Anal Temizlik

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

7 Item(s)

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

7 Item(s)

Genel olarak çok fazla tercih edilmeyen, önyargılarla dolu anal seks, tabu olarak kalamayacak kadar zevkli bir tecrübedir. Bu algıyı ortadan kaldırmak için sex shoplarda bulabileceğiniz pek çok anal seks ürünü vardır. Anal kayganlaştırıcılar, anal seksin acı veren bir tecrübe olmasına dayanan yargıları ortadan kaldırdığı gibi, anal temizlik ürünleri de anal seksin mide bulandırıcı olduğu fikrini çürüten cinsel ürünlerdir.

Dışkılamanın gerçekleştiği bölgeye penetrasyon edilmesi, anal seksin pis bir aktivite olduğu anlamına gelmez. Özellikle penisin de aynı amaç için kullanıldığı düşünüldüğünde, penisle yapılan hiçbir aktivite iğrenç olarak tanımlanmaz iken, çok daha farklı hazlar hissettiren anal seks için böyle bir yargının oluşması anlamsızdır.

Anal temizlik nasıl yapılır?

Anal temizlik ürünleri, anüse herhangi bir rahatsızlık vermeden anüs içini temizleyen ve bu işlemi iğrenmeden uygulamanızı sağlayan cinsel ürünlerdir. Özel olarak anal seks öncesinde temizlik amacıyla üretilen bu ürünlerin kullanımı gayet kolaydır. Cilde ve anüs dokusuna zarar vermeyen anal temizlik ürünleri sayesinde anal seks gayet hijyenik bir birleşme haline gelmektedir. Anal seks hakkında kafanızı kurcalayan, yüzünüzü buruşturan bütün düşüncelerden kurtulmanızı sağlayan bu temizlik ürünleri sayesinde, anal seks ile ulaşılan orgazmın farkını siz de tadabilirsiniz.

Tabularınızdan kurtaracak: Anal Temizlik Ürünleri

Hijyen hayatın her alanında önemli bir olgudur. Sağlıklı ve zevkli bir cinsel hayata sahip olmak için de cinsel birleşme öncesi ve sonrası temizliğe özen gösterilmesi gerekir. İster vajinal seks, ister anal seks olsun birleşme öncesi basit ve kolay bir temizlik ile çok daha zevkli anlar geçirirsiniz. Özellikle anal ilişki öncesinde anüsün temizlenmesi, seks sırasında istenmeyen durumların oluşmasını engeller ve her iki tarafın inanılmaz bir orgazma ulaştığı bir deneyim haline gelir.

İşte sizi ve partnerinizi mutlu sona ulaştıracak bu basit ve kolay temizliği tek başınıza, herhangi bir rahatsızlık hissetmeden yapabilmeniz için çeşitli anal temizlik ürünleri üretilmiştir. Kompakt ve yumuşak tasarımlara sahip bu sex temizlik ürünleri kolay deforme olmaz. Basit bir uygulamaya sahip anal temizlik ürünleri sayesinde anal seks öncesi anüs bölgesinde hijyeni sağlayabilir ve seks sırasında yüz kızartıcı kazaları engellemiş olursunuz. Erotik shop ve sex shop’larda her türlü anal temizlik ürününü ya da anal tıkaç benzeri ürünleri bulabilirsiniz.

Cilde zarar vermeyen, vakumlu tasarımları sayesinde anal temizlik ürünleri, anal seks hakkındaki yanlış fikirleri ortadan kaldırarak inanılmaz zevkli orgazmlar yaşamanıza ön ayak olur. YasakElmam, uygulaması gayet basit bu anal temizlik ürünlerini sunarak unutamayacağınız geceleri yaşamanıza yardımcı oluyor, hemen Yasakelmam.com adresinden uygun fiyatlı anal temizlik ürünleri satın al. Tabularınızı yıkın, vücudunuza özen gösterin. Seks hayatınızı çok daha zevkli ve sağlıklı bir hale getirmek için anal temizlik ürünlerinden size en uygun olanı seçin ve muhteşem geceler geçirmeye hazır olun.

 

3 AŞAMALI
SÜPER GİZLİ GÖNDERİ

Yasak Elmam’da sipariş gizliliğiniz ve
güvenliğiniz her şeyden önce gelir.
Ürünler Öncelikle
Kapalı Poşete Konur
Poşetler Yazısız Karton Kutulara Konur.
Fatura Kutunun İçine Konur.
Sıkıca Kapatılan Kutuların
üzerinde hiçbir yazı, logo,
ibare bulunmaz.

SİPARİŞ DESTEK HATTI
0507 982 43 82
0212 288 96 34

KAPIDA YA DA KARGO
ŞUBESİNDE ÖDEME

MOTO KURYE İLE
AYNI GÜN KARGO

HAVALE VE EFT’DE
%5 İNDİRİM FIRSATI!

BONUS KREDİ KARTINA
TAKSİT İMKANI