WE-VIBE

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

15 Item(s)

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

15 Item(s)

Seks hayatlarında yenilik arayan çiftler, sıradan didolardan veya vibratörlerden daha fazlasına ihtiyaç duyar. Kemerli ve bele bağlanan protez penisler her çiftin fantezilerine uyan seks oyuncakları olmayabilir. Klasik hazları beraber almak isteyenler çiftlerin bulabileceği cinsel ürünler sınırlıdır. Bu ürünler arasında tasarım ve işlev açısından partnerlerin her ikisine de en yoğun hazzı verecek ürün, şüphesiz ki We-Vibe vibratörlerdir.

Çiftler için üretilen seks oyuncakları arasında bir erotik shopta bulabileceğiniz en kaliteli ürün olan We-Vibe vibratörler, özel olarak her iki bireyin de cinsel ilişki sırasında zevk alması için tasarlanmıştır. Sadece kadınların klitorisini uyaran tavşan vibratörler ya da sadece G-spot olarak bilinen G-bölgesini uyaran titreşimli dildolar, tek bir bireyin haz alması için üretilen cinsel ürünlerdir. Sevişme sırasında çiftleri aynı anda uyaran bir tasarıma sahip We-Vibe vibratörler ise her bireyi uyararak çiftlerin seks hayatında devrim yaratır.

Özellikle 2017 çıkan We-Vibe Sync vibratörler, cinsel fantezileri bir adım öteye götürüp beraber gelmenin hazzını çiftlere yaşatan harika seks oyuncaklarıdır. Tasarım ödülleri almış We-Vibe serisi vibratörler sayesinde partnerinizle beraber kaliteli ve unutulmayacak orgazmları yaşayacağınıza hiç şüphe yok.

Cinsel ilişki sırasında bir yandan partnerinizi uyarmaya devam edip bir yandan kendi hazlarınıza odaklanmanız çok zahmetli bir iştir. Kendi ritminizi, partnerinizin ritmine göre ayarlamak ama bir yandan da kendinizi ana bırakıp doğal bir orgazm yaşamak istersiniz. Hem kendinizi hem de partnerinizi tek bir ritme kaptırmanız, zevk vermekten çok zevk almaya odaklanmanız artık We-Vibe vibratörler ile çok kolay.

Özel olarak sevişme sırasında kullanılmak için tasarlanmış We-Vibe vibratörler, kadını klitoral uyarırken penisin de aynı zamanda rahat bir şekilde vajinaya girmesine imkan tanır. U biçimindeki vibratörün büyük ve kalın ucu vajina dudakları arasına yerleşerek klitorisi uyarmak için tasarlanmıştır. Vibratörün küçük ucu ise kadının vajinasının içine girer ve vajinanın üst duvarına dayanır. Böylece vajinanın içinde penisin de girebileceği yer kalır. Cinsel ilişki sırasında vajinaya penetrasyon gayet rahat bir şekilde yapılırken aynı zamanda klitoris ekstra uyarılır.

Bütün bu zevkli giriş çıkışların yanında We-Vive vibratörlerin yoğun titreşim özellikleri sayesinde partnerinizle beraber uygun ritmi yakalabilirsiniz. Daha önce hiç tatmadığınız bu seks deneyiminin sonunda yaşanacak orgazmın ne kadar güçlü olacağını tahmin edersiniz. We-vibe normal bir vibratörün ötesinde zevk verir.

We-Vibe vibratörlerin seks oyuncakları sektöründe çığır açtığı düşünülebilir. Ama asıl seks hayatına yenilik katan ürün 2017 üretilen We-Vibe Sync olmuştur. We-Vibe Synch, diğer We-Vibe vibratörlere ek olarak telefondan kontrol edilebilen bir uygulamaya sahiptir. Partnerinizi tahrik edecek titreşimleri istediğiniz yerden gönderme imkanı sağlayan We-Vibe Sync ile partnerinizle aynı ortamda bulunmadan da oynamanız mümkün.

Aynı zamanda 3 metreye kadar kontrol uzaklığına sahip kumandası sayesinde partnerinizle beraber türlü fantezilerinizi hayata geçirebilirsiniz. We-Vibe Sync, cinsel ilişki sırasında pozisyonunuzu değiştirseniz bile vücudunuzun duruşuna rahatlıkla uyum sağlayacak şekilde üretilmiştir. Böylece seks sırasında We-Vibe Sync’in doğru pozisyonda olup olmadığını düşünmek zorunda kalmazsınız.

Kendinizi tamamen hissettiğiniz inanılmaz hazlara odaklarken partnerinizin de aynı zevkleri yaşadığına emin olabilirsiniz. Birlikte yaşanan bir orgazmın ne kadar özel ve zevkli olduğunu size gösteren We-Vibe Sync vibratörler çiftler için üretilen seks oyuncakları arasında bir numaradır. We-vibe’ı farklı farklı pozisyonlarda kullanmak için Liberator seks pozisyon minderleri de mevcuttur.

We-Vibe vibratörler son teknoloji ile üretilir. Bu nedenle sahip oldukları malzemeler, motorlar, sıradan dildo ve vibratörlerden çok daha kalitelidir. Sahip oldukları titreşim dereceleri ve hızları diğer vibratörlere göre çok daha çeşitlidir. Şık bir tasarıma sahip We-Vibe vibratörler cilde zarar vermeyen silikondan üretilmiştir. Temizliği son derece kolaydır. İster telefonunuzdan ister kumandasından kontrol edebilme özelliğine sahip We-vibe Sync ile partnerinizle beraber zevkli saatler geçirmeniz çok kolay.

We-Vibe vibratörler cinsel fantezilerini bir üst seviyeye taşıyarak çok daha üst düzey hazlar almak isteyen çiftlerin mutlaka sahip olması gereken seks oyuncaklarıdır. We-vibe türevi vibratörleri muhakkak su bazlı kaliteli bir kayganlaştırıcı krem ile birlikte kullanmalısınız. 

YasakElmam, tasarım ödülleri alan We-Vibe ve We-Vibe Sync vibratörleri yatak odanıza getiriyor. Fiyat-performans ürünü olarak kesinlikle değdiğini göreceğiniz We-Vibe vibratörlerinin hem sizin hem de partnerinizin aklını başından alacağından şüpheniz olmasın. Hemen bir tane sipariş edin ve beraber boşalmanın verdiği hazzı yaşamaya hazır olun.

3 AŞAMALI
SÜPER GİZLİ GÖNDERİ

Yasak Elmam’da sipariş gizliliğiniz ve
güvenliğiniz her şeyden önce gelir.
Ürünler Öncelikle
Kapalı Poşete Konur
Poşetler Yazısız Karton Kutulara Konur.
Fatura Kutunun İçine Konur.
Sıkıca Kapatılan Kutuların
üzerinde hiçbir yazı, logo,
ibare bulunmaz.

SİPARİŞ DESTEK HATTI
0507 982 43 82
0212 288 96 34

KAPIDA YA DA KARGO
ŞUBESİNDE ÖDEME

MOTO KURYE İLE
AYNI GÜN KARGO

HAVALE VE EFT’DE
%5 İNDİRİM FIRSATI!

BONUS KREDİ KARTINA
TAKSİT İMKANI