Göğüs Pompası

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

20 Item(s)

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

20 Item(s)

Günümüzde göğüs ve meme ucunu uyararak orgazma ulaşmanın bir mit olmadığı kanıtlanmıştır. Bu harika orgazm deneyimini yaşamak için kadınlara özel göğüs pompaları üretilmektedir. Vakum etkisi ile göğüslerini daha duyarlı hale getirmek isteyen kadınlar vakumlu göğüs pompalarını tercih edebilirler. Gerek cinsel birleşme öncesi duyarlılığı arttırmak, gerek ön sevişme sırasında emme etkisi ile meme ucunu uyarmak için kullanılan bu pompalar yeni şeyler denemek isteyen kadınların favori cinsel ürünleri arasındadır. Cilde zarar vermeyecek sekilde üretilen bu göğüs pompalari sayesinde, göğüs ve göğüs ucu ile oynayarak orgazma ulaşıp bu çok farklı zevki kendiniz tecrübe edebilirsiniz.

Partnerinizle beraber ön sevişme sırasında bu göğüs pompalarını kullanarak çok daha zevkli bir sevişme yaşayabilirsiniz. Özellikle BDSM oyunlarında tercih edilen göğüs pompaları ile sizin ya da partnerinizin inanılmaz hazlar almasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca göğüs pompalarını mastürbasyondan önce ve mastürbasyon sırasında da kullanarak yalnız kaldığınız zamanlarda, sahip olduğunuz seks oyuncakları ürünlerinden daha fazla zevk alabilirsiniz.

Göğüs ve meme ucu, oldukça hassas bölgeler olup, masaj ya da emme gibi hareketlerle kolayca uyarılır. Ama bu uyarılar mutlu sona ulaşmak için yeterli olmayabilir. Daha yoğun hazlar almak ve orgazma ulaşmak için masaj ve emme hareketini taklit eden göğüs pompaları ve göğüs ucu pompaları üretilmiştir. Cinsel iliskiye girmeden ya da mastürbasyondan önce kullanılan bu pompalar sayesinde göğüs ve meme ucuna kan akışı sağlanır. Bu kan akışı bölgenin çok daha hassas ve duyarlı hale gelmesini sağlar. Aynı zamanda emme kuvveti uygulayan bu pompalar göğüs çevresinin ve meme ucunun uyarılmasını da sağlar. Vakumlu pompalar olarak bilinen bu ürünler, göğüslere pompa vasıtası ile emme hareketi uygular. Dilediğiniz yoğunlukta emme gücü uygulayarak kendinizi yoğun bir şekilde uyarabilir ya da pompa kontrolünü partnerinize vererek harika bir sevişme yaşayabilirsiniz. Ayrıca bu pompaların emerken titreşim özelliği olan vibratör özellikli modelleri de vardır ki bunlar çifte haz sağlamada çok etkili muhteşem ürünlerdir.

Erotik shoplarda yer alan göğüs pompaları çok amaçlı cinsel ürünlerdir. Göğüs pompaları uyguladıkları vakum etkisi ile kan basıncını arttırdığı için göğüslerin olduğundan büyük gözükmesini sağlar. Gerilen göğüsler aynı zamanda daha duyarlı olacağından en ufak dokunuşlar bile titremelere yol açabilir. Göğüs pompalarını kullanırken dikkat edilmesi gereken önemli noktalar vardır. Göğüse yerleştirdiğiniz vakumlarla önce hafif emme gücü uygulayın. Böylece göğüs çevresini istediğiniz gibi kavrayıp kavramadığını görebilirsiniz. Ayrıca birden uygulanan güçlü bir emme hissi hassas olan meme ucunda acı ve rahatsızlık yaratabilir. Seksten ya da masturbasyondan önce adım adım vakum gücünü arttırarak uygulanan vakum etkisi ile tahrik olmuş harika göğüslere sahip olabilirsiniz. Ucu sertleşen göğüsleriniz ile kendiniz daha seksi hissedeceğiniz gibi dilerseniz partnerinizin de aklını başından alabilirsiniz.

Göğüsleriyle oynanmasından hoşlananlar, göğüs çevresi ve göğüs ucunun uyarılması ile kendinden geçenler, YasakElmam’da, kullanılması gayet kolay göğüs pompalarını bulabilirler. Seksten ya da mastürbasyondan önce göğüs pompalarını kullanarak hem daha büyük ve sert hem de çok daha duyarlı ve hassas göğüslere sahip olun ve çok daha zevkli anlar yaşamaya başlayın. Sizi orgazmın doruklarına ulaştıran bu seks oyuncaklarından vazgeçemeyeceksiniz.

3 AŞAMALI
SÜPER GİZLİ GÖNDERİ

Yasak Elmam’da sipariş gizliliğiniz ve
güvenliğiniz her şeyden önce gelir.
Ürünler Öncelikle
Kapalı Poşete Konur
Poşetler Yazısız Karton Kutulara Konur.
Fatura Kutunun İçine Konur.
Sıkıca Kapatılan Kutuların
üzerinde hiçbir yazı, logo,
ibare bulunmaz.

SİPARİŞ DESTEK HATTI
0507 982 43 82
0212 288 96 34

KAPIDA YA DA KARGO
ŞUBESİNDE ÖDEME

MOTO KURYE İLE
AYNI GÜN KARGO

HAVALE VE EFT’DE
%5 İNDİRİM FIRSATI!

BONUS KREDİ KARTINA
TAKSİT İMKANI