Yeni Ürünler

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 386 total

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 386 total

Teknoloji sonu olmayan engin bir okyanus gibidir. Yeni fikirler, yeni tasarımlar ortaya çıktıkça yeni ürünler piyasa sürülür. Gelişen fikirler ve gelişen teknoloji, yaşadığımız hayatı bilim kurgu filmlerinden çıkmış sahnelere dönüştürmektedir. Hayatın pek çok alanında teknolojinin etkilerini deneyimle şansına sahibiz. Seks hayatımız da bu yeniliklerin etkisiyle eskisinden çok daha zevkli yerlere ulaşmış durumda. Ve neyseki bu yolun bir sonu yok!

Erotik shoplardaki, yeni çıkan ürünler sayesinde orgazmı çok farklı şekillerde yaşayabiliyoruz. Kendi vücudumuzu ve partnerimizin vücudunu çok daha yakından, çok daha özel hazlar hissederek tanıyoruz. Gelişen teknolojiler sayesinde cinsel hayatımız sıkıcılıktan uzak, yeni tecrübelerle daima eğlenceli bir hal alıyor. USB şarjlı vibratörler, farklı titreşim frekanslarına sahip uzaktan kumandalı oyuncaklar, dokularıyla gerçek bir tenden farksız her türlü ortamda kullanıma uygun mastürbartörler ile hayal gücümüzün sınırlarını zorluyoruz. Emme etkisini hayatımıza katan pompa sistemlerinin otomatik hale gelmesi işleri çok daha kolay ve zevkli hale getiriyor. Bütün bu gelişmeleri yakından takip etmek istiyor ve cinsel hayatının yeniliklerden geri kalmasını istemiyorsanız Yeni Ürünler kategorisine ara ara göz gezdirin.

Gelişen teknolojiler sayesinde çok daha kaliteli hazlar veren seks oyuncaklarını ve cinsel ürünleri elde etmek mümkün. Malzeme teknolojisinin gelişmesi ile gerçek bir ten dokusundan ayırt edilemeyecek hale gelen dildolar ve protez penisleri çok uygun fiyatlarda bulabilirsiniz. Akıllı telefonların teknolojisini vibratörlere uyarlayarak seks oyuncaklarında çığı açan We-Vibe Sync gibi akıllı seks oyuncakları erotik shoplarda yerini alıyor. Penetrasyonları çok daha zevkli hale getirip aynı zamanda yüzde yüz koruma sağlayan prezervatifler gelişen teknolojinin hayat kurtaran ürünleri. USB ile şarj edilebilme özelliğine sahip, uzaktan kumandalı vibratör modelleri, partnerinizle beraber çok farklı oyunları denemenize imkan sağlayan, gelişen teknolojinin seks hayatımıza bir diğer katkısı. Orgazm deneyimlerinizi farklı ortamlara taşıyarak cinsel fantezilerinizde de güncellemeler yapmanıza neden olan bütün bu yeni ürünler, seks hayatınızın asla motonlaşmayacağını size gösteriyor.

İlk üretilen dildolar, şimdi bize ne kadar sıkıcı gözüküyor. Bir sonraki çığır açan vibratörü ya da realistik kalçaların daha ne kadar gerçek olacağını hayal etmek için on sene ilerisini düşünmemize gerek yok! Teknoloji devi ülkelerin attıkları adımlar artık o kadar hızlı ki bir sonraki sene, elimizdeki vibratörü rafa kaldırmamıza sebep olacak seks oyuncağını görmek mümkün. Peki o zaman seks oyuncaklarına para harcamak manasız mı? Ne münasebet! Her sene, aslında hep aynı işi yapan telefonunuzu değiştirmekten kaçınmıyorken, size bir telefondan çok daha fazlasını yaşatacak seks oyuncakları için bunu düşünmeniz büyük haksızlık. Sizi ve partnerinizi bu kadar mutlu eden, sağlıklı bir yaşama sahip olmanızı sağlayan cinsel ürünlerdeki gelişmeleri yakından takip etmek kadar doğal bir şey olamaz.

Her sene teknoloji devi ülkelerin ürettiği birbirinden farklı özelliklere sahip seks oyuncaklarını ve cinsel ürünleri YasakElmam’da bulabilirsiniz. Uzaktan kumandalı vibratörlerden, çiftler için özel olarak üretilen telefon uygulamalarına sahip sex oyuncaklarına kadar pek çok eğlenceli ürünü yatak odanıza getirebilirsiniz. Son teknolojik gelişmeler ile üretilen penis pompaları ile gerçek sizi ortaya çıkarabilir, vajinal pompalar ve göğüs pompaları ile çok daha yoğun hazlar alabilirsiniz. YasakElmam’daki Yeni Ürünler kategorisini takip edin. Sıkıcı hale geldiğini düşündüğünüz seks hayatınıza yenilik getirecek her ürünü burada bulabilirsiniz.

3 AŞAMALI
SÜPER GİZLİ GÖNDERİ

Yasak Elmam’da sipariş gizliliğiniz ve
güvenliğiniz her şeyden önce gelir.
Ürünler Öncelikle
Kapalı Poşete Konur
Poşetler Yazısız Karton Kutulara Konur.
Fatura Kutunun İçine Konur.
Sıkıca Kapatılan Kutuların
üzerinde hiçbir yazı, logo,
ibare bulunmaz.

SİPARİŞ DESTEK HATTI
0507 982 43 82
0212 288 96 34

KAPIDA YA DA KARGO
ŞUBESİNDE ÖDEME

MOTO KURYE İLE
AYNI GÜN KARGO

HAVALE VE EFT’DE
%5 İNDİRİM FIRSATI!

BONUS KREDİ KARTINA
TAKSİT İMKANI