Uzaktan Kumandalı Vibratör

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 45 total

Sayfa
Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 45 total

Sayfa

Uzaktan Kumandalı Vibratör

Uzaktan kontrollü vibratör, uzaktan kumandalı vibrasyon ya da bluetooth vibratör hep bu teknolojik, gelişmiş sex oyuncaklarının farklı farklı adlarıdır. Bu muhteşem sex oyuncakları sayesinde sevgilinizi kilometrelerce uzaktan bir aplikasyon yardımı ile defalarca orgazma ulaştırabilir ve zevkten çıldırtabilirsiniz!

Bluetooth Vibratör

Telefondan kontrollü vibratör modelleri günümüz teknolojisinin sex oyuncaklarında geldiği son noktadır. Bu gelişmiş vibratörler bluetooth teknolojisi ile aplikasyona bağlanır ve uzaktan aplikasyona erişimi olan herkes vibratörü kontrol eder. Bu özellikle uzak mesafe ilişki yaşayan çiftlerin sanal sex deneyimi yaşamasına yardımcı olan müthiş faydalı ve eğlenceli bir teknolojidir.

Uzaktan kumandalı titreşimli külot modelleri de kimse görmeden iş yerinde ya da sokakta, herhangi bir yerde muhteşem bir orgazm ve uyarılma yaşamanızı sağlar. Bu ürünler çok özel fanteziler için üretilmiş çok özel ürünlerdir. Bu giyilebilir sex oyuncakları teknolojinin geldiği akıl almaz noktanın güzel bir sembolüdür. 

Uzaktan kumandalı dildo modelleri de bu vibratörlerin yapay penis görünümlü modelleridir. Standart modeller kablolu ya da üzerinden kumandalı iken uzaktan kumandalı dildolar bu özellikleri ile standart titreşimli penislerin bir adım ötesindedir.

Kumandalı Vibratör Fiyatları

Kumandalı vibratör modelleri kumandasız, kablolu ya da üzerinden tuşlu vibratörlere göre fiyat olarak daha pahalıdır çünkü uzaktan kumanda teknolojisi, özellikle bluetooth gibi bir teknoloji sex oyuncağının maliyetini ciddi olarak artırmaktadır. Bu ürünler 2023 yılı itibariyle 1000 TL üzerinde satılmaktadır.

3 AŞAMALI
SÜPER GİZLİ GÖNDERİ

Yasak Elmam’da sipariş gizliliğiniz ve
güvenliğiniz her şeyden önce gelir.
Ürünler Öncelikle
Kapalı Poşete Konur
Poşetler Yazısız Karton Kutulara Konur.
Fatura Kutunun İçine Konur.
Sıkıca Kapatılan Kutuların
üzerinde hiçbir yazı, logo,
ibare bulunmaz.

SİPARİŞ DESTEK HATTI
0507 982 43 82
0212 288 96 34

KAPIDA YA DA KARGO
ŞUBESİNDE ÖDEME

MOTO KURYE İLE
AYNI GÜN KARGO

HAVALE VE EFT’DE
%5 İNDİRİM FIRSATI!

BONUS KREDİ KARTINA
TAKSİT İMKANI