Seks Minderleri

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 32 total

Sayfa
Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 32 total

Sayfa

Sex Pozisyonları

Seks pozisyonları, çiftlerin cinsel ilişki ve tüm sex aktivitesinde kullandıkları cinsel ilişki pozisyonları dır. Sex pozisyonları cinsel yaşamın en önemli parçalarından biridir. Türlü türlü sevişme pozisyonu, türlü türlü uyarımlar sağlar, iki taraf için de cinsel yaşamı renklendirir ve ilişkilerde monotonluğu kırar. Argoda sikiş pozisyonları da denir.

Sex ve tüm sex pozisyonları temel olarak 3 kategori altında incelenebilir. Vajinal ilişki (vajinal sex), anal ilişki (anal sex) ve oral ilişki (ağız yolu ile yapılan oral sex). Bir dördüncü kategori de mastürbasyon dediğimiz genellikle tek başına yapılan (çiftler de birbirine yapabilir) kendini tatmin yöntemidir. Mastürbasyonda parmaklar, eller, bir yapay penis, ya da vibratör denilen sex oyuncakları kullanılabilir. Çiftlerin sex esnasında uygulayabileceği 10’larca sex pozisyonu vardır ve farklı farklı kombinasyonlarla bu sayı 100’ün üzerine çıkabilir.

Cinsel Pozisyon Yastıkları

Amerika’nın en büyük ve dünyanın bir numaralı sex pozisyon (cinsel pozisyon yastığı da denir) minderi üreticisi Liberator, seks hayatına renk katmak ve sex pozisyonlarının uygulanmasını kolaylaştırmak için özel olarak tasarlanmış sex pozisyon ürünleri sunmaktadır. Monotonlaşan seks hayatını, yapmakta zorlanılan seks pozisyonlarını kolay hale getiren Liberator seks minderleri sayesinde seks hayatı daha acısız ve keyifli bir hale gelmektedir. İcat edilen en işlevsel ve başarılı seks oyuncakları olan seks yastıkları, güçlü süngerleri ve yumuşak dokuları ile sıkıcı hale gelen seks pozisyonlarını baştan yaratır, hiç denenmeyen ya da uygulanması çok zor olan pozisyonları kolayca uygulanabilir hale getiren ürünler sunar.

Sağladıkları rahatlık sayesinde seks mindenleri, tam bir birleşme yaşanmasını kolaylaştırır ve G-noktasının daha rahat uyarılmasına yardımcı olur. Erotik shopların en çok tercih edilen oyuncakları olan seks pozisyon minderleri, dayanıklı yapısı ile rahatça uygulanamayan pozisyonların kolaylıkla uygulanmasına yardımcı olur.

Misyoner Pozisyonu, Doggy Pozisyonu

Gelmiş geçmiş en en iyi sex pozisyonları dendiğinde misyoner pozisyonu ve doggy pozisyonu açık ara popülerliğini korumaktadır. Misyoner pozisyonu en temel seks pozisyonlarından biridir. Pozisyon 1960'ların sonlarında veya 1970'lerin başlarında bu şekilde adlandırılmaya başlamıştır. Misyoner pozisyonu erkeğin üstte, kadının altta olduğu, her ikisinin de karşı karşıya olduğu pozisyona verilen addır. Günümüzde bu terim, heteroseksüelliğin ötesine geçen daha geniş ve kapsayıcı bir anlama sahiptir. Bu pozisyonda eşlerden biri diğerinin üzerinde olacak şekilde yüz yüzedir. Üstte olan partner genellikle altındaki partnerden daha fazla kontrole sahiptir. Göz teması ve duygusallık ön plandadır.

Köpek stili de denen doggy pozisyonu, kişinin partnerinin arkasında durduğu veya diz çöktüğü bir seks pozisyonudur. Köpek stilinin klasik şekli, penisi içine alan veya pasif olan kişinin dört ayak üzerinde olduğu şekildir. Fakat günümüzde pozisyonun rahatlığını artırmak için bir çok çeşitli değişikliklerle icra edilmektedir. Çiftlerin birbirine göz teması olmadığından daha vahşi, sert sex sevenler tarafından tercih edilmektedir.  

En Acı Veren Pozisyonlar

Hem kadına hem erkeğe acı veren, bir sex pozisyon yastığı olmadan uygulanması çok zor ve zahmetli pozisyonlar mevcuttur. Bu pozisyonlardan ikisi hem kadına hem erkeğe aynı anda acı vermekte başı çeker. Oral sex pozisyonları ya da ayakta sex pozisyonları denildiğinde akla gelen en zor pozisyon olan Ayakta 69 pozisyonu ve anal sex pozisyonları çiftler için en acı veren, en zorlayıcı sex pozisyonları olarak kabul edilir.  

Acılı pozisyonları acısız ve kolay kılmak, seks hayatınıza hem kolaylık hem de farklılık katmak için sahip olunması gereken en ideal cinsel ürünler seks yastıklarıdır. Ergonomik tasarımları sayesinde basit pozisyonlarda bile çekilen ağrıları gidererek tamamen yaşanılan hazza odaklanmayı sağlayan seks pozisyon yastıkları aynı zamanda yeni pozisyonları denemenize yardımcı olur. Pozisyon yastıkları konusunda bir öncü haline gelen Liberator, seks hayatınıza renk katmak için size kullanımı rahat, dayanıklı seks pozisyon minderlerini sunmaktadır. Yastıklarda kullandıkları malzemeler son derece dayanıklı olup uzun süre kullanıma çok uygundur. Yüksek kalitede suya dayanıklı kılıfları aynı zamanda yıkanabilir olduğundan temizliği kolaydır.

Kılıflarının dokusu son derece yumuşak olup teninizi tahriş etmez. Liberator seks pozisyon minderlerinin içindeki süngerler yeterli sertliğe sahip olup ihtiyaç duyduğunuz desteği rahatlıkla sağlar. Ergonomik tasarımları sayesinde pek çok pozisyonun uygulanmasına elverişlidir. Bu seks yastıkları satın alarak alışılagelmiş pozisyonlardan yeni hazlar almanın yanında yeni pozisyonlara da kucak açarak seks hayatınızı tamamen değiştirebilirsiniz. Kaliteli sex tanımınızı değiştirecek bu muhteşem sex pozisyonu ürünlerini mutlaka denemelisiniz.

Kamasutra Pozisyonları

Kama Sutra terimi, Kamasutra adlı, sex ve aşk temalı Sanskritçe yazılmış eski bir Hindu ders kitabından gelir. Yazarı Vatsyayana Mallanga hakkında adından başka çok az şey bilinmektedir. Bu kişi muhtemelen üçüncü yüzyılda yazılmıştır.

Popüler inanışın aksine, Kamasutra sadece sevişme pozisyonları ve farklı sex pozisyonları hakkında bir kitap değildir. Kamasutra aynı zamanda iyi yaşama sanatı, aşkın doğası, bir hayat arkadaşı bulma ve aşk hayatınıza özen gösterme gibi diğer konuları da kapsar. Çoğu insanın Kama Sutra ile ilişkilendirdiği cinsel kavramlar, 19. yüzyılın sonunda, Richard Francis Burton adlı bir İngiliz kaşif tarafından Kamasutra kılavuzunun uyarlanmasıyla Batı kültüründe bilinir hale gelmiştir.

İlk Gece Pozisyonu

İlk kez sex yapacak olanlar ya da bakire olup bekareti bozacak olanlar için uygulaması kolay pozisyonlar idealdir. Bu pozisyonlara gerdek gecesi pozisyonları da denir. İlk kez sex yapacak kişide heyecan ve gerginlik had safhadadır. Yanlış anlaşılmalar, güvensizlikler, kendinden şüphe etmeler çok doğaldır. En iyi ilk gece pozsiyonları çiftlerin cinsel yaşama rahat ve keyifli bir başlangıç yapabilmesi şu şekilde sıralanabilir:

 • Misyoner pozisyonu
 • Cowgirl pozisyonu (kadın erkeğin üstüne çıkar, erkek yatakta sırt üstü uzanır)
 • Yatak ucu pozisyonu (kadının yatağın kenarına gelir, ayaklarını yere bırakır, erkek aynı yönde kadının belinden tatar ya da kadının sırtını tutar, erkek arkadan ilişkiye girer)
 • Ejderha pozisyonu (kadının yüz üstü yatıp erkeğin kadının üstüne yatarak arkadan kadının bacaklarının arasından girdiği pozisyondur. İki taraf da bacağı düz tutar)
 • Kaşık pozisyonu(erkeğin kadının arkasına bir kaşık gibi yapışıp yatakta yan yattığı pozisyon

Kolay Hamile Kalma Pozisyonları

Gebe kalmaya çalışan çoğu çift gibi, muhtemelen "Hamile kalmak için en iyi seks pozisyonu nedir?" diye merak ediyorsunuzdur. İster inanın ister inanmayın, uzmanlar hala kesin kanıtlardan yoksun. Fakat yine de sayacağımız bu gebe kalma pozisyonları, bebek yapma başarı şansınızı artırabilir. Bu pozisyonlar aynı zamanda her erkeğin denemesi gereken 5 pozisyon listesinde de bulunan en popüler pozisyonlardır.

 1. Misyoner Pozisyonu(kucak pozisyonuda denir)
 2. Köpek Stili(doggy pozisyonu)
 3. Ters Kovboy Kız(ters cowgirl pozisyonu)
 4. Yan Yana MakasPozisyonu
 5. ArkadanGirişPozisyonu
 6. ElArabasıPozisyonu

Seks Pozisyon Minderi Çeşitleri

Liberatör sex yatakları ile; misyoner pozisyonu, doggy pozisyonu, kucakta sex, yatakta sex de dahil en iyi sex pozisyonları ve en popüler ilişki pozisyonları, sevişme pozisyonları, adına ne derseniz diyin sizin için çocuk oyuncağı haline gelecek ve sex hayatınız farklı ve ileri bir boyuta geçecektir.

Liberator seks minderleri kullanım kolaylığı ve fiyatı açısından seks oyuncakları arasında çok tercih edilen bir üründür. Sizin ve partnerinizin orgazma ulaşmak için doğru pozisyonu, doğru noktayı ararken türlü ağrılar çekmenize engelleyerek tamamen anı yaşamanıza, uzun ve eğlenceli saatler geçirmenize olanak sağlar. Alacağınız Liberator’u yine bir pozisyon zarı ile kullanabilir ve cinsel yaşamınızı zevkli bir oyun haline getirebilirsiniz.

Seks minderlerinin sahip oldukları açılar, ilişkiye girerken tam bir birleşme yaşamanıza yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır. Aynı zamanda oral seks sırasında kalçaların uygun pozisyonda durmasına destek sağlayarak mükemmel bir orgazm yaşamanıza yardımcı olur. Seks minderleri sayesinde ön sevişmeler daha uzun ve heyecanlı, G-noktalarına ulaşım ise daha kolay hale gelir. Liberator seks yastıkları, seks sonrası hissedilen boyun, sırt ve kalça ağrılarını engeller, daha rahat bir cinsel hayata sahip olmanızı sağlar.

3 AŞAMALI
SÜPER GİZLİ GÖNDERİ

Yasak Elmam’da sipariş gizliliğiniz ve
güvenliğiniz her şeyden önce gelir.
Ürünler Öncelikle
Kapalı Poşete Konur
Poşetler Yazısız Karton Kutulara Konur.
Fatura Kutunun İçine Konur.
Sıkıca Kapatılan Kutuların
üzerinde hiçbir yazı, logo,
ibare bulunmaz.

SİPARİŞ DESTEK HATTI
0507 982 43 82
0212 288 96 34

KAPIDA YA DA KARGO
ŞUBESİNDE ÖDEME

MOTO KURYE İLE
AYNI GÜN KARGO

HAVALE VE EFT’DE
%5 İNDİRİM FIRSATI!

BONUS KREDİ KARTINA
TAKSİT İMKANI