ÖNE ÇIKAN ALT KATEGORİLER

Anal tıkaç ya da anal açıcı anal plug modelleri ile anal sex keyfi yaşamaya hazırsınız! Anal sex için kullanabileceğiniz ince dildo modelleri ile zevkin doruklarına çıkın! Sex oyuncakları ile ya da partnerinizle kullanabileceğiniz kayganlaştırıcı jel ve krem modelleri.

Anal

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 354 total

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 354 total

Anal Plug Nedir?

Anal sex oyuncakları söz konusu olduğunda akla ilk gelen ürün anal plug ya da Türkçe adı ile anal tıkaç adlı üründür. Anal tıkaç, ya da diğer adıyla anal tıpa cinsel zevk için anüs bölgesine yerleştirilmek üzere tasarlanmış bir anal oyuncaktır. Anal tıkaçların bazıları penis görünümde olsa da genellikle daha kısadır ve anüsten çıkış kısmı da tıkacın anal kanalda kaybolmasını önlemek için geniştir.

Kimi zaman kanca şeklinde bir tutacağa da sahiptir. Anal kanal vajinadan farklı olduğundan anüse yerleştirilen cisimler potansiyel olarak bağırsağa kadar gidebilir. Dolayısıyla anal tıkaç yerine evde bulunan ürünleri kullanmak sonu hastanede bitecek çeşitli ev kazalarına sebep olabilir.

Anal Ürünler, Butt Plug

Anal ürünler, çok eğlenceli ve tatmin edici olan anal sekse adım atmanızı sağlayan cinsel ürünlerdir. Butt plug (popo tıkacı) denilen anal tıkaçlardan, anal kayganlaştırıcılara kadar pek çok farklı ürün, özel olarak, anal seksin zevk dolu dalgalarını hissetmeniz için tasarlanmıştır. Hem kadın hem de erkekler, bu zamana kadar düşünmedikleri, düşünmekten çekindikleri anal seksi denemek için can atar. Sağlıklı olup olmadığı, vücuda zarar verip vermediği gibi pek çok konuda sorular yüzünden bu özel hazzı yaşamaktan çekinirler. İlk anal tecrübesini yaşayacak olanlara anal ilişkiye hazırlık için anal açıcı anal tıkaç ürünleri ve bol bol anal kayganlaştırıcı tavsiye edilir.

Arkadan İlişkinin Kolay Yolu Ve Anal Temizlik

Daha önce anal sex deneyimi olmayan ve anal sex’i merak edenler için anal açıcı ve anal genişletici ürünler bulunmaktadır. Bu ürünleri anal krem ya da anal kayganlaştırıcı ile kullanmak şarttır. Anal açıcı anal plug’ların normal tıkaçlardan farkı uç kısımlarının çok ince olması ve aşağıya indikçe kalınlaşmasıdır. Bu şekilde kolaydan başlanarak anal kanal yavaş yavaş genişletilir. Ters ilişkide kullanılan kremler yardımı ile ters ilişkide acı çekilmesinin önüne geçilir ve maksimum anal sex konforu sağlanmış olur.

Anal sex öncesi temizlik için anal temizleme pompası, anal duş gibi çeşitli farklı ürünler vardır. Bu ürünler anal bölgeye penis girmeden önce anüsü bir nevi yıkamak, hijyenini artırmak için tasarlanmış destekleyici anal sex ürünleridir. Yine de ne kadar temizlenirse temizlensin anal sex’te prezervatif kullanılması uzmanlarca sağlık açısından tavsiye edilmektedir.

Anal Sex Oyuncakları

Erotik shoplarda satılan anal ürünler (İngilizce'de anal toys olarak geçer) bütün bu soruların ne kadar anlamsız olduğunu size gösterecektir. Dilediğiniz hijyeni elde edebileceğiniz anal temizlik ürünleri kafanızdaki bütün yüz kızartıcı sahneleri siler. Anal pompalar ile anal bölgenizi sex öncesi temizlemeniz anal sex için güzel bir hazırlıktır. Her boy, ve şekilde tasarlanan, yumuşak yüzeylere sahip anal tıkaçlar, anal açıcılar ve devrim yaratan anal toplar ile merak ettiğiniz zevki satın alarak tadabilirsiniz. Yasakelmam.com adresinden hemen anal oyuncaklar satın al butonuna basarak anal sex macerasına başlayabilirsiniz.

Sürtünmeleri hızlandırıp, çok daha yoğun penetrasyonlar yaşatmak için üretilen özel anal kayganlaştırıcılar sayesinde de inanılmaz bir orgazma ulaşırsınız. Gay sex ürünleri de bu kategoriye dahildir. Daha ne bekliyorsunuz? Anal seksin ne kadar zevkli olduğunu görmek için tek yapmanız gereken anal ürünlerden dilediğinizi seçmek. Kendinizi cinsel fantezilerin baş tacı olan bu zevk dolu dalgalara kaptırmanın tam zamanı.

Anal Ürün Çeşitleri

Yumuşak yüzeyleri, ince uçları, rahat tutuşa uygun tabanları ile rengarenk anal dildolar, butt-pluglar ve kuyruklu anal tıkaç modelleri bulunmaktadır. Görünüşleri bile içinizin titremesine sebep olan bu harika seks oyuncakları anal seksin ne kadar eğlenceli ve zevkli olduğunu göstermek için tasarlanmıştır. Özellikle anal toplar, anal seks deneyimini ilk defa yaşayacaklar için olmazsa olmaz seks oyuncakları arasındadır. Anüse rahat giriş çıkışlar yapabilmeye imkan sağlayan dokulara, kıvrımlı yapılara sahip bu oyuncakların birbirinden farklı boyutunu ve modelini bulabilirsiniz.

Anal açıcılar sayesinde anüsünüzdeki kasları güçlü bir anal sekse hazırlayabilirsiniz. Partnerinizle beraber inanılmaz bir orgazm yaşayacağınız anal seksin alışkanlık haline geleceğinden emin olabilirsiniz. Özellikle ilk defa anal sex deneyimi yaşayacaklar için bir adet anal kayganlaştırıcı (diğer adıyla ters ilişkide kullanılan kremler) ve bir adet anal açıcı plug yeterlidir diğer adıyla da anüs genişletme oyuncakları diyebiliriz.. Bu anal plug’lar uç kısmı ince aşağı inildikçe kalınlaşan yapıda olduğu için yeni başlayanlara hafif ve konforlu bir başlangıç imkanı verir.

Anal beads de denilen anal boncuk modelleri de anal tıkaçlara alternatif kullanılan ürünlerdir. Genel olarak anal ilişkiye hazırlık ve anal kanalın genişletilmesi için kullanılırlar.

Anal Mastürbasyon

Anal mastürbasyon, anüs ve rektumun cinsel olarak uyarımıdır. En yaygın anal mastürbasyon yöntemleri, anüs bölgesinin el ile, parmak yolu ile, dil ile, çeşitli nesneler ile, anal boncuklar ile, anal tıkaçlar ile ya da anal dildolar ile uyarılmasıdır. Anal bölge için özel olarak üretilmiş anal vibratör modelleri ve özel olarak tasarlanmış prostat masaj cihazları da bulunmaktadır.

Anal ve rektal bölgelerdeki sinir uçları sayesinde anal mastürbasyondan zevk alınabilir ve yine bu sayede anal orgazm mümkündür. Erkeklerde cinsel organ yoluyla orgazm işlevi kısmen prostatı çevreleyen düz kasların ve pelvik taban kaslarının sağlıklı çalışmasına bağlıdır. Anal mastürbasyon, özellikle hassas sinir uçlarını da içeren bölgeyi sık sık uyardığı için, aktif bir prostatı olanlar için özellikle zevkli olabilir. Bazı erkekler, sex sırasında bir anal tıkaç ya da anal olarak sokulan başka bir nesnenin kullanılmasıyla orgazmlarının kalitesini önemli ölçüde artırdığını belirtmektedir. Dolayısıyla bu erkekler bu ürünleri sadece erkek anal mastürbasyon amaçlı değil sex performanslarını artırma amaçlı da kullanmaktadır.

Anal Sex Nasıl Yapılır?

Anüs, vajina ya da penis kadar doğal ama onlardan çok daha özel yapıya sahip bir bölgedir. Bu özelliği penetrasyon sırasında çok daha derin zevkler almanızı sağlar. Gay sex partneriniz ya da hetereseksüel ilişkiniz için bu zevklerin, rahatsızlıklardan, yüz kızartıcı kazalardan uzak olmasını ve tamamen saf bir doyum hissetmeyi istiyorsanız anal ürünleri mutlaka kullanmalısınız. Anal kayganlaştırıcılar ve anal temizlik ürünleri anal seksten çok daha fazla zevk almaya imkan veren cinsel ürünlerdir. Acı, ayıp, tabu gibi kavramları sizden uzaklaştıracak bu anal ürünler sayesinde anal seksin gerçekten ne kadar zevkli olduğunu, anal seksin sonunda ulaşılan orgazmın ne kadar farklı olduğunu siz de görebilirsiniz.

Arkadan İlişkiye Girmek Günah Mı?

Arkadan ilişki ya da bir diğer adı ile anal sex’in günah olup olmadığı caiz olup olmadığı sex shop’ların konusu değildir. Dini hassasiyeti olanlar bu konulardaki uzman kişilere danışabilir ya da uzman kaynakları okuyarak bilgi sahibi olabilir.

Anal Sex Zararlı Mı?

Anal sex anal bölge aşırı zorlanmadığı sürece zararsızdır. Anal ilişkinin konforunu artırmak için anal kayganlaştırıcı ürünleri kullanmak ve ufaktan başlamak mantıklıdır. Anal genişletme ürünleri ile anal bölge yavaş yavaş anal sex'e hazırlanmalıdır.  

Anal İlişki Sonrası Hamile Kalınır mı?

Anal sex ile hamile kalmak mümkün değildir. Arkadan ilişki sonrası karın ağrısı türü şikayetlerin hamilelikle uzaktan yakından ilgisi yoktur. Konforsuz ve sert bir anal sex sonucu organlar zedelenmiş olabilir, fazla baskı rahatsız etmiş olabilir fakat bu durumun hamilelikle ilgisi olması mümkün değildir. Arkadan ilişkiden sonra kan gelmesi gibi durumlar da bütünüyle zorlama kaynaklıdır. 

Anal Beyazlatma

Kimi kişilerin anal bölgeleri normal ciltlerine göre oldukça koyudur. Bunun bilimsel bir açıklaması olmamakla birlikte bu durum anal sex deneyimi yaşamak isteyen kişilerde çeşitli çekinceler doğurur. Bu çekincelerin önüne geçmek için anal bölgeye sürülen anal beyazlatıcı kremler bulunmaktadır. Bu kremler düzenli kullanıldığında anal bölgedeki tenin rengini açar ve beyazlatır. Bu kremleri tedavi edici değil bir kozmetik ürün olarak görmek gerekir zira anüs bölgesinin koyuluğu bir rahatsızlık, bir hastalık ya da negatif bir durum teşkil etmez.

Bakire Sex Oyuncakları

Bakirelere uygun, kızlık zarını bozmayan sex oyuncakları ve cinsel ürünler de yine anal ürünler kategorisinin altındadır. Bir anal dildo ya da anal tıkaç ya da anal vibratör hiç bir şekilde bekareti bozmaz. "Sex oyuncakları bekareti bozar mı?" gibi soruların cevabı anal sex oyuncakladır.

Harika bir anal seks deneyimini yaşamak için ihtiyacınız olan bütün anal seks ürünlerini YasakElmam’da bulabilirsiniz. Bu eşsiz doyuma ulaşmak için özel olarak üretilen anal dildolardan, anal kayganlaştırıcılardan, butt-pluglardan dilediğinizi seçin. Dikkat edin, partnerinizle beraber inanılmaz bir orgazm yaşadıktan sonra anal seksin müptelası olabilirsiniz.

3 AŞAMALI
SÜPER GİZLİ GÖNDERİ

Yasak Elmam’da sipariş gizliliğiniz ve
güvenliğiniz her şeyden önce gelir.
Ürünler Öncelikle
Kapalı Poşete Konur
Poşetler Yazısız Karton Kutulara Konur.
Fatura Kutunun İçine Konur.
Sıkıca Kapatılan Kutuların
üzerinde hiçbir yazı, logo,
ibare bulunmaz.

SİPARİŞ DESTEK HATTI
0507 982 43 82
0212 288 96 34

KAPIDA YA DA KARGO
ŞUBESİNDE ÖDEME

MOTO KURYE İLE
AYNI GÜN KARGO

HAVALE VE EFT’DE
%5 İNDİRİM FIRSATI!

BONUS KREDİ KARTINA
TAKSİT İMKANI