Vajina Pompası

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

6 Item(s)

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

6 Item(s)

Genel olarak içinde bulunan bir motor vasıtası ile titreme özelliğine sahip olan seks oyuncakları vibratör olarak tanımlanmaktadır. Bu tanıma dahil olan ve herkesin ilk aklına gelen vibratörler çoğunlukla penis biçimine sahip olan ve hem anal hem de vajinal tatmin için kullanılan ürünlerdir. Bunların dışında kadınlar için özel olarak üretilen titreşim özelliğine sahip vajina pompaları da vibratörlü seks oyuncakları arasında yer almaktadır. Özellikle son zamanlarda çok talep gören vajinal pompalar, sahip oldukları boyuta göre vajina, klitoris veya kasık bölgesi etrafında vakum etkisi oluşturan cinsel fantezi ürünleridir.

Masturbasyondan önce ya da ön sevişme sırasında kullanılan bu vajina pompaları oluşturdukları vakum ile bölgede emme yaratarak kan akışını sağlar. Klitoris ve vajinaya uygulanan bu kan akışı, vajinayı dokunmaya karşı daha hassas ve duyarlı hale getirerek masturbasyon ya da seks sırasında daha çok zevk almanıza yardımcı olur. Titreşim özelliğine sahip olan vajina pompaları, uyguladıkları güçlü emme gücünün yanında vajina ve klitorisi titreterek ekstra uyarılmasını sağlar, vakumlu pompa kullanımından sonra başka bir vibratör ya da masaj aleti kullanımıza gerek kalmaz. Titreşimli vajinal pompaları, seks hayatına yenilik katmak, cinsel fantezilerini çok daha sıradışı hale getirmek isteyen, realistik dildo penislerin ve vibratörlerin haricinde yeni deneyimlere açık kadınlar için üretilen seks oyuncakları arasındadır. Sizi inanılmaz orgazmlara götürecek bu pompaları daha önce denemediyseniz, sizi çok eğlenceli dakikalar bekliyor demektir.

Titreşimli vajinal pompalar, sıradan vajinal pompalardan daha üst düzey bir orgazm yaşamanızı sağlayacak şekilde tasarlanmışlardır. Titreme özelliğine sahip vakumlu ağızları klitoris ya da vajinayı tamamen kavrar. Pompa yardımıyla, elle, dilediğiniz emme gücünü uygulayarak vajina ve klitorise kan akışını sağlarsınız. Bu emme etkisi ile çok daha duyarlı hale gelen klitoris, vajinal pompanın titreşim özelliği sayesinde yoğun bir şekilde uyarılır. Güçlü bir orgazm ile bütün bedeninizin titremesine sebep olan bu vibratörlü vajinal pompalar sayesinde daha önce yaşamadığınız bir seks deneyimi yaşayacağınıza emin olabilirsiniz. Vajina üzerine yerleştirilen ağız kısmı şeffaf ya da silikonlu modellerini bulabileceğiniz vajinal pompa ürünleri arasından dilediğiniz ürünü seçerek eğlenceli anlar geçirmeye hazır olun.

Vajinal pompaların nasıl kullanılacağı konusunda gerilmenize gerek yok. Kullanımı gayet kolay olan bu seks oyuncaklarında dikkat edilmesi gereken bir iki önemli nokta vardır. Elle uygulayacağınız vakum gücüne dikkat etmeniz bunların başında gelir. Önce hafif emme etkisi yaratacak güçte kullanmanız tavsiye edilir. Böylede vakumlu ağızın vajinayı istediğiniz gibi emip emmediğinden emin olabilirsiniz. Ağzın açısını ve vücudunuzu yeniden ayarlayarak daha güçlü bir vakum etkisi yaratabilirsiniz. Ayrıca ufak pompalamalar sayesinde klitoris ve vajina aniden bir kan basıncına maruz kalmaz. Adım adım emme gücünü arttırarak hassaslığı arttırabilir ve daha çok zevk alabilirsiniz. Vajinal pompalarında, emmeyi hemen durdurmanızı ve vajinanın üzerindeki vakumu kaldıran güvenlik vanası bulunmaktadır. Pompa kullanımı sırasında acı hissederseniz hemen bu güvenlik vanalarını açın ve emmeyi durdurun. Vajinal pompaları 10 dakikadan fazla kullanmayınız. Size en uygun emme kuvvetini hissettiğiniz anda, kendinizi bırakın. Harika bir masturbasyon için ekstra hassaslaşmış olan klitorisiniz, vajinal pompanın sahip olduğu titreşimlerle ekstra uyarılacaktır. Başka herhangi bir vibratöre ihtiyacınız olmadan bütün bedeninizi sarsan bir orgazm deneyimi yaşarsınız.

Seksten ya da masturbasyondan önce klistoris ve vajinanın çok daha hassas olmasını sağlayan bu harika vajinal pompaların titreşim özellikli modelleri YasakElmam’da sizi bekliyor. Vücudunuzla oynamadan önce onu daha hassas ve duyarlı hale getiren bu seks oyuncakları sayesinde zevkin doruklarına ulaşacaksınız. Yeniliklere açık olun. Mükemmel bir orgazm yaşamak istiyorsanız, hemen vajinal pompalardan sipariş edin.

3 AŞAMALI
SÜPER GİZLİ GÖNDERİ

Yasak Elmam’da sipariş gizliliğiniz ve
güvenliğiniz her şeyden önce gelir.
Ürünler Öncelikle
Kapalı Poşete Konur
Poşetler Yazısız Karton Kutulara Konur.
Fatura Kutunun İçine Konur.
Sıkıca Kapatılan Kutuların
üzerinde hiçbir yazı, logo,
ibare bulunmaz.

SİPARİŞ DESTEK HATTI
0507 982 43 82
0212 288 96 34

KAPIDA YA DA KARGO
ŞUBESİNDE ÖDEME

MOTO KURYE İLE
AYNI GÜN KARGO

HAVALE VE EFT’DE
%5 İNDİRİM FIRSATI!

BONUS KREDİ KARTINA
TAKSİT İMKANI