Takma Penis

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 44 total

Sayfa
Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 44 total

Sayfa

Takma penis nedir?

Erotik shoplarda kemerli ya da kemersiz modelleri bulunan içi boş penisler, penisin üzerine kılıf gibi geçen cinsel ürünlerdir. Prezervatif benzeri olan içi boş penisler, cinsel ilişki sırasında karşı tarafa daha çok zevk vermek amacıyla kullanılmaktadır. Penisin sahip olduğu boyuna ek yapmak için kullanılan içi boş penisler ayrıca penisin olduğundan daha kalın hissedilmesini sağlamaktadır. Penis kılıfları, penislerinin boyu konusunda sıkıntı yaşayan erkekler tarafından çokça tercih edilmektedir.

Takma Yarrak Nedir? Strapon Nedir?

Partnerine alışık olduğu dokulardan ve boyutlar daha farklı bir tecrübe yaşatmak isteyen erkekler, takma yarak ya da strapon da denen içi boş penis modelleri ile seks hayatlarına çeşitlilik katabilir. Aynı zamanda bu penis kılıfları sahip oldukları erekte penis şekilleri ile erken boşalma problemleri yaşayanların da kullandığı ürünler arasındadır. Realistik penis görünümüne sahip bu penis kılıfları sayesinde partnerinize gerçek bir penetrasyon zevkini, gerçek olamayacak kadar uzun süren bir etki ile yaşatabilirsiniz.

İçi Boş Strapon

Çiftler için seks oyuncakları arasında popüler olan bu cinsel ürünlerin farklı penis boyutlarına uygun modelleri bulunmaktadır. Gerçek bir penis görünümüne sahip bu içi boş penisler vajinaya rahatça girer. Sahip oldukları boyut ve dokuları sayesinde vajina duvarlarına yoğun bir baskı yapan bu penis kılıflarının titreşimli modelleri de mevcuttur. G-spot olarak bilinen G-bölgelerine ulaşmanın yanında sahip oldukları yoğun titreşimleri sayesinde partnerinizin daha güçlü bir orgazm yaşamasını sağlar. Cinsel hayatınızı daha uzun soluklu hale getirmek için, çiftlerin vazgeçilmez oyuncağı içi boş penisleri rahatlıkla kullanarak partnerinizi zevkin doruklarına ulaştırabilirsiniz.

İçi boş penisler ya da penis kılıfları tamamen gerçekçi bir penetrasyon yaşatmak için tasarlanmış seks oyuncaklarıdır. Üretildikleri esnek silikon malzeme sayesinde penisin üzerine yerleştirilmesi kolaydır. Penisi prezervatif gibi sarar. Kadınların G-noktalarını uyarmak zordur. Partnerine bu benzersiz zevki yaşatmak isteyen erkekler, içi boş penis kılıflarından diledikleri kalınlık ve boyutta ürünü seçebilirler.

Bu modeller penisin üzerine geçirildiği zaman daha büyük ve kalın bir penis hissi verir. Penisin doğal kalınlığı ve boyutuna eklenen içi boş penisler çeşit çeşit boy ve kalınlıkları sayesinde alışık olunandan daha farklı zevkler tattırır. Tamamen gerçekçi penis görünümüne sahip kılıfların haricinde şeffaf yapıya sahip içi boş penis modelleri de bulmak mümkündür. İçi boş penis kılıflarının titreşimli modellerini de seks shoplarda bulabilirsiniz. Farklı titreşim derecelerine sahip bu ürünler sayesinde partnerinize yoğun orgazmlar yaşatabilirsiniz. 

İçi boş penis kılıfları sağladıkları hijyen açısından da erotik shopların tercih edilen ürünleri arasındadır. Kullanımları itibari ile prezervatife benzeyen bu seks oyuncakları cinsel yolla bulaşan hastalıkların yayılma şansını azalttığı gibi hamile kalma riskini de düşürür. İçi boş penis kılıflarını penise geçirirken kayganlaştırıcı kullanmanız tavisye edilir. Daha rahat bir şekilde penisi yerleştirmenize imkan sağlar. Penis kılıflarının sahip oldukları esnek yapıları sayesinde penisi kavrayışları rahattır.

İçi boş penis seçiminde size en uygun boyuta sahip ürünü seçmek önemlidir. Penisi tam kavrayamayan kılıflar penetrasyon sırasında rahatsızlık verir. Kemerli, titreşimli modellere sahip içi boş penislerin aynı zamanda partneriniz için uygun olması gerekir. Bazı kadınlar vajina duvarında daha yoğun bir baskıdan hoşlanırken bazı kadınlar derin penetrasyonlar yaşamayı tercih eder. Bu nedenle içi boş penis modellerinden partneriniz için en uygun olanı seçerek daha zevkli bir seks deneyimi yaşayabilirsiniz.

Tam bir ereksiyon biçimine sahip olan penis kılıfları erkeklerin tercih ettiği ürünler arasındadır. Son yapılan araştırmalara göre ereksiyon problemleri erkeklerin yüzde 70’inde görülmektedir. Kemerli içi boş penisler peniste ereksiyon sorunu bile olsa bir kemer şeklinde belden bağlanarak cinsel ilişkinin sağlanmasına yardımcı olur çünkü içi boş penisler her zaman dik ve sert durur. Penis kılıfları ise yumuşaktır, penis yumuşadğında peniste sert bir şekilde durmaz, penisten kayarak çıkabilir. Uygun ürünleri seçerek zevkli anları daha da uzatarak partnerinize tam bir orgazm yaşatabilirsiniz.

YasakElmam, dilediğiniz penis boyutuna uyan, dilediğiniz penis hissini veren içi boş penis modelleri ile seks hayatınızı daha zevkli hale getiriyor. Kıvrımlı, kemerli penis kılıflarından, titreşimli içi boş penis modellerine kadar pek çok farklı ürün arasından size ve partnerinize en uygun seks oyuncağını seçebilirsiniz. Uzun süren, güçlü penetrasyonlar ile harika bir seks deneyimi yaşamak istiyorsanız, kullanımı bir prezervatif kadar kolay olan penis kılıfları tam size göre.

3 AŞAMALI
SÜPER GİZLİ GÖNDERİ

Yasak Elmam’da sipariş gizliliğiniz ve
güvenliğiniz her şeyden önce gelir.
Ürünler Öncelikle
Kapalı Poşete Konur
Poşetler Yazısız Karton Kutulara Konur.
Fatura Kutunun İçine Konur.
Sıkıca Kapatılan Kutuların
üzerinde hiçbir yazı, logo,
ibare bulunmaz.

SİPARİŞ DESTEK HATTI
0507 982 43 82
0212 288 96 34

KAPIDA YA DA KARGO
ŞUBESİNDE ÖDEME

MOTO KURYE İLE
AYNI GÜN KARGO

HAVALE VE EFT’DE
%5 İNDİRİM FIRSATI!

BONUS KREDİ KARTINA
TAKSİT İMKANI