Penis Pompası

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 104 total

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 104 total

Penisime muhteşem bir vakum deneyimi nasıl yaşatabilirim? Seks öncesi penisime penis pompası ile vakum yaptıktan sonra o şekilde ilişkiye girebilir miyim? Erkek vakum pompası ne işe yarar, penis pompası gerçekten işe yarıyor mu? Gözle görülür büyüme sağlıyor mu? Penis uzatma mümkün mü? Bu soruları aklından geçirmeyen, cinsel ilişkinin öncesinde penisi ile ilgili yetersizlik hissetmeyen erkek yoktur. Penis erkeği erkek yapan organdır ve penisin büyüklüğü, sertliği, gücü, çağlar boyunca erkekler arasında bir rekabet konusu olmuştur. Penis iktidar ve güç demektir. Kısaca erkeklik penistir. Sex pompası ile ilgili detaylı bilgiye sahip olmak için okumaya devam edin.

Penis Pompası Ne İşe Yarar?

Sex esnasında yeterli uyarımın sağlanmaması, penise yeterli kanın gitmemesi, potansiyelinizin çok daha altında bir ereksiyon yaşamanıza neden olacaktır. Vajina ve göğüs pompalarıyla aynı çalışma prensibine sahip penis vakum pompaları, penisin etrafında vakum etkisi yaratarak penise yoğun kan akışı sağlayan cinsel ürünler dir.

Hava ile çalışan tetik sistemli penis pompası, sıkmalı vakum pompa, şarjlı ve motorlu penis pompası ya da su ile çalışan Bathmate penis pompası modelleri sayesinde penisinizin nelere kadir olduğunu kendi gözlerinizle görebilirsiniz. Penisinizin sahip olduğu sınırları keşfetmek için penis pompalarını rahatlıkla kullanabilir, hem kendinizi hem de partnerinizi şaşırtabilirsiniz.

Penis pompası modelleri, özellikleri ve tipine göre farklı farklı adlandırılır. Penis Pompası çeşitleri şu şekilde özetlenebilir; Medikal penis pompası, penis vakum cihazı, Amerikan vakum pompası, sulu penis pompası, penis pompası abd ithal, dijital penis pompası, otomatik penis pompası, manuel model, penis vakum cihazı, şarjlı penis pompası ve elektrikli penis pompası ya da dick pump bunlardan birkaçıdır. 

Penis Pompası Kullanımı

Penis pompası penis dokularını gerdirmeye yarayan bir penis vakum egzersiz aletidir. Yapılan egzersiz de bir egzersiz çalışması olarak düşünülebilir. Penis sönük ya da yarı sert vaziyette iken penis pompanın şeffaf silindirinden içeri sokulur. Pompanın alt kısmı hava kaçırmayacak şekilde iyice oturtulur.

Pompa tetik mekanizması ile çalışıyor ise tetik yavaş yavaş çekilir, mekanizması top şeklinde ise top sıkılır, motorlu ise hava vakum düğmesine basılır. Vakumlandıkça pompanın içindeki hava dışarı atılır ve kan penise nüfus etmeye başlar.

Penis kanlandıkça ereksiyon gerçekleşir ve penisin yavaş yavaş sertleştiğini, büyüdüğünü gözlemlersiniz. Penis maksimum boya ulaşana kadar vakum yapılır, maksimum boya ulaştığında daha fazla vakum yapılmaz.

Burada en çok sorulan sorulardan biri nereye kadar ya da ne kadar vakum yapılması gerektiği sorusudur. Bu sorunun net cevabı penisi acıtıp zorlatmadan maksimum boya getirene kadar vakum yapılması gerektiğidir. Penis pompa içinde gelebileceği maksimum boya geldiğinde o şekilde 15 dakika pompa içerisinde bekletilir, 15 dakika sonunda havası alınarak egzersiz bitirilir.

Penis pompası video şeklinde aramaların yoğunluğuna rağmen genellikle ürün videoları bulunmamaktadır. Bunun sebebi penis pompalarının kullanımının kolaylığıdır.  

Penis pompası kullanılırken penis bakım ürünü kullanma zorunluluğu yoktur. 

Penis Pompası İşe Yarıyor Mu?

Penise vakumu ile penise vakum yapma sonucu kan akışı artar, penis gerilir, erekte duruşu daha sert bir hal alır. Penis pompaları kullanımı sırasında, mutlaka talimatlara uyun. Size önerilen süreleri aşmanız rahatsızlık verir.

Herhangi bir morarma ya da kanama olması halinde güvenlik valfını açarak vakum işlemini durdurunuz. Düzenli ve talimatlara uygun kullandığınız takdirde, penisinizi, başından beri sahip olduğu potansiyele rahatlıkla ulaştırabilirsiniz. Kafanızı kurcalayan bütün soruları silip atan penis pompaları ile partnerinize gerçek “sizi” gösterebilirsiniz.

Penis Pompası Uzatır Mı?

Penis pompalarının temel amacı, penisin etrafında bir vakum oluşturarak, penise daha fazla kan çekilmesini sağlamaktır. Bu amaç için üretilen penis pompaları çok farklı modelde olabilir. Hava ile çalışan tetik sistemli penis pompaları ve sıkmalı vakum pompalar el yordamı ile penisin etrafındaki havanın boşalmasını sağlayan pompalardır. En kaliteli penis pompaları piston tabancalı ya da Amerikan penis pompalarıdır (PipeDream marka).

İçerideki hava boşaldıkça penise daha çok kan çekilir. Böylece penis gerilir, erekte duruşu daha sert bir hal alır. Şarjlı ve motorlu penis pompaları ile vakum işleminin otomatik yapılmasını sağlar. Tek bir tuşla adım adım vakum işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İçine su doldurularak çok daha rahat kullanım imkanına sahip Bathmate penis pompaları, ideal vakum noktasına daha kolay ulaşmanızı sağlar. Penis pompaları, penisin elastik derisini düzenli gerdirme egzersizleri ile penisinizin düzenli kanlanmasını ve çalışmasını sağlayan egzersiz aletleridir.

Penis Pompası İşe Yarar Mı?

Penis pompaları'nın penis büyütücü pompa ya da penis büyütme pompası ya da penis büyütücü vakum olarak adlandırılması doğru değildir. Penis büyütme ya da penis kalınlaştırma amacıyla penis büyütme ameliyatı yapılmaktadır. Her operasyonda olduğu gibi bu operasyonların da çeşitli riskleri vardır fakat bu farklı bir yazının konusudur. Penis pompaları tedavi amaçlı kullanılan medikal ürünler olmadıkları gibi vakum pompalarının penis boyunu büyüttüğü iddiası ile ilgili kesin ve bilimsel bir kanıt da yoktur.

Peki öyleyse penis pompası ne işe yarar ya da penis pompası işe yarıyor mu, vakum pompasının faydaları nelerdir gibi sorular neden sorulmaktadır? Bu sorunun cevabı günümüz toplumunda penis boyunun erkeklik ile özdeşleştirilmesi sebebiyle bir penis büyütme sevdası olarak açıklanabilir.

Penis Pompası Kullananlar

Penis pompası kullananlar çok farklı gruplardan kişilerdir. YasakElmam'da farklı amaçlarla penis pompası kullanan, penis pompası satın almış çok sayıda müşterimiz vardır. Penis egzersizi için penis pompası yada penixl alanlardan tutun, şeker hastası olup, ereksiyon soru olup, penisi ilişkiye girmeden önce erekte hale getirmek isteyenlere kadar çok farklı profil mevcuttur. Penis pompaları penis kremi ya da hap gibi ürünlere nazaran müşteri memnuniyet oranı çok daha yüksek, çok daha verimli ve etkili ürünlerdir.

Penis Pompası Nasıl Kullanılır?

Penis pompalarının içinden penis pompası kullanma talimatı çıkmaz. 

Tavsiye Edilen Kullanım

  • Penis sönük vaziyetteyken pompayı penise yerleştirin.

  • Penis tamamen erekte olana kadar yavaş yavaş, zorlamadan vakumlayın.

  • O şekilde bir süre bekleyip yavaş yavaş havasını boşaltın.

  • Bu işlemi 15 dakika boyunca tekrarlayın.

En İyi Penis Pompası Hangisi?

Penis pompalarında merak edilen bir diğer husus da hangi penis pompasının alınması gerekliliğidir. Sex shop mağazalarında bir çok farklı model bulunmaktadır. Burada karar vermeniz gereken konu ne kadar bir bütçe ayırdığınız olmalıdır. Penis pompası modelleri arasında fiyat farkı; vakum gücü, vakum sisteminin tipi (tetik sistemli mi, toplu mu, motorlu otomatik mi, piston tabancalı mı), markası (Amerikan penis pompası markaları en kaliteli olanlardır) ve menşei gibi etkenlerden meydana gelir.

Dolayısıyla bütçeniz doğrultusunda alabileceğiniz en kaliteli penis pompasını almak uzun vadede en mantıklı seçim olacaktır. Kalitesiz bir pompa çabuk bozulacak, yeterli vakumu sağlamayacak, giriş silikonu hızlı deforme olacaktır.

Halk arasında; penis pompası kullananlar da merak edilmekte ve penis pompası kullanıcı yorumları, penis pompası yorum ve penis pompası fiyatları özel olarak aranmaktadır. Penis pompası nasıl kullanılır sorusu da çok sorulan bir sorudur ve tüm ürün sayfalarında kullanım detaylı bir şekilde yazmaktadır. Penis pompası kullanımı olarak en pratik kullanım otomatik modellerdir. 

Penis Pompası Fiyatları Nedir? Penis Pompası Yorumları

En iyi penis pompaları nelerdir ya da en kaliteli penis pompası hangisidir diye sorulacak olursa akla gelen ilk marka Amerikan PipeDream olacaktır. Penis pompası fiyatları 100 TL civarından başlar fakat 1000 TL üzerine kadar çıkan çok gelişmiş modeller de satın alabilirsiniz. Penis pompası kapıda ödeme fiyatları da siteden satın alma fiyatları ile aynıdır. Kapıda ödeme için ek bir masraf alınmamaktadır.

YasakElmam, seks hayatınızı değiştirecek, gerçek kimliğinizi ortaya çıkarmanızı sağlayacak inanılmaz egzersiz aletlerini penis pompası sipariş hattı yardımı ile sizlere sunuyor. Banyoda kullanabileceğiniz BathMate seks pompası modellerinden, elle vakum etkisi oluşturan penispompası modellerine kadar pek çok farklı modeldeki penis pompaları sayesinde gerçek potansiyelinizin farkına varın.

Penis Pompası Zararları

Penis pompası penisi gerdirmeye yarayan bir egzersiz aletidir. Aşırı kullanımı, yanlış kullanımı penis dokularına ve damarlara zarar verebilir. Penis kan ile dolduğunda sertleşen ve büyüyen, süngersi dokuya sahip, damarlar ile çevrili bir organdır.

Canı acıtacak şekilde vakum yapmak, çok aşırı uzun süre kullanmak, peniste morarma, kızarma, acıma olmasına rağmen vakum işlemine devam etmek ve bu işlemi sürekli yapmak peniste zedelenmelere yol açacaktır. Penis pompası zararlımı diye merak edenlere kısa yoldan cevabımız; 'penis vakum egzersizi de spor yaparmış gibi dengeli ve aşırıya kaçmadan yapılmamalıdır' olacaktır.

Penis Pompası Güvenilir Mi?

Penis Pompası kullanırken dikkat edilecek hususların başında da uygulanacak vakum miktarı gelir. Penis pompasında belli bir vakum ya da basınç yoktur. Her penisin esnekliği, yapısı, damar yapısı farklı olduğundan verilebilecek standart bir formül yoktur. Bu yüzden penis pompası kullanırken penisi acıtacak, zorlayacak, incitecek kadar çok vakum yapmamak gereklidir. Bu şekilde dikkatli şekilde kullanıldığında penis pompası güvenilir ve güvenli bir penis egzersiz ürünüdür.

Penis Pompası Ne Kadar Süre Kullanılmalı?

Penis pompası kullanımı 4-5 ayı geçmemelidir. Daha uzun süreli kullanımlarda penis dokusunda aşırı bollaşma yaratabileceğinden peniste ereksiyon kayıpları meydana gelebilir.

3 AŞAMALI
SÜPER GİZLİ GÖNDERİ

Yasak Elmam’da sipariş gizliliğiniz ve
güvenliğiniz her şeyden önce gelir.
Ürünler Öncelikle
Kapalı Poşete Konur
Poşetler Yazısız Karton Kutulara Konur.
Fatura Kutunun İçine Konur.
Sıkıca Kapatılan Kutuların
üzerinde hiçbir yazı, logo,
ibare bulunmaz.

SİPARİŞ DESTEK HATTI
0507 982 43 82
0212 288 96 34

KAPIDA YA DA KARGO
ŞUBESİNDE ÖDEME

MOTO KURYE İLE
AYNI GÜN KARGO

HAVALE VE EFT’DE
%5 İNDİRİM FIRSATI!

BONUS KREDİ KARTINA
TAKSİT İMKANI