Penis Kılıfı

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 74 total

Sayfa
Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 74 total

Sayfa

Penis kılıfı ya da diğer adı ile uzatıcı kılıf penis üzerine çorap gibi giyilen bir cinsel fantezi ürünüdür. Burada büyütücü ya da uzatıcı sözcüğü kesinlikle organın kendisini büyütme şeklinde değil penisin üzerine geçirildiğinde karşı tarafa daha büyük bir penis hissi verme şeklindedir. Penis kılıflarının iç kısmı penisin gireceği şekilde boş fakat uç kısımları dolgundur. Bu dolgu 1,5 cm ile 7 cm arasında değişmektedir. Yani örneğin 15 cm’lik bir penise 7 cm uzatmalı bir penis kılıfı takıldığında penisin toplam uzunluğu 22 cm olacak şekilde hissedilir. Burada amaç tamamen fantezi ve partneri tatmin etmektir.

Sex shop’larda satılan penis kılıfları (uzatmalı kılıf olarak da geçer) renk renk çeşit çeşit ve birbirinden farklı özelliklere sahiptir. İnce prezervatif gibi kıvrılabilen penis kılıfları vardır, kalın etli yumuşak silikon benzeri malzemeden yapılma penis kılıfları vardır. Silikon penis kılıflarının et kalınlıkları da birbirinden farklıdır. Kimisi damarlıdır kimisi düzdür kimisi tam bir kılıf şeklinde değil penisin yarısını kaplayan penis başını açıkta bırakan tasarıma sahiptir, kimi penis kılıfları ise penisin birçok yerini açıkta bırakır. Kaliteli sex kılıfları ilişkiye hareket heyecan ve fantezi katar.

Penis kılıflarında temel işlev penisi daha uzun ve kalın göstermek olduğu için penis kılıflarının uç kısımları doludur. Bu dolgu genellikle kılıfın kendi malzemesinden yumuşak et dokusunda bir dolgudur. Penis halkalarının ucunda 1 cm'den 8 cm'e kadar uzanan farklı dolgular vardır. En çok tercih edilen modeller 2,5 cm, 5 cm ve 7 cm uzatmalı penis kılıflarıdır.

Kalınlaştırıcı kılıf nasıl kullanılır?

Testis halkası olan penis kılıfı modelleri penise takıldıktan sonra halka kısmı ile penise sabitlenir ve şiddetli bir seks esnasında penis kılıfının penisten çıkma olasılığını sıfıra indirir. Penis kılıfında bir testis halkası ya da penis halkası olmasa bile penis kılıfları genellikle malzemeleri sayesinde penise tutunur ve seks esnasında zaten penisten çıkmaz. Titreşimli penis halkası modelleri aynen bir penis halkası gibi seks esnasında titreşim motoru partnerin klitorisine değdiğinde partnerin ekstra uyarılmasını sağlayarak cinsel hayatınıza ek bir renk katar. Aslında bu tip kılıflar kök kısmına kadını uyarmak için bir vibratör takılmış kılıflardır.

Penis kılıfları ile ilgili internette en çok sorulan sorular; penis kılıfı ne işe yarar, penis kılıfı nasıl kullanılır ve penis kılıfı fiyatları gibi sorulardır.

Bu sorulardan bu harika fantezi ürünlerine özel bir ilgi olduğunu anlayabilirsiniz. Uzatmalı penis kılıfları, kalın penis kılıfı, içi boş

penis kılıfı, tırtıklı penis kılıfı, silikonlu penis kılıfı modelleri çiftler tarafından en çok tercih edilen modeller arasındadır. Bu ürünlere uzatmalı prezervatif ya da dolgulu prezervatif de denilmektedir fakat bu ürünlerin prezervatifler gibi ince olmadığı ve takan

kişide hissiyatı kalınlıktan dolayı büyük oranda azalttığı unutulmamalıdır. Penis kılıflarının esas amacı takana değil karşı tarafa özel bir zevk ve fantezi yaşatmaktır.

Penis halkaları türlü türlü sebeple kullanılabilir ve bir çok faydalı özelliğe sahiptir. Küçük bir penise sahipseniz uzatmalı bir penis halkası ile partnerinize büyük ve dolu bir penis deneyimi yaşatabilirsiniz, ince bir penise sahipseniz et kalınlığı fazla olan penis kılıfları yine partnerinize daha kalın bir penis deneyimi sunar. Ekstra damarlı ya da tırtıklı bir penis kılıfı partnerinizin daha fazla uyarılmasına yardımcı olabilir. Ya da penisiniz normal boyutlarda bile olsa penis kılıfı fantazi amacıyla kullanılmaktadır. Siz de uzatmalı penis kılıfı, dolgulu penis kılıfı, tırtıklı penis kılıfı, x-tender penis kılıfı, titreşimli penis kılıfı ve realistik silikon penis kılıfı modellerinden dilediğinizi seçin, partnerinize en büyük orgazmları yaşatmaya başlayın.

 

3 AŞAMALI
SÜPER GİZLİ GÖNDERİ

Yasak Elmam’da sipariş gizliliğiniz ve
güvenliğiniz her şeyden önce gelir.
Ürünler Öncelikle
Kapalı Poşete Konur
Poşetler Yazısız Karton Kutulara Konur.
Fatura Kutunun İçine Konur.
Sıkıca Kapatılan Kutuların
üzerinde hiçbir yazı, logo,
ibare bulunmaz.

SİPARİŞ DESTEK HATTI
0507 982 43 82
0212 288 96 34

KAPIDA YA DA KARGO
ŞUBESİNDE ÖDEME

MOTO KURYE İLE
AYNI GÜN KARGO

HAVALE VE EFT’DE
%5 İNDİRİM FIRSATI!

BONUS KREDİ KARTINA
TAKSİT İMKANI