Zenci Penis

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 96 total

Sayfa
Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 96 total

Sayfa

Günümüzde zencilerin penislerinin büyük olup olmadığı sorusu anlamsız hale geldi. Onun yerine “Zenci penisleri ne kadar büyük?” sorusu en çok merak edilen konu olmaya başladı. Yaşadığımız coğrafi bölgede bu sorunun yanıtını bizzat tecrübe ederek bulmak çok zor. Bu nedenle, ülkemizde hayal gücünü zorlayan cinsel fantezilerin başrol oyuncuları, genellikle argoda zenci yarak da denilen zenci penislerdir.

Ulaşılması ne kadar imkansızlaşırsa o kadar fazla arzulanan zenci pensiler, sex shopların en çok ilgi gören ürünleri arasındadır. Özellikle son dönem teknolojileri ve üretilen malzemeler sayesinde gerçek bir ten dokusuna en yakın hislere sahip olacak şekilde üretilen zenci yarrağı ile neredeyse gerçek bir deneyim yaşamak mümkün hale gelmiştir.

Loveclone ya da silikon malzemelerden üretilen zenci penislerin hem titreşimsiz hem de titreşimli modelleri bulunmaktadır. Sahip oldukları boyut ve biçimleri sayesinde G-spot olarak bilinen G-noktasını çok rahat uyaran zenci dildoları, harika bir orgazmı kolaylıkla yaşamanızı sağlar. Bu zamana kadar sadece hayal edebildiğiniz bir seks deneyimini tecrübe etme şansına sahipsiniz.

Hem de dilediğiniz yerde ve dilediğiniz zaman! Boyutları konusunda insanı zorlayan büyüklüklere sahip zenci dildoları, zenci vibratörleri, görünüşleri sayesinde de cinsel fantezileri renklendiren cinsel ürünlerdir.

Erotik shoplarda zenci dildolarının farklı özelliklere sahip modelleri mevcuttur. Bu ürünlerin satıldığı sitemizde türlü türlü zenci penis resimleri bulabilirsiniz. Titreşimsiz, basit dildolar olarak üretilen zenci dildoları sahip oldukları realistik dokuları sayesinde size basit hazlardan çok daha fazlasını verebilir. Mastürbasyon deneyiminizi gerçek bir seks deneyimine dönüştürecek sahicilikte yüzeylere ve dokuya sahip zenci dildoları ile bacaklarınızın arasında gerçek bir penisin varlığını hissedebilirsiniz.

Zenci vibratörleri olarak bulabileceğiniz titreşimli zenci dildoları, farklı frekanslarda titreme özelliğine sahiptir. Böylece vajinayı hem boyut hem de güç olarak yoğun bir şekilde uyarabilir. Gerçek zenci darbelerini hissetmek istiyorsanız zenci vibratörler, size aradığınız gücü verecek özel seks oyuncaklarıdır. Vantuzlu zenci dildo modelleri, yüzeyi sağlam kavrama özelliği ile size dilediğiniz gibi hareket etme imkanı sağlar.

Ayrıca cinsel fantezilerinizi yatak odanızın dışına taşıma lüksüne de sahip olursunuz. Aynı zamanda kemerli penis ve kayışlı protez penis kullanımına uygun zenci penisi sayesinde bu farklı deneyimi partnerinizle beraber tecrübe etme fırsatınız var. Sınırları zorlamak, ulaşılmamış noktalara ulaşmak istiyorsanız, devasa boyutlara ulaşan zenci dildoları ve zenci vibratörleri tam aradığınız seks oyuncaklarıdır.

Zenci dildoları, realistik penisler gibi, yüzeyleri gerçek bir penis görünümüne sahip olacak şekilde tasarlanmıştır. Silikondan üretilen modelleri farklı doku katmanlarından oluşmaktadır. Damarlı ve kıvrımlı yüzeyleri sayesinde gerçek bir penisi andıran görünümleri aynı zamanda yumuşak bir ten hissine sahiptir. Özel Loveclone malzemeden üretilen zenci dildo ve vibratörleri ise gerçek bir ten hissinden öteye geçerek ellerinizin arasında gerçek bir penis tutma deneyimini yaşatır. Bu harika dokuya sahip zenci dildoları suya dayanıklı malzemeleri sayesinde kolay temizlenebilir. Ayrıca duşta, banyo da kullanıma uygundur.

Cinsel fantezilerinizi ıslak ortamlara taşıyabilirsiniz. Kayganlaştırıcı kullanıma uygun zenci dildoları, sahip oldukları biçimleri sayesinde vajinanın duvarlarına sürtünerek G-bölgesine ulaşabilirler. En derin noktalara ulaşarak, daha önce tatmadığınız orgazmları, daha önce görmediğiniz bir doku ve renkte yaşatan zenci dildoları ile seks hayatınız hiç olmadığı kadar heyecanlı anlara dönüşecektir.

YasakElmam, normal zenci penis boyutlarından devasa boyutlara sahip zenci dildolara kadar uzanan zenci penis ürünleri ile seks hayatınızı renklendiriyor. Zenci penislerini sadece hayal etmekle kalmayın. Hemen, size en uygun boyut, biçim ve özelliklere sahip zenci dildosunu alın ve cinsel fantezilerinizi gerçeğe dönüştürün.

3 AŞAMALI
SÜPER GİZLİ GÖNDERİ

Yasak Elmam’da sipariş gizliliğiniz ve
güvenliğiniz her şeyden önce gelir.
Ürünler Öncelikle
Kapalı Poşete Konur
Poşetler Yazısız Karton Kutulara Konur.
Fatura Kutunun İçine Konur.
Sıkıca Kapatılan Kutuların
üzerinde hiçbir yazı, logo,
ibare bulunmaz.

SİPARİŞ DESTEK HATTI
0507 982 43 82
0212 288 96 34

KAPIDA YA DA KARGO
ŞUBESİNDE ÖDEME

MOTO KURYE İLE
AYNI GÜN KARGO

HAVALE VE EFT’DE
%5 İNDİRİM FIRSATI!

BONUS KREDİ KARTINA
TAKSİT İMKANI