Cam Dildo

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

8 Item(s)

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

8 Item(s)

Cam Dildo, seksi fantezileri olan ve seks deneyimine heyecan katmak isteyenler için üretilmiş bir tür yapay penistir. Kendine has özel malzemesi sayesinde, diğer dildo modellerinden ayrılır. Gerçeğe yakın görünümü, farklı renkleri ve dokusu itibariyle tutkularınızı açığa çıkaracak bir üründür.

Seks oyuncakları farklı malzemelerden üretilmektedir. Cam dildo da adından da anlaşılacağı üzere cam malzemesinden üretilmiştir. Malzemesinin cam olması zaman zaman
kişileri tedirgin ediyor olsa da korkulacak bir ürün değildir. Kırılmaz camdan üretilen bu ürünler sağlamlıklarıyla bilinir.
Yaşanılan sex zevki, gerçek ile son derece yakın olan bu
ürünler sayesinde son derece tutkulu anlar yaşayabilirsiniz. Bu hissin peşinden koşan ve arzularını doyasıya yaşamak isteyen bireylerin en çok tercih ettiği ürünlerin başında gelir.

Seks shoplar, birbirinden farklı seks malzemesi sunar. Bunlar arasında yer alan cam dildo, yeni duygular yaşamak isteyenler için vazgeçilmez bir üründür. Cam gövdeye sahip olurlar. Görünüm itibariyle farklı olmasının yanı sıra çeşitli boyutta
ve kalınlıkta olan modelleri bulunur. Tamamen cilt dostu malzemeden üretilirler. Her bir ürünün kendine has şekli vardır. Seks fantezilerini artırmak ve vücudunun her noktasında hazzı yaşamak isteyenler için oldukça dikkat çeken ürünlerdir.

Cam Dildoların Özellikleri Nelerdir?


Bu cinsel oyuncaklar, kullanıcılara heyecan verici sıcaklık deneyimleri sunabilen ürünler olduğu için son derece popülerdir. Üretildiği cam malzemesi, sağlığa uygun, hijyenik, kolay temizlenebilir ve kayganlaştırıcı kullanımı için de uyumludur.

Ekstra zevk arayanlar için sıradışı anlar yaşamak mümkündür. Ürünlerin birbirinden farklı modelleri bulunur. Böylelikle farklı heyecanlar da yaşayabilirsiniz. Pürüzsüz ve sade modeller ilk kez kullananlar için çok daha uygundur. Daha öncesinde dildo deneyimi olan bireyler ise cam dildo kullanımına biraz
daha heyecan katabilir. Boğumlu cam dildo, kendine has özelliği
sayesinde vajina duvarlarındaki uyarılmayı artırır.

Bir diğer dikkat çeken model ise burgulu cam dildo. Üzerinde yer alan burgu desenleri ile haz dolu anlar yaşayabilirsiniz. Kalın yapısı, cam malzemenin verdiği kusursuz his ve estetik duruşu aklınızı başından alacak türdendir. Vücudunuzun en özel noktalarında hazzı hissedeceğiniz bir üründür. Pürüzsüz dokusu sayesinde vajina içerisinde kusursuz bir kayganlık elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra dilerseniz kayganlaştırıcı kullanarak çok daha uygun bir zemin elde edebilirsiniz.Sağlam ve dayanıklı oluşuyla ön plana çıkan can dildolar, şıklık hissiyatı anlamında diğer modellerden farklıdır.

Cam Dildo Kullanılırken Nelere Dikkat Etmeliyiz


Erotik shop mağazalarının gözde oyuncaklarının başında gelen cam dildo, farklı modelleri sayesinde çeşitli zevklere hitap eder. Pürüzsüz cam dildo, burgulu cam dildo, boğumlu cam dildo gibi seçenekleri inceleyebilirsiniz. Her birinin hitap ettiği nokta farklı olup, alacağınız zevk de farklı olacaktır. Seks oyuncaklarının her biri kişilere farklı zevkler yaşatmak amacıyla üretilmiştir. Bu zevki kusursuz bir şekilde yaşamak için elbette ki dikkat edilmesi gereken detaylar vardır.

Bunların başında tahmin edileceği üzere temizlik gelir.
Pürüzsüz yapılı cam oyuncağınızı kullanmadan önce mutlaka steril hale getirmelisiniz. Kullanım sırasında kayganlaştırıcı ürünler kullanabilir ve sonrasında ise ürünü ılık su ile temizleyebilirsiniz. Dilerseniz sabun kullanımını da tercih edebilirsiniz. İster tek isterseniz de partnerinizle
kullanabileceğiniz cam oyuncağınız, sınırları zorlamanıza yardımcı olur.


Daha derin ve yoğun bir orgazm yaşamanız için uygun bir model
seçerek deneyimleyebilirsiniz. Seks yaşantınızı alışılmışın dışına
çıkarmak sizin elinizdedir. Bunu kimi zaman bir seks oyuncağı kimi zamansa seks pozisyonları ile yapabilirsiniz. Cam dildo gibi sıradışı ürünler farklı heyecanlar yaşamak için oldukça uygundur. Üstelik yeni keşifler yapmanız için de fırsatlar sunar.

3 AŞAMALI
SÜPER GİZLİ GÖNDERİ

Yasak Elmam’da sipariş gizliliğiniz ve
güvenliğiniz her şeyden önce gelir.
Ürünler Öncelikle
Kapalı Poşete Konur
Poşetler Yazısız Karton Kutulara Konur.
Fatura Kutunun İçine Konur.
Sıkıca Kapatılan Kutuların
üzerinde hiçbir yazı, logo,
ibare bulunmaz.

SİPARİŞ DESTEK HATTI
0507 982 43 82
0212 288 96 34

KAPIDA YA DA KARGO
ŞUBESİNDE ÖDEME

MOTO KURYE İLE
AYNI GÜN KARGO

HAVALE VE EFT’DE
%5 İNDİRİM FIRSATI!

BONUS KREDİ KARTINA
TAKSİT İMKANI