı alabilirsiniz.

Bu mastürbatörleri kullanılmak unutulmaması gereken bir şey de kayganlaştırıcı jel kullanımıdır. Kayganlaştırıcı olmadan yapay vajina ya da herhangi bir mastürbatörü zevkli ve rahat bir şekilde kullanmak çok mümkün değildir. Gerçek bir vajina seks esnasında ıslanarak seksin rahat bir şekilde gerçekleşmesini sağlarken yapay vajinalarda kendinden bir ıslanma olmayacağından o kayganlığı sağlayacak bir kayganlaştırıcı kullanmak kesinlikle şarttır. Aksi takdirde hem mastürbasyondan zevk alınmaz ya da alacağınız zevk minimuma iner ve hatta ciltte kuru kuruya sürtünmeden dolayı tahrişe sebep olabilir.

Benzer şekilde mastürbatör ve vajinalarla kullanabileceğiniz, kullanım öncesi vajinanın içini ısıtıcı çeşitli ürünlerde vardır. Bu ürünlerle beraber kullanacağınız bir vajinada gerçek bir kadın vajinası sıcaklığına ve dokunuşuna en yakın tatmini yaşayabilirsiniz.

YasakElmam’da birbirinden kaliteli ithal silikon ve silikon bazlı malzemelerden yapılmış realistik vajina modelleri, suni vajinalar, gizli tasarımlı (discreet) TENGA masturbatör modelleri, sunni vajinalar ve realistik kalçalar ile mastürbasyon zevkini sonuna kadar yaşamanız için yüzlerce muhteşem ürün mevcuttur. Zevklerinizi ertelemeyin, titreşimli ya da titreşimsiz yapay vajina modellerinden ve mastürbatörlerden dilediğinizi seçin, gerçek mastürbasyon zevkini yeniden keşfedin.3 AŞAMALI
SÜPER GİZLİ GÖNDERİ

Yasak Elmam’da sipariş gizliliğiniz ve
güvenliğiniz her şeyden önce gelir.
Ürünler Öncelikle
Kapalı Poşete Konur
Poşetler Yazısız Karton Kutulara Konur.
Fatura Kutunun İçine Konur.
Sıkıca Kapatılan Kutuların
üzerinde hiçbir yazı, logo,
ibare bulunmaz.

SİPARİŞ DESTEK HATTI
0507 982 43 82
0212 288 96 34

KAPIDA YA DA KARGO
ŞUBESİNDE ÖDEME

MOTO KURYE İLE
AYNI GÜN KARGO

HAVALE VE EFT’DE
%5 İNDİRİM FIRSATI!

BONUS KREDİ KARTINA
TAKSİT İMKANI