Parfümler

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

6 Item(s)

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

6 Item(s)

Memeliler ve böcekler üzerinde yapılan çalışmalar sayesinde varlığından haberdar olunan feromonlar tanım olarak; aynı türdeki canlıların arasında sosyal ilişkileri düzenleyen ve bilinçaltı olarak salgılanan kimyasallardır. Bu çalışmalar sonucunda elde edilen veriler feromonların cinsel hayat üzerinde çeşitli etkileri olduğunu göstermektedir.

Çoğu canlıda feromonlar ve sex arasında basit bir ilişki vardır. Örneğin deniz kestaneleri feromonları çevrelerindeki suya salar ve diğer deniz kestanelerine çiftleşme sinyali verir. İnsanlardaki feromonlar ise bundan biraz daha farklıdır, daha kişiselleştirilmiştir ve dışarıdan kolayca fark edilmez. 1986 yılında biyolog ve davranışsan endokrinolog D. Winifred Cutlar insanların koltuk altlarındaki feromonları keşfetti. Koltuk Altından ter çıkarıldıktan sonra kalan kokusuz maddenin feromonlarlar olduğunu buldular.

Dr Cutler’ın 70’li yıllarda yaptığı çalışmalar düzenli sex hayatı olan kadınların düzenli sex hayatı olmayanlara göre daha düzenli adet gördüğünü gösteriyor. Düzenli sex yapmak da kadınlarda östrojen düşüşünü engellediği gibi doğurganlığı da artırıyor ve bu konuda erkeğin feromonlarının etkili olduğu bulgusuna varıldı. Günümüzde bilim feromonların varlığını ispatlamış olsa da vücudumuzdaki etkileri tam olarak anlaşılmış değil. Hayvanlar feromonların varlığını algılayan bir organa sahip, insanlarda ise bu organın burun deliklerinin içindeki alıcılar olduğu düşünülüyor ama henüz kanıtlanmış durumda değil. Orgazm ve feromon ilişkisi ise henüz kanıtlanmış değil.

Feromonlu parfümler nedir?

Sex shop mağazalarında satılan çeşitli feromonlu olduğu iddia edilen parfümlerin gerçekten feromon içerip içermediği bilinmese de hoş kokular içeren parfümler oldukları ve güzel kokuların karşı cinsin ilgisini çektiği kesin. Gerçek ürünleri Yasakelmam.com adresinden güvenle   Gündelik hayatta kullandığımız sıradan parfümlerin ve kokuların etkisini ise tartışmaya gerek yok.

İçinizde hoş duygular uyandıran, çok daha derin nefesler almanıza neden olan ve tüylerinizi diken diken eden kokuların olduğu bir gerçektir. Vücudunuza sıktığınız parfüm, sürdüğünüz kolonyalar, özellikle ter kokunuzla uyum içinde ise farkedilmemeniz imkansızdır. Özellikle dudakların üstüne, kulak arkasına, el bileklerine ve boyun kısmına sürülen bir parfümün cinsel çekiciliğiniz üzerinde olan etkileri sizi ve partnerinizi şaşırtabilir. Birbirinden güzel kokulara sahip bu parfümleri kullanarak insanların üzerinde akılda kalan bir etki yaratabilirsiniz.

Sex shop’larda parfümlerin haricinde partnerinizle daha iyi vakit geçirmeniz için üretilmiş bir çok sex oyuncağı ve sex ürünü bulunmaktadır. Vibratör modellerinden takma penislere, penis halkalarından masaj yağlarına ilişkinizi ateşleyecek bir çok ürün mevcuttur.

Bilimsel olarak varlıkları kanıtlanmış olsa da insanlar üstünde etkileri hala tartışmalı olan feromonlar hakkında çalışmalar devam etmektedir. YasakElmam’da teninizin kokusuna uygun pek çok güzel kokulu parfümünü bulma imkanına sahipsiniz. Zevkinize en uygun ürünü seçin, partnerinizi mutlu etmekte gecikmeyin.3 AŞAMALI
SÜPER GİZLİ GÖNDERİ

Yasak Elmam’da sipariş gizliliğiniz ve
güvenliğiniz her şeyden önce gelir.
Ürünler Öncelikle
Kapalı Poşete Konur
Poşetler Yazısız Karton Kutulara Konur.
Fatura Kutunun İçine Konur.
Sıkıca Kapatılan Kutuların
üzerinde hiçbir yazı, logo,
ibare bulunmaz.

SİPARİŞ DESTEK HATTI
0507 982 43 82
0212 288 96 34

KAPIDA YA DA KARGO
ŞUBESİNDE ÖDEME

MOTO KURYE İLE
AYNI GÜN KARGO

HAVALE VE EFT’DE
%5 İNDİRİM FIRSATI!

BONUS KREDİ KARTINA
TAKSİT İMKANI