İçi Dolu Penis

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 53 total

Sayfa
Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 53 total

Sayfa

Kemerli penis ya da belden bağlamalı protez penis olarak bilinen içi dolu penisler çiftler için üretilen cinsel ürünlerdir. Partnerinizle rolleri değişmek istiyorsanız, sex shoplarda bulabileceğiniz bu eğlenceli seks oyuncakları tam size göre. Cinsel ilişkide aktif olmanın nasıl bir his olduğunu merak eden ya da pasif olarak bulunmanın inanılmaz heyecanını tatmak isteyen çiftler bele bağlanan içi dolu penisler ile inanılmaz deneyimler yaşayacaktır.

Kemerli penis modelleri, sahip oldukları kemer tipine göre çeşitlilik gösterebildiği gibi farklı boyutlarda içi dolu penis, dildo ve vibratörler ile de kullanılabilir. İçi dolu penislerin kemeri takan kişiye de zevk veren modelleri vardır. Böylece her iki tarafın cinsel ilişki sırasında zevk almasını sağlar. Seksi iç çamaşırı görünümlü kemerlerden, bacağı saran kayışlı modellere kadar dilediğiniz kemer tipini seçebilirsiniz. Realistik penislerden, modern vibratörlere, zenci penis görünümlü dildolara kadar farklı protez penisler ile fantezilerinize çeşitlilik katabilirsiniz. Tek bir oyuncakla pek çok farklı deneyimi yaşamanızı sağlayan içi dolu penislerle inanılmaz orgazmlar sizi bekliyor.

İçi dolu penis nedir?

İçi dolu penisler, kemerli, bele bağlanan ya da bacağı saran modellere sahiptir. Kemerli protez penisler, ellerinizi kullanmadan, gerçek bir penetrasyona imkan sağlayacak şekilde üretilmişlerdir. Kalçalarınızı saran bu protez penisler sayesinde cinsel ilişki sırasında aktif olabilirsiniz. Bazı kemerli protez penis modellerin kemer içinde vajinayı uyaran kısımlar bulunmaktadır. Bu sayede partnerinize güçlü darbeler uygularken kendinizi de tatmin etmeniz mümkün olur.

Kemerli protez penisler pek çok farklı boyutta dido ve vibratör kullanımına uygundur. Realistik penis görünümüne sahip olan dildolar ile gerçek bir penis deneyimini yaşayabilirsiniz. Gerçeklikten çok uzak boyut ve dokulara sahip devasa dildolar ise fantezilerinizi gerçek deneyimlere dönüştürebilir. Vibratör olarak bilinen titreşimli dildolar da içi dolu penis modelleri arasındadır. Modern, klitorisi uyaran tavşan vibratörlerin yanında kadınların G-bölgesi olarak bilinen noktayı uyarması için özel tasarlanan vibratörleri de protez penis olarak kullanabilirsiniz.

İçi dolu penis nasıl kullanılır?

Bele bağlanan kayışlar ile kemer gibi giyilmek üzere tasarlanmış içi boş penislerin kullanımında dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Bele tam oturmayan protez penisler, penetrasyon sırasında belden kayabilir. Partnerinize güçlü bir orgazm deneyimi yaşatmak için protez penislerin kalçada doğru şekilde durması önemlidir. Bu nedenle kemerli penis modellerinin belinize tam oturduğundan emin olmanız gerekir.

Farklı boyut ve modelde dildo kullanımına uygun kemerlerin önünde içi dolu penislerin oturacağı bölümler vardır. Dildo ya da vibratörün bu bölmeye sıkıca yerleştirmek seks sırasında istenmeyen duraklamaları engelleyecektir. Bu nedenle seçtiğiniz dildo ya da vibratörün kemere tam oturmasına dikkat edin. Protez penislerin yapıları ve üretildikleri malzemeler vajinaya ya da anüse rahat girmelerini sağlar. Ama hem alınacak zevki arttırmak hem de giriş çıkışlarda rahatsızlık vermemesi açısından kayganlaştırıcı jel ile kullanmanız tavsiye edilir. Suya dayanıklı malzemelerden üretilen içi dolu penisler kolay temizlenir. Cinsel hayatınızı renklendiren, kullanımı ve bakımı kolay bu seks oyuncakları ile partnerinizle beraber eğlenceli dakikaları dertsiz, tasasız yaşarsınız.

Ellerini daha önemli işler için kullanmak ve partneriyle rolleri değişmek isteyen müşteriler YasakElmam’da kendilerine uygun içi dolu penis ürünlerini satın alabilir. Gerçekçi dildolardan, modern vibratörlere kadar her türlü içi dolu penis kullanımına uygun bu kemerler sayesinde fantezilerinize farklı bir boyut katabilirsiniz. Çiftler için en eğlenceli seks oyuncakları arasında yer alan içi dolu penislerden dilediğinizi seçin ve partneriniz ile beraber orgazma ulaşmanın zevkini yaşamaya hazır olun.

 

3 AŞAMALI
SÜPER GİZLİ GÖNDERİ

Yasak Elmam’da sipariş gizliliğiniz ve
güvenliğiniz her şeyden önce gelir.
Ürünler Öncelikle
Kapalı Poşete Konur
Poşetler Yazısız Karton Kutulara Konur.
Fatura Kutunun İçine Konur.
Sıkıca Kapatılan Kutuların
üzerinde hiçbir yazı, logo,
ibare bulunmaz.

SİPARİŞ DESTEK HATTI
0507 982 43 82
0212 288 96 34

KAPIDA YA DA KARGO
ŞUBESİNDE ÖDEME

MOTO KURYE İLE
AYNI GÜN KARGO

HAVALE VE EFT’DE
%5 İNDİRİM FIRSATI!

BONUS KREDİ KARTINA
TAKSİT İMKANI