Kemerli Vibratör

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 45 total

Sayfa
Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 45 total

Sayfa

Titreşimli Strapon Nedir?

Hem kadın hem de erkeklerin kullanabileceği Kemerli Vibratörler ya da diğer adıyla titreşimli strapon modelleri, yapay penis şeklinde bele bağlanarak kullanılan vibratör çeşitlerine denir. Bir çok farklı modele sahip olan Kemerli Vibratörler erkek ve kadınlar için farklı tasarımlara sahiptir.

Partnerinizle yer değiştirmek istiyor ve ilişki hayatınıza heyecan katmak istiyorsanız Kemerli Vibratörler ürün çeşitlerini sex shop mağazalarında bulabilirsiniz. Kemerli Vibratörler’in kemeri tipine göre değişiklik gösterirken farkı boyutlarda, içi dolu ve boş şekilde de mevcuttur.

İçi boş olan, kemerli vibratörler ilişki esnasında hem erkeği hem de kadını tatmin etmek için özel tasarlanmıştır. Sadece erkekleri değil kadınlar için de vajinayı uyaran kısımlar bulunmaktadır. Özellikle bu sebepler ile tercih edilen kemerli vibratörler partnerinize güçlü darbeler uygularken kendinizi tatmin etmenizi de sağlar. Farklı boyutlara sahip kemerli vibratörleri tercih ederseniz gerçeklikten uzak, boyut ve dokuları daha farklı kemerli vibratörler ile farklı deneyimler elde edebilirsiniz.

Kemerli Vibratör Çeşitleri nelerdir?

Anal uyarıcı kemerli vibratörler, Klitoris uyarıcı kemerli vibratörler gibi bir çok çeşit Kemerli Vibratör mevcut. Kemerli Vibratörlerin dildolardan farkı ise titreşimli olmasıdır. İçi dolu olan Kemerli Vibratörler Kadın partnerler için tercih edilirken içi boş olan Kemerli Vibratörler ise erkekler tarafından tercih edilir. İçi boş olan kemerli vibratörler, penis uyarıcı özelliğe sahip olmasıyla birlikte erkekler için de müthiş deneyimler sunar.

Seksi iç çamaşırları görüntüsüne sahip kemerlerden, bacağı saran kayışlı modellere kadar tercih edebileceğiniz bir çok kemer çeşidi mevcut. Tek bir oyuncakla pek çok farklı deneyimi sunmanızı sağlayan bu modeller ile aralıksız ve inanılmaz orgazmlar sizi bekliyor.

Kemerli Vibratör Fiyat Aralığı 

Kemerli Vibratörler en çok da ellerini daha aktif kullanmak isteyen partnerler tarafından tercih edilir. İlişki esnasında Kemerli Vibratörler ile daha etkin olabileceğinizi unutmayın. Fiyat aralığı Kemerli Dildolara göre bir tık daha pahalı olması erkek ve kadınlar için de daha etkileyici bir deneyim olmasıdır. Hem erkek hem de kadınlara daha özel anlar yaşatan Kemerli Vibratörlerin fiyat aralığı 300 ila 1000TL arasında değişmekteyken özellik ve markalarına göre daha uygun ve daha da pahalı olabiliyor. Buradaki fiyat aralığında ürünü seçerken sizlere yaşatacak deneyimi de göz ardı etmeyin.

3 AŞAMALI
SÜPER GİZLİ GÖNDERİ

Yasak Elmam’da sipariş gizliliğiniz ve
güvenliğiniz her şeyden önce gelir.
Ürünler Öncelikle
Kapalı Poşete Konur
Poşetler Yazısız Karton Kutulara Konur.
Fatura Kutunun İçine Konur.
Sıkıca Kapatılan Kutuların
üzerinde hiçbir yazı, logo,
ibare bulunmaz.

SİPARİŞ DESTEK HATTI
0507 982 43 82
0212 288 96 34

KAPIDA YA DA KARGO
ŞUBESİNDE ÖDEME

MOTO KURYE İLE
AYNI GÜN KARGO

HAVALE VE EFT’DE
%5 İNDİRİM FIRSATI!

BONUS KREDİ KARTINA
TAKSİT İMKANI