ÖNE ÇIKAN ALT KATEGORİLERPenis Pompası

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. %34 İndirim Penis Pompası Yedek Vajina Girişi
 2. %34 İndirim Penis Pompası 3'lü Yedek Lastik Girişi
 3. %30 İndirim Men's High Vacuum Pump Penis Pompası
 4. Ücretsiz Kargo X-MEN USB Şarjlı Otomatik Penis Pompası
 5. %21 İndirim Ücretsiz Kargo Lovemate Hydromax X30 Penis Pompası - Mavi
 6. %19 İndirim Standard Pump Penis Pompası - 3 Yedek Girişli
 7. Yeni Ürün%28 İndirim Penis Dev Cream 100 ml.
 8. Yeni Ürün Max Man 25mm Dolgulu Penis Kılıfı - 8
 9. Yeni Ürün%20 İndirim Ücretsiz Kargo Exterme Enlargement Pump Penis Pompası - Pembe
 10. Yeni Ürün%16 İndirim Ücretsiz Kargo Penextender® Power Pump Motorlu Penis Pompası
 11. %32 İndirim Ücretsiz Kargo X-TENDER 5 cm Uzatmalı Realistik Titreşimli Melez Penis Kılıfı - 2
 12. Yeni Ürün Ücretsiz Kargo Length Extender 3´lü Silikon Penis Kılıfı Seti - Mavi
 13. Yeni Ürün Ücretsiz Kargo Nature Extender 5 cm Uzatmalı %100 Silikon Penis Kılıfı
 14. Ücretsiz Kargo Brave Man Titreşimli Penis Kılıfı
 15. Yeni Ürün Ücretsiz Kargo Nature Extender 2,5 cm Uzatmalı %100 Silikon Penis Kılıfı
 16. Yeni Ürün%18 İndirim MEN EXTENSİON 2 cm Uzatmalı Realistik Penis Kılıfı
 17. Yeni Ürün%27 İndirim Ücretsiz Kargo Pipedream Pump Worx Otomatik Power Penis Pompası
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Penisime muhteşem bir vakum deneyimi nasıl yaşatabilirim? Seks öncesi penisime penis pompası ile vakum yaptıktan sonra o şekilde ilişkiye girebilir miyim? Penis pompası ne işe yarar, penis pompası gerçekten işe yarıyor mu? Bu soruları aklından geçirmeyen erkek yoktur. Penis erkeği erkek yapan organdır ve penisin büyüklüğü, sertliği, gücü, çağlar boyunca erkekler arasında bir rekabet konusu olmuştur. Penis iktidar ve güç demektir. Kısaca erkeklik penistir.

Sex esnasında yeterli uyarımın sağlanmaması, penise yeterli kanın gitmemesi, potansiyelinizin çok daha altında bir ereksiyon yaşamanıza neden olacaktır. Vajina ve göğüs pompalarıyla aynı çalışma prensibine sahip penis vakum pompaları, penisin etrafında vakum etkisi yaratarak penise yoğun kan akışı sağlayan cinsel ürünlerdir. Hava ile çalışan tetik sistemli penis pompası, sıkmalı vakum pompa, şarjlı ve motorlu penis pompası ya da su ile çalışan Bathmate

penis pompası modelleri sayesinde penisinizin nelere kadir olduğunu kendi gözlerinizle görebilirsiniz. Aletinizin sahip olduğu sınırları keşfetmek için penis pompalarını rahatlıkla kullanabilir, hem kendinizi hem de partnerinizi şaşırtabilirsiniz.

Penis pompalarının temel amacı, penisin etrafında bir vakum oluşturarak, penise daha fazla kan çekilmesini sağlamaktır. Bu amaç için üretilen penis pompaları çok farklı modelde olabilir. Hava ile çalışan tetik sistemli penis pompaları ve sıkmalı vakum pompalar el yordamı ile penisin etrafındaki havanın boşalmasını sağlayan pompalardır. En kaliteli penis pompaları piston tabancalı ya da Amerikan penis pompalarıdır (PipeDream marka). İçerideki hava boşaldıkça penise daha çok kan çekilir. Böylece penis gerilir, erekte duruşu daha sert bir hal alır. Şarjlı ve motorlu penis pompaları ile vakum işleminin otomatik yapılmasını sağlar. Tek bir tuşla adım adım vakum işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İçine su doldurularak çok daha rahat kullanım imkanına sahip Bathmate penis pompaları, ideal vakum noktasına daha kolay ulaşmanızı sağlar. Penis pompaları, penisin elastik derisini düzenli gerdirme egzersizleri ile penisinizin düzenli kanlanmasını ve çalışmasını sağlayan egzersiz aletleridir.

Penise vakumu ile penise vakum yapma sonucu kan akışı artar, penis gerilir, erekte duruşu daha sert bir hal alır. Penis pompaları kullanımı sırasında, mutlaka talimatlara uyun. Size önerilen süreleri aşmanız rahatsızlık verir. Herhangi bir morarma ya da kanama olması halinde güvenlik valfını açarak vakum işlemini durdurunuz. Düzenli ve talimatlara uygun kullandığınız takdirde, penisinizi, başından beri sahip olduğu potansiyele rahatlıkla ulaştırabilirsiniz. Kafanızı kurcalayan bütün soruları silip atan penis pompaları ile partnerinize gerçek “sizi” gösterebilirsiniz.

Penis pompalarında merak edilen bir diğer husus da hangi penis pompasının alınması gerekliliğidir. Sex shop mağazalarında bir çok farklı model bulunmaktadır. Burada karar vermeniz gereken konu ne kadar bir bütçe ayırdığınız olmalıdır. Penis pompası modelleri arasında fiyat farkı; vakum gücü, vakum sisteminin tipi (tetik sistemli mi, toplu mu, motorlu otomatik mi, piston tabancalı mı), markası (Amerikan penis pompası markaları en kaliteli olanlardır) ve menşei gibi etkenlerden meydana gelir. Dolayısıyla bütçeniz doğrultusunda alabileceğiniz en kaliteli penis pompasını almak uzun vadede en mantıklı seçim olacaktır. Kalitesiz bir pompa çabuk bozulacak, yeterli vakumu sağlamayacak, giriş silikonu hızlı deforme olacaktır.

YasakElmam, seks hayatınızı değiştirecek, gerçek kimliğinizi ortaya çıkarmanızı sağlayacak inanılmaz egzersiz aletlerini sizlere sunuyor. Banyoda kullanabileceğiniz BathMate pompalardan, elle vakum etkisi oluşturan penis pompalarına kadar pek çok farklı modeldeki penis pompaları sayesinde gerçek potansiyelinizin farkına varın.

3 AŞAMALI
SÜPER GİZLİ GÖNDERİ

Yasak Elmam’da sipariş gizliliğiniz ve
güvenliğiniz her şeyden önce gelir.
Kapalı Poşete Konur Ürünler Öncelikle
Kapalı Poşete Konur
Fatura Kutunun İçine Konur Poşetler Yazısız Karton Kutulara Konur.
Fatura Kutunun İçine Konur.
gizli gönderi Sıkıca Kapatılan Kutuların
üzerinde hiçbir yazı, logo,
ibare bulunmaz.
SİPARİŞ DESTEK HATTI

SİPARİŞ DESTEK HATTI
0507 982 43 82
0212 288 96 34

KAPIDA YA DA KARGO ŞUBESİNDE ÖDEME

KAPIDA YA DA KARGO
ŞUBESİNDE ÖDEME

MOTO KURYE İLE AYNI GÜN KARGO

MOTO KURYE İLE
AYNI GÜN KARGO

HAVALE VE EFT'DE %5 İNDİRİM FIRSATI

HAVALE VE EFT’DE
%5 İNDİRİM FIRSATI!

BONUS KREDİ KARTINA TAKSİT İMKANI

BONUS KREDİ KARTINA
TAKSİT İMKANI