Penis Traksiyon

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

3 Item(s)

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

3 Item(s)

Penis Traksiyon Cihazları

Özel hayatınızda zevkli bir cinsel hayata gölge düşüren pek çok sorunla karşılaşabilirsiniz. Yaşadığınız sıkıntılardan sizi kurtaracak pek çok cinsel ürünü ise erotik shoplarda bulabilirsiniz. Penis traksiyon cihazları da kafanızı kurcalayan problemleri çözmenizde yardımcı olmak için geliştirilen egzersiz aletlerinden birisidir. Basit bir çalışma mekanizmasına sahip penis gerdirme cihazları yaşadığınız sıkıntıyı tamamen mekanik olarak çözmek için üretilmiştir.

Penis traksiyon cihazı ya da diğer adıyla penis traksiyon aleti penisi gergin bir pozisyonda tutmak için tasarlanmış penis germe aletleridir. Danimarka’dan ithal edilen Male Edge Enlarger Basic Extender Penis Kiti gibi pek çok penis gerdirme aleti erotik shoplarda bulunmaktadır. Partnerini daha fazla memnun etmek isteyen, yatak odasında güvenini kazanmanın yollarını arayan kullanıcıların tercih ettiği proextender penis gerdirme cihazına kolaylıkla sahip olabilir ve cinsel hayatınızı çok daha kaliteli bir hale getirebilirsiniz.

Penis gerdirme işlemi uygulayan penis traksiyon cihazları son dönemlerde popüler olmaya başlamıştır. Ürün kalitesi, tasarımı ve elde edilen sonuç nedeniyle sex shopların en çok tercih edilen ürünleri arasında yer almaktadır. Özel olarak geliştirilen proextender penis gerdirme aleti, iki dinamik metal mile bağlı bir plastik yüzükten, bir plastik destekten ve penis başını tutan bir silikon banttan oluşmaktadır. Penis üzerine yerleştirilen penis traksiyon cihazının yüzük kısmı penis köküne oturur, penisin baş kısmını silikon bir bant kavrar.

Penis Traksiyon Cihazı Kullanımı

Penis traksiyon cihazlarının kullanımı pro extender kullanımı ile aynıdır. Pro extender kullananlar daha ileri aşamalarda Male Edge Traksiyon cihazına geçmektedir. İlk kullanımda penis üzerine herhangi bir kuvvet uygulanmaz, belirli bir şekilde tutarak egzersize başlanır. Egzersiz süresi ilerledikçe adım adım gerdirme işlemi uygulanarak penis dokularının çalışması sağlanır. Rahatsızlık vermeden, penis dokularını çalıştırarak egzersiz yapma fırsatı sunan bu kaliteli cihaz sayesinde seks hayatınız eskisinden bile zevkli olacaktır.

Erotik shoplarda, partnerine çok daha yoğun hazlar vermenin yollarını arayan erkekler için pek çok ürün bulunmaktadır. Penis traksiyon cihazları, tıpkı penis pompaları gibi, düzenli kullanım sonucunda hem kullanıcıyı hem de partneri son derece memnun eden egzersiz aletleridir. Penise gerdirme işlemi uygulamak için geliştirilen penis traksiyon cihazı, belirli bir süre boyunca penis dokularını rahatsızlık vermeyecek şekilde çalıştırır. Kullanma talimatında belirtildiği süre ve sıklıkta kullanıldığı takdirde, zevkli bir cinsel hayata sahip olmanıza engel olan sıkıntıları geride bırakmanıza yardımcı olur. Yoğun doku egzersizleri sayesinde dilediğiniz sonucu elde edersiniz.

Yoğun ve düzenli spor yapmak kasları nasıl etkiliyorsa penis traksiyon ya da penis gerdirme cihazı da aynı çalışma prensibine sahiptir. Sporun yarattığı hem fizyolojik hem de psikolojik etkileri bu egzersiz aletiyle de alırsınız. Penis traksiyon aleti, çalışan kasların verdiği güç ve güvenle yatak odanıza tamamen hâkim olma fırsatını elde etmenize yardımcı olur. Güveninizi sarsan tatsız olayları geride bırakıp partnerinizle beraber çok daha yoğun hazlar alacağınız gecelere proextender penis gerdirme cihazı ile sahip olabilirsiniz.

Sex shoplarda gerdirme egzersizi uygulayan pek çok ithal ürün bulunmaktadır. Danimarka’dan ithal edilen Male Edge Enlarger Basic Extender Penis Kiti gibi pek çok egzersiz kiti sayesinde bu zamana kadar sizi üzen sorunların üstesinden kolaylıkla gelebilirsiniz. Kaliteli malzemesi sayesinde uzun süre kullanıma uygun olan penis gerdirme cihazları kullanım açısından da gayet basit bir egzersiz aletidir. İhtiyacınız olan her şey egzersiz kitinin içinde yer alır. Kullanım kılavuzu, gerdirme işlemini nasıl uygulayacağınızı çok basit bir şekilde anlatmaktadır. Yapmanız gereken egzersiz sürelerini ve sıklığını da belirten bu kitler düzenli çalışmanın sonunda istenilen sonucu elde etmenize yardımcı olur.

Yurt dışından ithal ettiği pek çok ürün ile müşterilerinin seks hayatını çok daha kaliteli hale getiren Yasak Elmam, en çok kullanılan egzersizi aleti olan penis traksiyon cihazına sahip olma fırsatını sizlere sunuyor. Cinsel sorunlarınızın kafanızı kurcalamasına izin vermeyin, size uygun penis gerdirme cihazını seçin ve hayallerinizdeki seks hayatına sahip olun. Herhangi bir rahatsızlık hissetmeden penis kaslarını yoğun bir şekilde çalıştıracak mükemmel egzersiz aleti Yasak Elmam’da sizi bekliyor.

3 AŞAMALI
SÜPER GİZLİ GÖNDERİ

Yasak Elmam’da sipariş gizliliğiniz ve
güvenliğiniz her şeyden önce gelir.
Ürünler Öncelikle
Kapalı Poşete Konur
Poşetler Yazısız Karton Kutulara Konur.
Fatura Kutunun İçine Konur.
Sıkıca Kapatılan Kutuların
üzerinde hiçbir yazı, logo,
ibare bulunmaz.

SİPARİŞ DESTEK HATTI
0507 982 43 82
0212 288 96 34

KAPIDA YA DA KARGO
ŞUBESİNDE ÖDEME

MOTO KURYE İLE
AYNI GÜN KARGO

HAVALE VE EFT’DE
%5 İNDİRİM FIRSATI!

BONUS KREDİ KARTINA
TAKSİT İMKANI