Jel Dildo

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 25 total

Sayfa
Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 25 total

Sayfa

Dünyanın en seksi seks oyuncaklarının başında gelen dildolar, kendi içerisinde pek çok modele sahiptir. Alışılmış dildolara göre çok daha farklı bir deneyim sunar. Farklı boyutlarda ve kalınlıkta üretilen jel dildo modelleri, herkesin zevkine hitap eder.

Cinsellik, insanların vazgeçilmez bir deneyimidir. Bu deneyimi nasıl şekillendireceğiniz ise seçimlerinize bağlıdır. Kimisi sakin bir seks severken kimisi işin içine hayal dünyasını ve fantezilerini katar. Böylelikle çok daha tutkulu anlar yaşanabilir.

Tek başına veya partnerinizle kullanabileceğiniz seks oyuncakları vardır. Bunlardan biri de elbette ki dildolardır. Çiftlerin seks yaşantılarına küçük oyunlar dahil etmeleri, yeni keşifler yapmasına yardımcı olur. Dildolar bu konuda ilk akla gelen ürünlerdir. Ancak klasik dildo yerine jel dildo tercih
ederek, daha yumuşak ve hassas dokunuşlar elde edebilirsiniz.

Son yıllarda popülerliği daha da artan bu seks oyuncağı, erotik shopların en dikkat çeken ürünleridir. Gerek dokusu gerekse yeni keşiflere kapı açması, kişileri büyüler. Tutkularınızı ön planda tutarak derinlemesine bir zevk için jel dildo tercih edebilirsiniz.


Jel Dildo ile Gerçek Penis Hissi


Realistik yapay jel penis, gerçek penis ile benzer özelliklere sahip bir üründür. Damarlı, testisli, vantuzlu gibi farklı özelliklere sahip modeller ile çeşitlendirilir. Henüz tatmadığınız duyguları tatmak, eşsiz bir orgazm yaşamak için gerçekçi bir penis olan jel penisleri kullanabilirsiniz. İster tek başınıza isterseniz de partnerinizle küçük oyunlar yapabilirsiniz.

Esnek yapısı sayesinde kullanımı son derece kolaydır. Kullanım
sırasında herhangi bir şekilde zarar görmeden faydalanabilirsiniz.
Bükülür ve esner yapısı ile son derece kolay kullanımlı bir üründür ve vajinanın derinliklerine ulaşır. Ürün işlevinin yanı sıra estetik görünümüyle de dikkat çeker. Antibakteriyel özelliği, ekstra gerçekçi yapısı ve pürüzsüz yapısı sayesinde muhteşem bir sex deneyimi sunar.

Bükülebilir özelliği sayesinde farklı yönlerde uyarım elde edebilirsiniz. Haz duygusunu derinlemesine yaşamak isteyen bireylerin, en eğlenceli oyuncağı olmaya adaydır. Kokusuz ve sağlık açısından uygun özellikleri, kullanım sonrası
herhangi bir sorun yaşamanızın önüne geçer. Ürünün hijyenik yapısını ve doğal görünümünü koruması sizin elinizdedir. Ilık su ve sabun ile temizliğini yaparak tekrar kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

Kaygan yüzeyi ve yumuşak dokusu baş döndürücü bir seks deneyimi yaşamanızı sağlar. Titreşimli, çift başlı çatal, dazzling jel dildo gibi çeşitli modeller bulunur. Bu modeller renkleri, görünümü ve dokusu itibariyle farklılık gösterir. Zevkinize uygun bir jel dildo seks oyuncağı ile ateşli bir gece geçirmenin sırrını çözebilirsiniz.


Jel Dildo ile Maksimum Zevk Garanti


Her geçen gün popülerliği artan dildo modellerinin gözde ürünlerinden biri de jel dildolardır. Farklı boyutlarda ve kalınlıkta üretilen bu ürünler, herkesin zevklerine uygundur. Jel dildo ile maksimum zevk yaşamak için öneriler; Uygun boyut seçimi önemlidir: Jel dildo, diğer modellerde olduğu gibi farklı boyutlarda üretilir. Kendi zevklerinize uygun bir boyut seçerek daha zevkli bir deneyim yaşayabilirsiniz.


Kayganlaştırıcı ile işinizi kolaylaştırın: Kayganlaştırıcılar, seksin kurtarıcı ürünleridir. Uygun bir kayganlaştırıcı ile zemini hazırlayabilir ve ürünü kullanmaya başlayabilirsiniz. Böylelikle daha derin duygular yaşamak mümkündür. Ekstra özelliklere dikkat edin: Titreşimli veya ısıtıcı özellikli jel dildolar vardır. Bu özellikleri göz önünde bulundurarak kendinize en uygun olanı
seçebilirsiniz. Temizlik ve hijyen: Tüm seks oyuncaklarında olduğu gibi jel dildoların da temizliği önemlidir. Kullanım öncesi ve sonrası mutlaka temizlenmelidir.

Partnerinizle kullanabilirsiniz: Yeni deneyimler yaşamak isteyen çiftler bu üründen faydalanabilirler. Gerçek penis hissi veren jel dildolar, maksimum haz için başarılı ürünlerdir.

3 AŞAMALI
SÜPER GİZLİ GÖNDERİ

Yasak Elmam’da sipariş gizliliğiniz ve
güvenliğiniz her şeyden önce gelir.
Ürünler Öncelikle
Kapalı Poşete Konur
Poşetler Yazısız Karton Kutulara Konur.
Fatura Kutunun İçine Konur.
Sıkıca Kapatılan Kutuların
üzerinde hiçbir yazı, logo,
ibare bulunmaz.

SİPARİŞ DESTEK HATTI
0507 982 43 82
0212 288 96 34

KAPIDA YA DA KARGO
ŞUBESİNDE ÖDEME

MOTO KURYE İLE
AYNI GÜN KARGO

HAVALE VE EFT’DE
%5 İNDİRİM FIRSATI!

BONUS KREDİ KARTINA
TAKSİT İMKANI