Penis Kılıfı

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 89 total

Sayfa
Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 89 total

Sayfa

Penis Kılıfı Nedir?

Penis kılıfı ya da diğer adı ile uzatıcı kılıf penis üzerine çorap gibi giyilen bir cinsel fantezi ürünüdür. Penis kılıfı porno filmlerde de sıkça rastlanılan bir fantezi ürünüdür. Burada penis büyütücü kılıf ya da uzatıcı sözcüğü kesinlikle organın kendisini büyütme şeklinde değil penisin üzerine geçirildiğinde karşı tarafa daha büyük bir penis hissi verme şeklindedir.

Penis kılıflarının iç kısmı penisin gireceği şekilde boş fakat uç kısımları dolgundur. Bu dolgu 1,5 cm ile 7 cm arasında değişmektedir. Yani örneğin 15 cm’lik bir penise 7 cm uzatmalı bir penis uzatma kılıfı takıldığında penisin toplam uzunluğu 22 cm olacak şekilde hissedilir. Penis kılıfı ile sex normal sex'e göre erkeğin hissiyatını azaltır. Dolayısıyla burada esas amaç tamamen fantezi ve partneri tatmin etmektir. 

Uzatmalı Prezervatif

Sex shop’larda satılan içi boş penis kılıfı modelleri (uzatmalı kılıf ya da uzatmalı prezervatif olarak da geçer) renk renk çeşit çeşit ve birbirinden farklı özelliklere sahiptir. İnce prezervatif gibi kıvrılabilen penis kılıfları vardır, kalın etli yumuşak silikon benzeri malzemeden yapılma penis kılıfları vardır.

Silikon penis kılıflarının et kalınlıkları da birbirinden farklıdır. Kimisi damarlıdır kimisi düzdür kimisi tam bir kılıf şeklinde değil penisin yarısını kaplayan penis başını açıkta bırakan tasarıma sahiptir, kimi penis kılıfları ise penisin birçok yerini açıkta bırakır. Kalın penis kılıfı (kalın prezervatif de denir) modelleri penise takıldığında kalınlık hissi yaratırken kaliteli sex kılıfları ilişkiye hareket heyecan ve fantezi katar.

Penis sleeve de denilen penis uzatma kılıfı ürünlerinde temel işlev penisi daha uzun ve kalın göstermek olduğu için penis kılıflarının uç kısımları doludur. Bu dolgu genellikle kılıfın kendi malzemesinden yumuşak et dokusunda bir dolgudur. Penis halkalarının ucunda 1 cm'den 8 cm'e kadar uzanan farklı dolgular vardır. En çok tercih edilen modeller 2,5 cm, 5 cm ve 7 cm uzatmalı penis kılıflarıdır.

Yarım penis kılıfı şeklinde geçen modeller penisin gövdesini tamamıyla kapatmayan, yarısını kapatan ve testisleri tutan halkaya sahip penis kılıflarıdır.

Zenci penis kılıfı modelleri ten rengi olarak siyahi tonlarda olup diğer gerçekçi, penis görünümlü penis kılıfları ile birebir aynıdır. Tek fark rengidir.

Penis Kılıfı Kullanımı

Penis kılıfı nasıl kullanılır ve penis kılıfı nasıl takılır soruları penis kılıfları ile ilgili en çok sorulan soruların başına gelir. Penis kılıfı penis ereksiyon vaziyetinde iken yani sert iken kullanılır. Kılıf ilişki öncesi sertleşmiş penise bir çorap gibi giydirilir ve o şekilde ilişkiye girilir. Boşalma sonrası penis kılıfı penisten çıkartılmalıdır çünkü penis kılıfları spermi sızdırmama konusunda prezervatifler kadar başarılı değildir ve uzun süre çıkarılmayan penis kılıfları dip kısmından taşan sperm vasıtasıyla istenmeyen gebeliklere yol açabilir.

Uzatmalı Prezervatif Modelleri Ve Fiyatları

Penis kılıfı fiyatları boyuna göre, et kalınlığına göre, dokusuna göre, titreşimli ya da titreşimsiz olmasına göre ve markasına göre farklılık gösterir. Bir kısım penis kılıfında et kalınlığı fazla olup takıldığında penis kalınlaştırma işlevi görür, bir kısım penisin ise et kalınlığı az olup ucundaki dolgusu fazladır ve bu tip kılıflar da penise takıldığında penis uzatma işlevi görür.

Tabii ki burada penis uzatma ve kalınlaştırma derken organın kendisinde bir değişimden değil partnerin hissedeceği bir kalınlaşma ve uzamadan bahsedildiği unutulmamalıdır.

Bir kısım tırtıklı penis kılıfı, desenli ve değişik çıkıntılara sahiptir. Bu tırtıklar, desenler ve çıkıntılar partneri sex esnasında ekstra tahrik etmek üzere yapılmıştır. Kalın penis kılıflarında (kalınlaştırıcı kılıf) erkeğin hassasiyeti azalacağından erken boşalma gibi sorunları olan erkekler de bu kılıfları kullanarak (daha az hissettiğinden dolayı) sex sürelerini uzatabilmektedir.

Titreşimli penis kılıfı denilen kılıflarda titreşim zaman zaman penis kılıfının en uç kısmında olsa da genellikle penisin kök kısmındadır. Bu titreşim özelliği (vibratör yardımı ile) penisin kökü vajinanın kliotis ve vajinal dudaklarına temas ettiğinde partnerin ekstra uyarılmasını sağlar. Yani hem daha kalın, uzun ve doyurucu bir penis hissiyatı verir hem de titreşim özelliği ile ekstra uyarır. Penis kılıfı modelleri yukarıda sayılan çeşitli fonksiyonlara göre 150 TL civarından başlar, en iyi penis kılıfı modelleri 1000-2000 TL’lere kadar çıkar.

Penis Kılıfı Ne İşe Yarar?

Penis kılıfı (sik kılıfı ya da silikon sleeve diye de geçer) penise takıldığında penisi bir çorap gibi sarar ve ucundaki dolgusu ve et kalınlığı sayesinde partnere daha dolgun bir penis hissi verir, daha dolu bir tatmin yaşamasına yardımcı olur.

Titreşimli penis kılıflarında titreşim kısmı vajinanın klitoris ve vajinal dudaklarına değdiğinde partnerin ekstra uyarılması ve zevk alması mümkündür. Ek olarak penis kılıfları erkeğin hissiyatını da azalttığından erken boşalma sorunu yaşayan erkekler tarafından da tercih edilmektedir.

Uzatmalı Prezervatif Nasıl Takılır?

Testis halkası olan penis kılıfı modelleri penise takıldıktan sonra halka kısmı ile penise sabitlenir ve şiddetli bir seks esnasında penis kılıfının penisten çıkma olasılığını sıfıra indirir. Penis kılıfında bir testis halkası ya da penis halkası olmasa bile penis kılıfları genellikle malzemeleri sayesinde penise tutunur ve seks esnasında zaten penisten çıkmaz. Titreşimli penis halkası modelleri aynen bir penis halkası gibi seks esnasında titreşim motoru partnerin klitorisine değdiğinde partnerin ekstra uyarılmasını sağlayarak cinsel hayatınıza ek bir renk katar. Aslında bu tip kılıflar kök kısmına kadını uyarmak için bir vibratör takılmış kılıflardır.

Uzatmalı prezervatifi penise takarken penisin sert vaziyette yani erekte halde olması gerekir. Sönük bir penise penis kılıfını takmak aynen bir prezervatif takmanın mümkün olmadığı gibi mümkün olmayacaktır. Penis kılıfı penise takıldıktan sonra kayganlaştırıcı kullanılması tavsiye edilir, zira erkeğin penisinden çıkacak zevk sıvısı olmadığından yeterli ıslaklık sağlanmadığından sex esnasında zorluk yaşanabilir.

Penis kılıfı boşalma sonrası penisten çıkarılmalıdır. Penis kılıfını prezervatif gibi düşükmemek gerekir zira penis kılıflarının uç kısmında genellikle prezervatiflerdekine benzer bir meni haznesi yoktur. Dolayısıyla boşaldıktan sonra çıkan sperm bir süre sonra illa ki penis kılıfının alt kısmından dışarıya akacaktır. Bu da çeşitli durumlarda istenmeyen gebeliklere ya da farklı sorunlara sebep olabilir.

Titreşimli Penis Kılıfı Nedir, Ne İşe Yarar?

Titreşimli penis kılıfı normal penis kılıflarının kök ya da uç kısmında bir titreşim motoruna sahip (vibratör) modellere verilen addır. Titreşim özelliği istenildiğinde kapatılır, istenildiğinde açılır. Titreşimli penis kılıflarının normal penis kılıflarına göre avantajı penisin kökü (vibratörün kılıfta bulunduğu kısım) partnerin vajinasına dayandığında vajinanın ekstra uyarılması ve partnere ekstra zevk vermesidir. Bu tip fantezi aletlerinde partnerin zevk alması ön planda olup esas amaç erkeğin daha çok zevk alması değildir.

Uzatmalı Penis Kılıfı Yorumları

Penis kılıfları ile ilgili internette en çok sorulan sorular; penis kılıfı ne işe yarar, penis kılıfı nasıl kullanılır ve penis kılıfı fiyatları gibi sorulardır. Bu sorulardan bu harika fantezi ürünlerine özel bir ilgi olduğunu anlayabilirsiniz. Uzatmalı penis kılıfları, kalın penis kılıfı, içi boş yapay penis kılıfı, tırtıklı penis kılıfı, silikonlu penis kılıfı modelleri çiftler tarafından en çok tercih edilen modeller arasındadır.

Bu ürünlere uzatmalı prezervatif ya da dolgulu prezervatif de denilmektedir fakat bu ürünlerin prezervatifler gibi ince olmadığı ve takan kişide hissiyatı kalınlıktan dolayı büyük oranda azalttığı unutulmamalıdır. Penis kılıflarının esas amacı takana değil karşı tarafa özel bir zevk ve fantezi yaşatmaktır. Penis kılıfı kullananlar bunu bilerek bilinçli şekilde seçim yapmalıdır.

Penis kılıfları türlü türlü sebeple kullanılabilir ve bir çok faydalı özelliğe sahiptir. Küçük bir penise sahipseniz uzatmalı bir penis kılıfı ile partnerinize büyük ve dolu bir penis deneyimi yaşatabilirsiniz, ince bir penise sahipseniz et kalınlığı fazla olan penis kılıfları yine partnerinize daha kalın bir penis deneyimi sunar.

Ekstra damarlı ya da tırtıklı bir penis kılıfı partnerinizin daha fazla uyarılmasına yardımcı olabilir. Ya da penisiniz normal boyutlarda bile olsa penis kılıfı fantazi amacıyla kullanılmaktadır. Siz de uzatmalı penis kılıfı, dolgulu penis kılıfı, tırtıklı penis kılıfı, x-tender penis kılıfı, titreşimli penis kılıfı ve realistik silikon penis kılıfı modellerinden dilediğinizi seçin, partnerinize en büyük orgazmları yaşatmaya başlayın.

3 AŞAMALI
SÜPER GİZLİ GÖNDERİ

Yasak Elmam’da sipariş gizliliğiniz ve
güvenliğiniz her şeyden önce gelir.
Ürünler Öncelikle
Kapalı Poşete Konur
Poşetler Yazısız Karton Kutulara Konur.
Fatura Kutunun İçine Konur.
Sıkıca Kapatılan Kutuların
üzerinde hiçbir yazı, logo,
ibare bulunmaz.

SİPARİŞ DESTEK HATTI
0507 982 43 82
0212 288 96 34

KAPIDA YA DA KARGO
ŞUBESİNDE ÖDEME

MOTO KURYE İLE
AYNI GÜN KARGO

HAVALE VE EFT’DE
%5 İNDİRİM FIRSATI!

BONUS KREDİ KARTINA
TAKSİT İMKANI