TENGA

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 32 total

Sayfa
Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 32 total

Sayfa

Tenga Nedir?

Tengalar, erkek mastürbasyon ürünleridir ve Tenga ismindeki Japon sex oyuncakları üreticisi tarafından ilk kez 2005’te piyasaya sürülmüştür. O tarihten itibaren erkeklerin mastürbasyon tecrübesinin tamamen değişmesine neden olan tengalar, artık sex shopların en çok tercih edilen ürünleri arasındadır. Mastürbasyonla ulaşılan doyumu bir üst seviyeye taşıyan bu cinsel ürünler, seks oyuncakları sektörünün Apple’ı sayılmaktadır. Yumurta şekilli Tenga Egg modelleri, çok özel Tenga Cup serisi, Tenga 3D modelleri ve Tenga’nın amiral gemisi Tenga Flip serisi ile tengalar adeta seks oyuncak piyasasını domine eder.

Sizi mastürbasyonla yaşanılan orgazmın doruk noktalarına taşıyacak bu harika erkek sex oyuncakları özel yapan ise inanılmaz bir emme hissi yaratıyor olmalarıdır. Tengalar, size sıradan bir mastürbasyondan çok daha fazlasını hissettirecek seks oyuncaklarıdır. Yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz bu harika aletlerle istediğiniz her an, her yerde bütün vücudunuzu titretecek boşalmaları yaşayabilirsiniz.

Tenga nasıl kullanılır? Tenga nasıl temizlenir?

Tenga’nın Tenga EGG serisi, her boya uyacak şekilde maksimum esnekliğe sahip olan, içerisindeki sarmal yapı sayesinde yoğun bir kasılma hissi veren harika seks oyuncaklarıdır. Küçük boyutları sayesinde kolay taşınır. Tenga EGG serisi tek kullanımlık oyuncaklardır. Görünüşleri sıradan seks oyuncaklarından çok farklıdır, böylece istediğiniz her an, her yerde kendinize inanılmaz orgazmları yaşatabilirsiniz.

Tenga Vacuum Cup serisi de tek kullanımlık tengalardır. Ama aklınızdan çıkmayacak bir deep throat tecrübesini sadece bu tengalarla yaşayabilirsiniz. Sahip oldukları geniş hacimleri sayesinde çok daha güçlü bir emme kuvveti uygulayan Tenga Vacuum Cup’lar, son derece tahrik edici sesleri ve verdiği inanılmaz oral seks hissi ile hep elinizin altında olmasını isteyeceğiniz seks oyuncaklarıdır.

Tenga Cup Air-Tech modellerini ise, hazneden çıkan silikon yapıları sayesinde, kendinizi defalarca tatmin etmek için kullanabilirsiniz. Vakumlu tasarımı giriş sırasında penisinizi sıkıştırarak gerçek vajinal kasılmaları taklit eder. Mastürbatörlerde her kullanımdan sonra silikon kısmı çıkararak ılıksu altında yıkayın. Bir sonraki mastürbasyonu dört gözle bekleyeceksiniz.

Tersyüz edilerek kullanım özelliğine sahip Tenga 3D modelleri ise inanılmaz kasılmaları, sahip oldukları tırtıklı yüzeyleri sayesinde çok daha yoğun bir şekilde hissetmenizi sağlar. Farklı iki yüzeyin farklı hazlarını yaşamanıza olanak sağlayan Tenga 3D modelleri de yıkanıp tekrar kullanılabilir.

Tenga serisinin Ferrari’si olarak görülen Tenga Flip Hole ise mastürbasyon deneyiminizi bambaşka boyutlara taşıyan darlık kontrolü ve vakum pompası mekanizmalarına sahiptir. Tenga Flip hiç bir yapay vajina modelinin sunamayacağı bir deneyim sunar. Hijyen açısından kusursuz olan Flip Hole modelleri içi açılacak şekilde tasarlanmıştır. Böylece rahatlıkla yıkayabilir, üzerinde gelen standına asarak kolayca kurutabilirsiniz. Defalarca kullanabileciğiniz bu harika tengalar sayesinde mastürbasyon tecrübeniz daha önce ulaşmadığınız seviyelerek ulaşacak ve inanılmaz orgazmlar yaşayacaksınız.

Bütün tenga modellerini kullanmadan önce kayganlaştırıcı jel ile, tengaların girişini ve içlerini nemlendirmeniz gerekir. Bazı tenga ürünlerinin yanında kendi kayganlaştırıcıları bulunabilir. Kayganlaştırıcı kullanımı aynı zamanda tengalardan alacağınız emiş gücünü arttırır. Size daha gerçekçi bir penetrasyon deneyimleme imkanı sağlar. Sadece Tenga EGG serisi, tek kullanımlık ürünler olduğu için, paketinden çıkardığınız anda kullanıma hazır haldedir. İç yüzeyleri ıslaktır, ekstra kayganlaştırıcıya ihtiyaç duymazsınız.

Teknoloji devi Japonya’da üretilen tengalar birbirinden farklı özelliklere ve hislere sahip serileri ile aklınızı başınızdan almak için YasakElmam’da sizi bekliyor. Tenga 3D, Flip Hole, Vacuum Cup ya da EGG serilerinden dilediğinizi hemen sipariş verin. Hangisini seçerseniz seçin, yaşadığınız mastürbasyon deneyiminin ve ulaşacağınız doyumun, daha önce yaşadığınız hiçbir şeye benzemediğini göreceksiniz.

3 AŞAMALI
SÜPER GİZLİ GÖNDERİ

Yasak Elmam’da sipariş gizliliğiniz ve
güvenliğiniz her şeyden önce gelir.
Ürünler Öncelikle
Kapalı Poşete Konur
Poşetler Yazısız Karton Kutulara Konur.
Fatura Kutunun İçine Konur.
Sıkıca Kapatılan Kutuların
üzerinde hiçbir yazı, logo,
ibare bulunmaz.

SİPARİŞ DESTEK HATTI
0507 982 43 82
0212 288 96 34

KAPIDA YA DA KARGO
ŞUBESİNDE ÖDEME

MOTO KURYE İLE
AYNI GÜN KARGO

HAVALE VE EFT’DE
%5 İNDİRİM FIRSATI!

BONUS KREDİ KARTINA
TAKSİT İMKANI