Prezervatifler

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

15 Item(s)

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

15 Item(s)

Cinsel yolla bulaşan hastalıklardan ve istenmeyen gebeliklerden korunmak için penisin üzerine bir kılıf geçirme yöntemi bilinen en eski korunma yöntemidir. Başlarda tatsız cinsel birleşmelere neden olan bu yöntem, ilerleyen teknolojiler ve prezervatiflerin üretilmesi sayesine en çok tercih edilen korunma yöntemi haline gelmiştir. Geri çekilme yönteminin daha iyi, güvenli ve zevkli olduğunu söyleyenlere kulak asmayın.

Boşalma anında partnerinizin içinde olmak her iki tarafada inanılmaz bir zevk verdiği gibi cinsel ilişkiyi çok daha özel kılar. İncecik kılıflar halini alan prezervatifler ile “Zevk almamı engelliyor.” bahanesi ya da geri çekilme yönteminin daha zevkli olduğu düşüncesi gerçekten çok uzak bir hal alır. Sizi normalde alacağınız hazdan daha fazlasını veren prezervatif modelleri (prezervatif çeşitleri) erotik shoplarda yer alırken, böyle nedenler ileri sürmek anlamsızdır.

Artık, tırtıklı yüzeylere sahip, kadının vajina duvarlarına çok daha iyi sürtüşmeler veren prezervatiflerden, erken boşalmayı engelleyen prezervatif lere kadar pek çok farklı ürünü deneme şansınız var. Esneklikleri, penisi sıkı kavrayışları ile güçlü gitgeller sırasında tedirgin olmanıza gerek yok. Dilediğiniz güçte penetrasyonlara uygun prezervatifler sayesinde siz de partneriniz de yoğun bir orgazmı rahat rahat yaşayabilirsiniz. Korunuyor olmanın verdiği rahatlıkla yaşayacağınız boşalmanın hazzı aklınızdan çıkmayacaktır.

Prezervatif markaları

Yasakelmam.com üzerinden farklı çeşitlerde ve en uygun fiyatlı prezervatif satın al. Gerçek bir doyuma ulaşmak için cinsel birleşme sırasında gergin olmamalısınız. Kafanızı kurcalayan hiçbir düşüncenin olmaması, tamamen yaşadığınız ana, alacağınız ve vereceğiniz hazlara odaklanmanız gerekir. Yaşayacağınız yoğun boşalmanın sonuçlarını ya da tahlil yaptırmak zorunda kalıp kalmayacağını düşünerek yaşayacağınız seks sizi sadece fiziksel olarak yoran bir aktiviten başka birşey olmaz.

Orgazmı dertsiz, tasasız yaşamak, hem sizin hem de partnerinizin aklında soru işaretleri bırakmadan zevk almak için kullanılan en basit, en ucuz, en güvenli yöntem prezervatiftir.. Cinsel birleşmenin hazzından hiçbir şey kaybetmeden orgazma ulaşma imkanı veren prezervatifler, günümüzde farklı hazlar almanızı sağlayacak şekilde üretilmektedir. Yüzeyleri pürüzlü prezervatifler sayesinde partnerinize daha çok zevk verebilir, kokulu prezervatiflerle daha tatlı anlar yaşayabilirsiniz. Kayganlaştırıcılı prezervatifler sayesinde ekstra kayganlaştırıcı jel kullanmanıza gerek kalmaz.

Birbirinden farklı prezervatifler arasından size ve partnerinize en çok zevk vereni bulabilir, çok yoğun orgazmlar yaşayabilirsiniz. Normal piyasada satılan prezervatiflerin haricinde sadece sex shop dükkanlarında satılan uzatmalı prezervatif denilen ürünler de mevcuttur. Bu ürünlerin bir kısmı et kalınlığına da sahiptir. Bu ürünlere aynı zamanda penis kılıfı da denir. Penis kılıfları penisin üzerine takıldığında karşı tarafa daha büyük ve kalın bir penis zevki yaşatır. Bu ürünlerin titreşimli olanları da mevcuttur, bu titreşim de sex esnasında partnerin klitoris bölgesinin ekstra olarak uyarılmasını sağlayarak partnerin orgazma ulaşmasını kolaylaştıracak özelliktedir. Prezervatifler aynı zamanda penisi kök kısmından sıkıştırarak kanı peniste tutmaya da yarar, bu işlevi ile penis halkası gibi çalışır.

Prezervatif çeşitleri ve özellikleri

Prezervatifler esnek üretilmektedir. Farklı seks pozisyonlarına ya da dar ve sıkı bölgelere girerken kolay kolay yırtılmazlar. Elektronik ortamda test edilen prezervatifler doğru kullanımda %100 koruma sağlar. Prezervatifi erekte haldeki penise rahatça geçirebilirsiniz. Su ya da silikon bazlı kayganlaştırıcıları prezervatifi geçirdikten sonra penisin üzerine sürebilirsiniz. Bu, hem daha zevkli bir seks yaşamanızı sağlar, hem de prezervatifin yırtılmasını önler. Penisi sıkıca saran prezervatifler kolay kolay sıyrılmaz. Boşaldıktan sonra, penisiniz sertliğini kaybetmeden partnerinizden çıkın, böylece prezervatifin gevşeyip sıyrılmasını, spermin vajinaya değmesini önlemiş olursunuz. Prezervatifi uç kısmından tutarak çıkarın ve çöpe atın. Kullanımları kolay prezervatifler sayesinde, cinsel yolla bulaşık hastalıklardan ve istenmeyen gebeliklerden korunun.  

Prezervatif boyutları & Prezervatif nasıl takılır?

Prezervatifler esnek ürünler olduğundan genellikle her boyuta uymakla beraber farklı boylar ve çaplarda bir sürü prezervatif markası ve modeli mevcuttur. Prezervatif çapları 3.5 cm ile 5 cm arasında, boyutları ise 15 cm ile 22 cm arasında değişmektedir. Prezervatif penise ne bol ne aşırı dar gelmemeli, penise tam oturmalıdır. Penise biraz uzun ya da biraz kısa gelmesinde sakınca yoktur. Prezervatif penis sert iken ya da yarı sert halde iken takılmalı ve boşlama sonrası, penis yumuşadıktan sonra penisten çıkartılmalıdır. Aksi taktirde prezervatif penisten kayabilir ve istenmeyen gebeliklere yol açabilir.

YasakElmam’da dilediğiniz dokuda, kokuda ve incelikte prezervatifi bulabilirsiniz. Kendinize ve partnerinize değer veriyorsanız, tamamen rahat ve zevkli bir orgazm yaşamak istiyorsanız, prezervatifin rahatsız edici bir kılıf olduğu fikrini bir kenara atın ve partnerinizle beraber harika anlar geçirmeye hazır olun.

 

3 AŞAMALI
SÜPER GİZLİ GÖNDERİ

Yasak Elmam’da sipariş gizliliğiniz ve
güvenliğiniz her şeyden önce gelir.
Ürünler Öncelikle
Kapalı Poşete Konur
Poşetler Yazısız Karton Kutulara Konur.
Fatura Kutunun İçine Konur.
Sıkıca Kapatılan Kutuların
üzerinde hiçbir yazı, logo,
ibare bulunmaz.

SİPARİŞ DESTEK HATTI
0507 982 43 82
0212 288 96 34

KAPIDA YA DA KARGO
ŞUBESİNDE ÖDEME

MOTO KURYE İLE
AYNI GÜN KARGO

HAVALE VE EFT’DE
%5 İNDİRİM FIRSATI!

BONUS KREDİ KARTINA
TAKSİT İMKANI