Çift Taraflı Penis

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 42 total

Sayfa
Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 42 total

Sayfa

Dildolar, kullanım şekilleri ve tercihlere göre farklı biçimlere sahip olabilir. Normal, realistik bir erekte penis görünümünde olan dildolar çok tercih edilmelerine rağmen genellikle mastürbasyon için kullanılmaktadır. Çiftlerin kullanımına da uygun üretilen çift taraflı penisler ise hem partnerinizle kullanmaya uygun hem de tek başınıza da size zevkli dakikalar yaşatacak şekilde üretilmektedir. Eşcinsel çiftlerin tercihi olan çift taraflı penisleri, heteroseksüel çiftler de cinsel fantezilerini gerçekleştirmek için kullanabilir.

Vajinal penetrasyon için kullanılabileceği gibi anal penetrasyona da uygun olarak tasarlanan çift taraflı dildolar U biçimine ya da düz bir şekle sahip olabilir. İki ucunda da realistik görünüme sahip protez pensilerin bulunduğu bu basit oyuncaklar, seks hayatınızı hiç ummadığınız kadar renklendirebilir. Titreşimli ya da titreşimsiz modelleri bulunan çift taraflı penisler, esnek ama dayanıklı yapıları ile erekte bir penis hazzı verir. Bunun yanında gerçekçi yüzeyleri ve dokularıyla gerçeğe yakın bir ten hissine sahiptirler. Dilediğiniz boyutu bulmakta zorlanmazsınız. Partnerinizle beraber vajinal ya da anal seks deneyimi yaşamak istiyorsanız, çift taraflı penisler tam aradığınız seks oyuncaklarıdır. Aynı zamanda yalnız kaldığınız zamanları eğlenceli hale getirmek için de kullanabilir, aynı anda hem vajinal hem de anal seks deneyimini tek başınıza yaşayabilirsiniz.

Dildo çeşitleri ve dildo modelleri bir çok farklı kategoride değerlendirilebilir. Çift taraflı penisler ya da dildolar, penetrasyon için her iki ucunda yapay penis bulunan, yumuşak ve dayanıklı seks oyuncaklarıdır. Çiftler için üretilen cinsel ürünler arasında yer alan çift başlı penisler aynı zamanda partnersiz kullanıma uygundur. Bir ucu daha ince olan çift taraflı penisler anal seks kullanımına uygun olarak tasarlanmışlardır. Gerçek penis görünümüne sahip, damarlı yüzeyleri ve dokuları olan çift taraflı dildolar gerçek bir penis hissini veren yumuşak silikondan ya da LoveClone malzemeden üretilmektedir. Cinsel fantezilerinde hayal gücünü zorlayanlar, gerçek üstü boyutlarla penetrasyon yaşamak isteyenler için ise devasa boyutlarda ve kalınlıklarda çift başlı dildolar üretilmiştir. Titreşimli modelleri sayesinde partnerinizle beraber aklınızı başınızdan alacak yoğunlukta titreşimler hissedebilirsiniz. 

Çift taraflı penisler normal titreşimli dildo penis modellerinden farklıdır. Çift taraflı dildolar pek çok şekilde kullanabilir. Mastürbasyon amaçlı kullanıma uygun bu seks oyuncağının bir ucunu vajinaya yerleştirip diğer ucuyla kendinize çok daha güçlü darbeler uygulayabilirsiniz. Anal seksten hoşlanıyorsanız, çift taraflı dildonun bir ucunu anüs içine yerleştirebilir diğer ucuyla klitorisinizi uyarabililir ya da vajinaya yerleştirerek aynı anda hem anal hem de vajinal seks deneyimini yaşayabilirsiniz. Çift başlı dildolar partnerlerin seks hayatını canlandırmak için de kullanılabilir. Dildonun bir ucu sizi tatmin ederken diğer bir ucu da partnerinizi uyarabilir, birlikte, harika bir ritimle penetrasyon zevkini tadabilirsiniz. Çift taraflı penisleri kullanırken de kayganlaştırıcı kullanmayı unutmayın.

Esnek ve dayanıklı yapıları ile hem partnerinizle hem de masturbasyon sırasında kullanabileceğiniz çift taraflı dildoları YasakElmam’da pek çok boyut ve renkte bulabilirsiniz. Güçlü penetrasyonları hissetmek için büyük zenci penisli dildolardan, anal seks için uygun başlı olanlara ya da titreşimli modellerine kadar dilediğiniz çift taraflı penisi seçebilirsiniz. İster bir damarlı dildo alın, ister yumuşak dildo, ister kalın dildo, zevkinize uygun modeli seçin ve dildo sipariş hattımızdan satın alın. Sizin ve partnerinizin seks hayatını daha eğlenceli ve zevkli hale getirmek için bu harika seks oyuncaklarından bir tane edinin ve pek çok farklı deneyimi yaşamaya hazır olun.

3 AŞAMALI
SÜPER GİZLİ GÖNDERİ

Yasak Elmam’da sipariş gizliliğiniz ve
güvenliğiniz her şeyden önce gelir.
Ürünler Öncelikle
Kapalı Poşete Konur
Poşetler Yazısız Karton Kutulara Konur.
Fatura Kutunun İçine Konur.
Sıkıca Kapatılan Kutuların
üzerinde hiçbir yazı, logo,
ibare bulunmaz.

SİPARİŞ DESTEK HATTI
0507 982 43 82
0212 288 96 34

KAPIDA YA DA KARGO
ŞUBESİNDE ÖDEME

MOTO KURYE İLE
AYNI GÜN KARGO

HAVALE VE EFT’DE
%5 İNDİRİM FIRSATI!

BONUS KREDİ KARTINA
TAKSİT İMKANI