Anal Mastürbatör

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 44 total

Sayfa
Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 44 total

Sayfa

Tabuları yıkmak her zaman cezbedicidir. Konu cinsellik olduğunda ise en büyük tabular arasında anal seks yer alır. Onu bu kadar “özel” yapan nedir? Bu sorunun cevabını erotik shoplardaki anal seks oyuncakları ile kolayca ve zevkle öğrenebilirsiniz.

Anal tıkaçlardan, titreşimli anal vibratörlere kadar, anal sekste pasif rolde olmanın ne kadar zevkli olacağın tecrübe etmenizi sağlayan pek çok oyuncağın yanında, aktif rol oynamanın nasıl bir deneyim olduğunu tatma imkanı sunan anal mastürbatörler de vardır. Söylenildiği kadar sıkı olup olmadığını mı merak ediyorsunuz? Partnerinizle denemeden önce anal seksin size uygun olup olmadığını mı bilmek istiyorsunuz? Bunun çözümü çok basit. Erotik shoplarda, özellikle anal seks deneyimini yaşatmak için üretilen, anüs girişli mastürbatörleri deneyerek kafanızı kurcalayan bütün soruları cevaplandırabilirsiniz.

Mükemmel anüs girişi detaylara sahip, titreşimli ya da titreşimsiz pek çok anal mastürbatör arasından kendinize en çok hitap edeni seçebilirsiniz. Eğer anal seksi tecrübe etmiş ve bu inanılmaz deneyimi mastürbasyonlarınız sırasında da yaşamak istiyorsanız anal mastürbatör mutlaka sahip olmanız gereken bir seks oyuncağıdır. İster bu maceraya ilk defa atılıyor olun isterseniz anal seksin büyük bir fanı, sex shoplarda size uygun bir anal mastürbatör bulacağınıza emin olabilirsiniz.

Anüs, kas yapısı, girişi ve iç tünelinin dokusu açısından vajinadan çok farklı bir yapıya sahiptir. Seks oyuncak üreticileri, özel olarak bu sıkılığı tecrübe etmeniz için anal mastürbatörleri üretmektedir. Girişi, vajinal mastürbatörlerden farklı olarak çok daha sıkıdır. Daha küçük bir deliği vardır ve giriş sırasında penis üzerinde daha yoğun baskı oluşturur.

Anal mastürbatörlerin iç tünelleri, vajinal mastürbatörlerden fakrlı olarak daha dardır. Tünel içinde doku yoğunluğu vajinal mastürbatörlere göre daha fazladır. Tamamen farklı bir yüzeye sahip, farklı çaptaki bu seks oyuncağı, anal seks sırasında aktif olmanın nasıl bir his olacağını gerçeğe en yakın şekilde tatmanız için üretilmiştir.

Sıkılığın ve darlığın size uygun olup olmadığına bu mastürbatörleri kullanarak karar verebilirsiniz. Anal seks tecrübesini, bu anal mastürbatörler ile kendiniz deneyimleyebilir, merak ettiğiniz soruların cevabına bu oyuncaklar sayesinde ulaşabilirsiniz.

Yoğun kas yapısı nedeni ile anüs, anal seks sırasında güçlü kasılmalar yapar. Bu kasılmaların hoşunuza gidip gitmeyeceğini en iyi titreşimli anal mastürbatörler sayesinde tecrübe edersiniz. Dar bir tünelin içinde penisi kıskıvrak saran kasların yoğun kasılmalarını taklit eden anal mastürbatörler anal seks deneyimini mastürbasyon sırasında size sunar.

Titreşimli anal mastürbatörler, pek çok farklı titreşim ritmine sahiptir. İlk defa deneyimleyenler için ufak sarsıntılar yaratıp tecrübeli kullanıcılar için yoğun titreşim uygulayabilirler. Anal seksi daha önce deneyimlemiş ve ne kadar yoğun zevkler verdiğini tecrübe etmiş kullanıcılar için anal mastürbatörler bu hazzı mastürbasyon sırasında da tatma imkanı sağlar.

Anüs, vajinanın aksine kendini kayganlaştırma özelliğine sahip değildir. Bu nedenle anüsün içi vajinaya göre çok daha kuru bir yapıdadır. Kuruluk seks sırasında tercih edilen bir durum değildir. Anal seks sırasında kayganlaştırıcı kullanılması önerilir. Anal mastürbatörlerde de, bu haz dolu deneyimi en mükemmel şekilde yaşamanız için kayganlaştırıcı kullanmanız önemlidir.

Mastürbatörün malzemesine uygun kayganlaştırıcıdan bir miktar mastürbatörün girişine ve penis yüzeyine sürün. Anal seksin yaşattığı orgazmı kayganlaştırıcı kullanarak çok daha yoğun bir şekilde yaşayacağınıza emin olabilirsiniz.

YasakElmam, size anal sekste aktif olmanın harika hissini mastürbasyonlarınız sırasında da yaşama fırsatını kaliteli anal mastürbatörler ile sunuyor. Pek çok farklı girişe sahip, gerçek ten hissi veren silikondan üretilen bu harika anal oyuncaklar ile anal seksin doyumuna yalnız kaldığınız zamanlarda da ulaşabileceksiniz.

Dilerseniz elleriniz ile anal kasılmaların baskısını hissettiren, dilerseniz tek bir tuş ile yoğun titreşimler vererek sizi ekstra uyaran anal mastürbatörlerden sizi en çok cezbedeni seçin ve tabuları güçlü boşalmalar yaşayarak yıkın.

 

3 AŞAMALI
SÜPER GİZLİ GÖNDERİ

Yasak Elmam’da sipariş gizliliğiniz ve
güvenliğiniz her şeyden önce gelir.
Ürünler Öncelikle
Kapalı Poşete Konur
Poşetler Yazısız Karton Kutulara Konur.
Fatura Kutunun İçine Konur.
Sıkıca Kapatılan Kutuların
üzerinde hiçbir yazı, logo,
ibare bulunmaz.

SİPARİŞ DESTEK HATTI
0507 982 43 82
0212 288 96 34

KAPIDA YA DA KARGO
ŞUBESİNDE ÖDEME

MOTO KURYE İLE
AYNI GÜN KARGO

HAVALE VE EFT’DE
%5 İNDİRİM FIRSATI!

BONUS KREDİ KARTINA
TAKSİT İMKANI