Seks Oyuncakları

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 1417 total

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 1417 total

Sex Oyuncakları nelerdir? 

Sex oyuncakları, ya da İngilizce adı ile sex toys her türlü cinsel faaliyette kullanılmak üzere tasarlanmış, kadınlar, erkekler, eşcinseller ya da çiftleri kullanımına uygun tasarlanmış, cinsel hayata renk ve zevk katan sex aletleridir. Cinsel ilişkide kullanılan oyuncakların genel adıdır. Sex oyuncakları ve benzeri tüm erotik malzemeler sex shop oyuncak mağazalarında ve erotik shop’larda satılmaktadır.

Seks oyuncakları sanılanın aksine yalnızca partneri olmayan insanlara zevk vermekle kalmaz, çiftlerin de seks hayatına renk katar, yeni heyecanlar getirir ve seksten alınan zevki kat ve kat artırır. Kadın ve erkek çiftler için üretilmiş sex oyuncakları sayesinde cinsel ilişki sırasında ayrı ayrı zevk alır. Yasak sex oyunları ya da diğer adıyla sex oyunları ilişkilerin olmazsa olmazıdır ve bu oyunların önde gelen objesi de sex oyuncaklarıdır. Bu oyuncaklara boşu boşuna love toys denmemektedir. Seks oyuncakları aşkınızın ateşini harlayan, cinselliğin monotonluğunu kıran, özellikle uzun sureli ilişkilerde seks hayatına renk katan cinsel ürünler olara değerlendirilir. 

Cinsel Ürünler Nelerdir?

Seks shop mağazalarında kadınlar için, erkekler için ve eşcinseller için türlü türlü seks oyuncağı, fantazi oyunakları ve birbirinden farklı binlerce cinsel ürün vardır. Bu ürünlere İngilizce'de adult toys da denir. YasakElmam’da da kadınlar için cins cins vibratörler, dildolar, realistik penisler, vajina kremleri, vajinal toplar, anal tıkaçlar vb. ürün mevcuttur. İngilizce'de XXX Sex toys olarak da geçen sexs oyuncakları cinsel yaşamın vazgeçilmezidir.

Dildo; genel olarak vajina içine sokulan tüm seks oyuncaklarının ortak adıdır, daha çok penis görünümlü ürünler için kullanılsa da vajina içine sokulan her ürün dildo kategorisinde değerlendirilebilir. Realistik görünümlü olanlara yapay penis ya da oyuncak penis denir. Vibratör ise kadınlar için üretilmiş tüm titreşimli seks oyuncaklarının ortak adıdır. Vibratör kelimesi İngilizce ‘vibration’ (vibrasyon)’dan gelir ve titreştirici, titretici anlamına gelir. Penis görünümlü vibratörler olduğu gibi penise benzemeyen modern tasarımlı türlü türlü vibratör de mevcuttur.

Kadın zevk ürünleri kategorisinin en temel ürün tipi vibratörler de çeşit çeşittir. Belden bağlamalı kemerli vibratörler lezbiyen ilişkide kadın olan tarafı kemeri pensi takarak diğer tarafı tatmin etmesine imkan verir. G-Spot vibratörler vajinanın içindeki üst kısımda bulunduğu düşünülen g-noktasını uyracak şekilde tasarlanmış sex ürünleridir. Anal vibratörler hem erkeklerin hem kadınları kullanımına uygun anüs bölgesini (erkeklerde prostat uyarıcı) uyaran cinsel ürünlerdir. Sex koltuğu tipi ürünler aynı şekilde genellikle kadınlar için tasarlanmış sex oyucaklarıdır.

Özellikle düzenli bir cinsel yaşamı olan çiftler cinsel yaşamlarında cinsel sağlık ürünleri kullanmaktadır. Bu ürünler arasında tabii ki prezervatifler başı çekmektedir. Seks oyuncakları arasında ise daha çok kadınlar tarafından tercih edilen vibratörler, ön sevişmeyi keyifli hale getiren ürünlerdendir. Sex oyuncağı çeşitleri türlü türlüdür ve bu konuda bilgi sahibi olan çiftler bu sayede daha doyumlu cinsel birliktelikler yaşar.

Cinsel Oyuncaklar, Sex Malzemeleri nelerdir?

Seks shop’larda erkek ürünü diyince akla ilk gelen ürün şişme bebeklerdir, halbuki seks shop’larda erkekler için şişme bebek haricinde bir çok erkek sex oyuncakları mevcuttur. Vajina görünümlü olan yapay vajinalar ya da modern tasarımlı mastürbatörler, oyuncak vajina modelleri, Tenga’lar, oral seks robotları, bdsm oyuncakları bunlardan sadece bir kaçıdır.

Bunun haricinde seks shop’larda erkekler için çok satan penis pompası, penis halkası ve penis kılıfı gibi ürünler mevcuttur. Penis pompası bir penis gerdirme egzersiz vakum aletidir. Doğru ve düzenli kullanıldığında son derece etkili bir üründür.

Penis halkaları ilişki sırasında penisin köküne takılan ereksiyon halinde penise toplanan kanın peniste kalmasını sağlayan çok efektir sex ürünleri sınıfna girer. Titreşimli modelleri aynı zamanda ilişki sırasında vajina dudaklarına dokunduğunda partnerin ekstra uyarılmasını sağlayarak çiftlerin seksten alacağı zevki artırmaya da yarar. Seks oyunları ile ilişkiniz gelişir, değişir.

Evde Cinsel Oyuncak Yapma

İnterntte, evde sex oyuncağı yapma videolarına ve içeriklerine sıkça rastlanmaktadır. Yapay vajina yapılışı ya da yapay am nasıl yapılır gibi aramalar sonucu çıkan video’larda ve kaynalarda genellikle havlu ile ya da mutfak süngeri ile yumuşak bir alan oluşturulup lateks elviden yardımı ile bir iç kılıf yapılır. Tabii ki bu kadar basit bir üretim sonucu çıkacak ürünü gerçek bir sex oyuncağı ile karşılaştırmamak gerekir. Bu şekile evdeyapılan bir cinsel oyuncak en fazla 1-2 kullanımlık olacak, doku olarak, kullanım olarak, görsel olarak hiç bir şekilde gerçek bir sex oyuncağının yerini tutmayacaktır. Aynı şekilde evde dildo yapımı da teorik olarak mümkün gözkse de çıkacak ürün tatmnkar bir sonuç vermeyecektir.  

Erotik Oyuncaklar, Diğer Fantezi Oyuncağı Modelleri

Yukarıda sayılanlar haricinde seks shop’larda çiftlerin kullanabileceği belden bağlamalı kemerli penisler de bulunmaktadır. Bu ürünlere genel olarak strapon denir. Bu kemerli penislerin bir kısmının içi boş bir kısmının içi doludur, titreşimli modelleri vardır, titreşimsiz modelleri vardır. İçi boş modeler erkeklerin kullanımı için özel olarak üretilmiş seks oyuncakları olup penisin üzerine takmak üzere tasarlanmıştır.

İçi boş penislerin genel olarak uç kısımlarında ek dolgu bulunur. İçi dolu olan modeler çoğunlukla kadınların takması için (genellikle lezbiyenler tarafından tercih edilir) tasarlanmıştır. İçi boş penisleri lezbiyenler ve anal ilişki hazzı yaşamak isteyen çiftler tarafından (penisi kadın takarak erkeğin içine girer) tercih edilmektedir.

Bunun haricinde seks shop’larda vajinal toplar (kegel egzersizi denilen egzersizler için), anal toplar, prostat uyarıcı ürünler, kelepçeler, kırbaçlar, kayganlaştırıcı jeller, prezervatifler, uyarıcı masaj yağları ve parfümler gibi bir çok farklı ürün bulunmaktadır.

Sex Oyuncakları Nasıl Kullanılır?

Sex oyuncaklarının kullanımında hijyen çok mühimdir. Cinsel oyuncakları başka insanlarla paylaşmak cinsel yolla bulaşan hastalıkları yayabilir. Örneğin HPV’si olan biri seks oyuncağı kullanıyorsa, o oyuncaktaki vücut sıvıları enfeksiyonu o oyuncağı kullanan bir sonraki kişiye yayabilir. Bu nedenle, partnerinizle seks oyuncağı kullanıyorsanız, cinsel yolla bulaşan hastalıkları önlemeye yardımcı olacak önlemleri almanız çok önemlidir.

Sex Oyuncakları Nasıl Temizlenir?

Seks oyuncaklarınızı kullandıktan sonra ve başka birinin cinsel organlarına dokunmadan önce yumuşak sabun ve suyla yıkayın. Seks oyuncaklarınızı kullanıyorken prezervatif kullanmak (bir dildo ise dildonun üzerine prezervatif geçirmek ya da yapay vajina kullanıyorken prezervatif ile kullanmak) hem sex oyuncaklarını temiz tutmaya hem de cinsel yolla bulaşan hastalıkların yayılmasını önlemeye yardımcı olur.

Bir anal sex oyuncağı kullanıyorsanız, bol miktarda anal kayganlaştırıcı jel kullandığınızdan emin olun. Anüs vajina gibi kendini yağlamaz (ıslanmaz), bu nedenle popoya yağ eklemeden bir şey sokmak ağrılı, rahatsız edici ve hatta güvensiz olabilir. Ve asla anüsün içinde olan bir seks oyuncağını yıkamadan veya kondomu değiştirmeden vajinal olarak kullanmayın. Anüsünüzdeki mikroplar vajinaya ulaşırsa istenmeyen enfeksiyonlara sebep olacaktır.

Ayrıca anüsünüzde kullandığınız herhangi bir anal sex oyuncağının geniş bir tabana, vantuza ya da dışarıda kalan bir kancaya sahip olduğundan veya onu tamamen içeri girmesini önleyecek başka bir yol olduğundan emin olmak önemlidir. Bir seks oyuncağı anüsünüzün içinde el ile ulaşamayacak kadar uzağa giderse çıkarmak için bir hastaneye gitmeniz (Vajinanızdaki bir seks oyuncağını kaybedemezsiniz çünkü vajinanın iç derinliği bellidir) gerekecektir.

Silikon bazlı kayganlaştırıcı jeller ile silikon seks oyuncaklarını birlikte kullanmayın (üzerlerine prezervatif takmadığınız sürece). Silikon bazlı kayganlaştırıcı jel oyuncağınızdaki katı silikonla reaksiyona girebilir ve ona zarar verebilir. Su bazlı kayganlaştırıcı ise herhangi bir seks oyuncağı (ve herhangi bir prezervatif) ile kullanmak için tamamen güvenlidir. Dolayısıyla her zaman su bazlı kayganlaştırıcı kullanmaya çalışın. 

Vücudunuzun içine (ağız, vajina veya anüs) bir seks oyuncağı koyuyorsanız, vücut için güvenli, gözeneksiz bir malzemeden yapılmış bir oyuncak kullanmak en iyisidir. Örneğin %100 silikon (silikon karışımları değil), sert plastik, paslanmaz çelik, alüminyum ve kırılmaya dayanıklı cam gibi malzemelerden yapılmış sex oyuncakları mikropları hiç bir şekilde emmez ve temiz tutması daha kolaydır.

Silikon karışımları, jöle kauçuk, PVC, vinil, TPR, TPE, elastomer veya diğer kauçuksu plastikler gibi gözenekli olabilecek malzemelerden yapılmış seks oyuncakları, oyuncağınızı her zaman yıkasanız bile enfeksiyonlara yol açabilecek mikropları emebilir. Ancak oyuncağınızın temiz kalmasına ve olası mikropları vücudunuzdan uzak tutmasına yardımcı olmak için her zaman prezervatif kullanabilirsiniz. Bu sayılan malzemelerden yapılmış sex oyuncakları kalitesiz anlamına gelmez fakat %100 silikon her zaman en üst kaliteyi gösterir.

3 AŞAMALI
SÜPER GİZLİ GÖNDERİ

Yasak Elmam’da sipariş gizliliğiniz ve
güvenliğiniz her şeyden önce gelir.
Ürünler Öncelikle
Kapalı Poşete Konur
Poşetler Yazısız Karton Kutulara Konur.
Fatura Kutunun İçine Konur.
Sıkıca Kapatılan Kutuların
üzerinde hiçbir yazı, logo,
ibare bulunmaz.

SİPARİŞ DESTEK HATTI
0507 982 43 82
0212 288 96 34

KAPIDA YA DA KARGO
ŞUBESİNDE ÖDEME

MOTO KURYE İLE
AYNI GÜN KARGO

HAVALE VE EFT’DE
%5 İNDİRİM FIRSATI!

BONUS KREDİ KARTINA
TAKSİT İMKANI