Şişme Bebek

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 58 total

Sayfa
Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 58 total

Sayfa

Şişme Kadın Nedir?

Şişme bebek nedir sorusunun cevabı şu şekildedir. Şişme bebekler, erkekler için üretilmiş ve en yaygın olarak kullanılan sex oyuncaklarıdır. Üretimde kullanılan son teknolojiler ile olabildiğince realistik mankenler halini alan şişme kadınlar, rahat kullanımları ile çokça tercih edilmektedir. Dilediğiniz pozisyonlara rahatça uyum sağlayan bu seks oyuncakları aynı zamanda çeşitlilik açısından geniş bir yelpazeye sahiptir.

Erotik shopların vazgeçilmez ürünlerinden olan bu realistik bebekler (argoda şişme karı da denir) ya da diğer adıyla gerçekçi bebek modelleri sayesinde günün her saati, dilediğiniz her an kendinizi tatmin etme zevkine ulaşabilirsiniz. Ayrıca pek çok farklı özelliklere sahip şişme mankenler sayesinde seks partnerinizi istediğiniz gibi seçme lüksüne sahip olabilirsiniz. Mutlu bir cinsellik ve cinsel ilişki için kaliteli mastürbasyon önemlidir ve bir sex shopunda sizi en güzel şekilde tatmin edecek, sıkılmadan uzun süre oynayacağınız en ideal seks oyuncaklarıdır. Aynı gün sipariş verebilir ve bir an önce bu zevki yaşamaya başlayabilirsiniz.

Şişme Kadın Modelleri

Şişme kadınlar, erkekler için üretilmiş en popüler ve çok tercih edilen sex oyuncaklarındandır. Şişme kadın modellerinde öne çıkan farklar, malzeme kalitesi, bebeğin malzemesinin kalınlığı ve dayanıklılığı, yüz kısmının gerçekçi olup olmaması, vajina ve anüs kısımlarının gerçekçi silikon olup olmaması, ses çıkarması, titreşim özelliği, gerçekçi saçlar vs olarak özetlenebilir.

Bu tip şişme bebek özellikleri modelleri birbirinden ayırır. Şişme bebeklerin boyları genellikle 150 cm ile 170 cm arasında olmakla birlikte çeşitli mini şişme bebek modelleri de piyasada bulunmaktadır.

Şişme kadın kullanımı 3 şekildedir. Şişme kadınlarda genellikle anal, vajinal ve oral olmak üzere 3 giriş vardır ve bu girişler kayganlaştırıcı jel vasıtası ile kullanılmaktadır. Erotik mankenler de denilen bu ürünler gerçek bir kadın ile sex deneyimi sunmak üzere tasarlanmış ürünlerdir.

Şişme Bebek Fiyatları, Realistik Manken Fiyatları

Şişme bebek fiyatları ya da diğer adıyla şişme kadın fiyatları modelin sahip olduğu gerçekçiliğe, kalitesine ve fonksiyonlarına göre farklılık gösterir. Günümüzde hızla değişen kur fiyatları ile bir fiyat aralığı vermek çok sağlıklı olmasa da şişme bebekler bugün itibariyle genel olarak 200 TL ile 20.000 TL arasında fiyatlanmaktadır.

En basit, yüzü 2D baskılı, ince, gerçekçi silikon herhangi bir organı bulunmayan Çin malı şişme bebekler bu fiyat skalasının en altında yer almakta olup, %100 silikon gerçekçi real doll da denilen modellerin fiyatı 50.000 TL’lere kadar çıkmaktadır. “Şişme kadın satılık” şeklinde aramalar ile sex shop’larda yüzlerce farklı sex bebeği modeline ulaşabilirsiniz.

Şişme Erkek Modelleri

Şişme bebek dendiğinde genellikle ilk akla gelen sex oyuncağı şişme kadınlar olsa da son yıllarda giderek daha çok rağbet gören başka tür elastik şişme bebekler de vardır. Erkek şişme bebek ve şişme travesti günümüzde şişme kadın kadar olmasa da oldukça fazla ilgil görmektedir. Sex oyuncaklarının sadece erkekler için yapılmadığı düşünüldüğünde şişme erkek modellerinin de mevcut olması son derece normaldir.

Şişme erkek modellerinde şişme kadın modellerinden farklı olarak genellikle gerçekçi bir yapay erkeklik organı (yapay penis ya da dildo) bulunur. Bu penis kimi modellerde titreşimlidir, kimi modellerde titreşimsizdir, fakat bu ürünlerde asla bir şişme penis kullanılmaz. Şişme bir penis ile ilişkiye girmek mümkün olmayacağından bu ürünlere yapay penis eklenmiştir ve yine bu sebeple fiyatları da şişme kadınlardan daha pahalıdır.

Şişme Bebek Kullanımı

Şişme bebek nasıl hazırlanır konusunda genellikle ürünlerin içinden bir kullanım kılavuzu çıkmadığından, internette her gün şişme bebek sex ya da şişme bebek sikiş şeklinde onlarca arama yapılmaktadır. Bu aramaların bir kısmı porno içerik arama şeklinde iken bir kısmı da gerçekten şişme bebeğin kullanımını öğrenme amaçlıdır.

Şişme bebek modeli ne olursa olsun kullanmadan önce şişirilmelidir. Tüm şişme bebekler inik bir şekilde paketlenir ve müşterilere teslim edilir. Bir kısım şişme bebek modelinin içinden şişirme pompası çıkmakla birlikte çoğu bebeğin içinden böyle bir alet çıkmaz ve şişirme işlemini aynen bir şişme yatağı şişirirmiş gibi ağız yolu ile nefes vererek yapmanız gerekir.

Şişme bebeği kullanmadan önce hangi girişi kullanacaksanız (şişme bebekler genellikle, vajina, anal ve ağız olmak üzere 3 giriş ile gelir) o girişi bolca kayganlaştırıcı jel ile kayganlaştırmanız ürünü kullanma esnasında oluşabilecek tahrişlerin önüne geçer. Şişme bebeği kullanırken prezervatif kullanırsanız bu da ürünü yıkama ve hijyen sorununun önüne geçmiş olur.

Şişme Bebek Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Şişme bebekleri günümüzde bu kadar gerçekçi hale getiren en önemli özellikleri üretimde kullanılan malzemeleridir. Termoplastik elastomer (TPE) veya silikondan üretilen silikon şişme bebekler ten dokusu olarak oldukça tatmin edicidir. Mastürbasyon sırasında kesinlikle rahatsızlık hissi vermezler. Kayganlaştırıcı jel kullanımına uygun olmaları da ilişkiye girerken kolaylık sağlamaktadır. Daha gelişmiş modellerin sahip oldukları esnek iskelet sistemleri sayesinde şişme bebekler dilenen pozisyona getirilebilir.

Her zaman yeni şeyler denemeye hazır oyuncağınız ile seksin farklı hazlarını keşfedebilirsiniz. Aynı zamanda saklama ve taşıma rahatlığı nedeniyle şişme bebeğiniz size yer sıkıntısı yaratmaz. Kolay temizlenebilir malzemelerden üretildikleri için realistik manken modelleri çok tercih edilen seks oyuncaklarıdır.  İnternette şişme bebek ve realistik manken aramalarının her geçen gün artması bu ürünlere artan ilginin en basit göstergesidir.

Cinselliğin tatmin edilmesi elzemdir. Seks oyuncakları güzel, eğlenceli ve rahat bir cinselliğin yaşanması açısından büyük önem taşır. Cinsel ilişki hazzına en yakın hissi veren şişme bebeklerin, seks oyuncakları arasında bu nedenle yeri başkadır. Gözlerden, cinsel organlarına kadar gerçeğe olabildiğince yakın şekilde tasarlanan realistik mankenler ile cinselliğinizi her an tatmin edebilir, mutlu ve eğlenceli bir seks hayatından mahrum kalmazsınız. Gerçekçi bebekler, dar anal girişleri ve esnek vajinaları ile her ilişkiye müsait olup sizi her açıdan tatmin edebilir.

Realistik Şişme Bebek, Silikon Manken

Silikon manken dendiğinde iki tip ürün bulunur. Bir kısım kaliteli ve yüksek fiyatlı şişme bebekler çeşitli silikon parçalara sahiptir. Göğüs, dudak, vajina ve anal giriş gibi kısımları silikon olup diğer kısımları normal şişme olan (içi dolu olmayan) şişme bebek modelleri vardır. Bir de içi dolu, şişme olmayan %100 silikon bebek modelleri vardır.

Bu silikon bebek modelleri en üst seviye gerçekçiliğe sahip realistik bebekler olup aynı zamanda en pahalı bebeklerdir. Ülkemiz koşullarında bu tip bebekleri 15-20 bin TL’nin altında satın alabilmek çok mümkün değildir. İnternette 1-2 bin TL civarına satıldığı iddia edilen full silikon bebekleri satan şişme kadın sipariş sitelerine itibar etmeyiniz zira bu tip ürünleri bu fiyatlara temin etmek imkansızdır. Full silikonlu şişme bebek fiyatları 20 bin TL ile 50 bin TL arasındadır.

Şişme Bebek Kullanıcı Yorumları, Şişme Bebek İnceleme

Şişme bebek ürünlerini alanların internet sitelerine bıraktıkları yorumları incelemek gerekirse memnuniyetin beklenti ile orantılı olduğu söylenebilir. Şişme bebeklerde de her üründe olduğu gibi kalite ve performans verilen paraya göre artar ya da azalır. 200 TL’lik basit ve ucuz bir şişme bebekten gerçek bir kadın performansı, görselliği ve hissiyatı bekleyenler tabii ki hayal kırıklığına uğrayacaklardır.

Bu tip bir hissiyat için harcanması gereken para maalesef 1000 TL’lerin çok üzerindedir. Bunun haricinde ne satın aldığını bilen bilinçli müşteriler genellikle şişme bebeklerden memnun kalmakta ve pozitif yorumlar bırakmaktadır.

Realistik mankenler, sahip oldukları özellikler sayesinde geniş bir seçenek yelpazesine sahiptir. Seks shopların vazgeçilmez ürünlerinden olan şişme mankenleri dilediğiniz saç tipinde, renginde, dilediğiniz ölçülerde bulabilirsiniz. Titreşim ve ses çıkarma özelliklerine sahip şişme bebekler sayesinde basit bir mastürbasyondan çok daha fazlasını hissedebilirsiniz.

Jartiyerden, geceliğe kadar istediğiniz kostümleri giydirerek şişme bebeğinizle farklı fanteziler yaşayabilirsiniz. Suya dayanıklı yapıları sayesinde seks deneyiminizi farklı ortamlarda yaşamanıza fırsat veren şişme bebekler, ideal seks oyuncağınız olacaktır.

3 AŞAMALI
SÜPER GİZLİ GÖNDERİ

Yasak Elmam’da sipariş gizliliğiniz ve
güvenliğiniz her şeyden önce gelir.
Ürünler Öncelikle
Kapalı Poşete Konur
Poşetler Yazısız Karton Kutulara Konur.
Fatura Kutunun İçine Konur.
Sıkıca Kapatılan Kutuların
üzerinde hiçbir yazı, logo,
ibare bulunmaz.

SİPARİŞ DESTEK HATTI
0507 982 43 82
0212 288 96 34

KAPIDA YA DA KARGO
ŞUBESİNDE ÖDEME

MOTO KURYE İLE
AYNI GÜN KARGO

HAVALE VE EFT’DE
%5 İNDİRİM FIRSATI!

BONUS KREDİ KARTINA
TAKSİT İMKANI