Yedek Pompa Girişi

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

13 Item(s)

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

13 Item(s)

Cinsel hayatta yaşadığınız problemleri geride bırakan penis pompaları, kullanım açısından gayet rahat ve kolay egzersiz aletleridir. Düzenli kullanım ile hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olan bu penis pompaları silikon ya da cam bir tüpten, tüpteki havayı boşaltmaya yarayan vakum pompasından ve silikon bir girişten oluşur. Yoğun egzersizler sonucunda penis pompanızın girişi zamanla esnekliğini kaybedebilir. Penis pompası yedek silikon girişler sayesinde, penis pompanıza uygun olan girişi rahatlıkla yenileyebilirsiniz. Dilerseniz vajina, ağız ya da anüs görünümüne sahip yedek vajina girişi ile egzersiz sırasında çok farklı fantezilerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Silikon malzemeden üretilen bu yedek girişler, esnek yapısı sayesinde motorlu ya da tetikli, her penis pompasının girişine rahatlıkla oturur. Kısa zamanda sonuç alacağınız çalışmalarla cinsel hayatınızı çok daha kaliteli ve zevkli hale getiren penis pompalarının kullanım ömrünü yedek girişler ile uzatabilirsiniz.

Erotik shopların ve online sex shop'ların en çok satılan ürünleri arasında yer alan penis pompaları, medikal olmayan bir egzersiz aletidir. Cam veya plastik tüpten oluşan gövde kısmına penis yerleştirilir. Tüpün girişi silikon malzemeden üretilmiştir. Takılıp çıkarılır. Vakum etkisini yoğun bir şekilde hissetmek için bu girişin sıkılığını kaybetmemesi, üzerinde herhangi bir yırtığın bulunmaması önemlidir. Penis pompasından tam bir verim alabilmeniz için silikon girişinin penis kökünü tamamen kavraması ve vakum sırasında hava kaçırmaması gereklidir. Bu nedenle penis pompasının girişindeki malzemenin dayanımı ve esnekliği, pompadan alacağınız verimi büyük ölçüde etkiler. Silikonun hava geçirmeyen yapısı ve penisi saran sıkılığı pompadan son derece yüksek performans almanızı sağlar.

Penis pompaları, tıpkı diğer egzersiz aletleri gibi, düzenli kullanıldığı zaman sonuç elde etmenizi sağlayan aletlerdir. Penis pompasının silikon girişi zamanla ilk günkü esnekliğini ve dayanımını yitirir. Belirli bir kullanımdan sonra penis pompasından eskisi kadar verim alamadığınız fark edersiniz. Bunun sebebi silikon girişinin gevşemiş olması olabilir. Hava sızdırmasına neden olan ufak çatlaklar nedeniyle pompa yeterli vakum etkisini yaratamaz. Penis pompası yedek girişleri, bu sorunu basit bir şekilde halletmenizi sağlar. Penis pompanıza uygun yeni silikon girişi rahatlıkla tüpe yerleştirirsiniz. Egzersiz aletinizden ilk günkü performansı almanızı sağlayan bu basit yedek giriş sayesinde çalışmalarınıza kaldığınız yerden devam edebilir, penis pompanızı istediğiniz sonucu elde edinceye kadar kullanabilirsiniz.

Penis pompası yedek girişleri aynı zamanda pek çok farklı fantezinizi gerçekleştirme imkanı da sunar. Harika bir vajina girişinin detaylarına sahip bir yedek giriş ile egzersizleriniz sırasında vajina dudakları arasına girerek yoğun vakum etkisini hissedebilirsiniz. Eğer anal seks deneyimini egzersizleriniz sırasında yaşamak istiyorsanız anüs görünümüne ve sıkılığına sahip bir yedek giriş ile bu hayali gerçekleştirebilirsiniz. Dolgun dudakların yumuşaklığına ve şekline sahip oral girişler ise size inanılmaz bir oral seks deneyimini yaşama fırsatı sunar. Bütün bu farklı tasarımlara sahip yedek girişler ile egzersizlerinizi çok daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Penis pompası yedek girişleri, son derece dayanıklı silikon malzeme kullanılarak üretilmiştir. Uzun zaman sıkılığını koruyan bu girişler penis pompanızdan çok daha uzun süre verim almanızı sağlar. Vakum etkisini yoğun bir şekilde hissederken yumuşak yapısı sayesinde herhangi bir rahatsızlık hissetmezsiniz. Son derece güvenli, sağlıklı ve uzun ömürlü penis pompası yedek girişleri ile ilk günkü performansa eski pompanızla ulaşabilirsiniz.

Yasak Elmam, sahip olduğu penis pompası yedek girişleri sayesinde cinsel hayatınızın kalitesini arttırıyor. Aynı zamanda farklı fantezilerinizi gerçekleştirerek daha zevkli egzersizler yapma fırsatı sunuyor. Kaliteli malzemeleri, detayları ve uzun ömürleri sayesinde penis pompanızdan tam bir performans almanızı sağlarken aynı zamanda sizi baştan çıkaracak hayalleri bu harika yedek girişler ile gerçekleştirebilirsiniz.

3 AŞAMALI
SÜPER GİZLİ GÖNDERİ

Yasak Elmam’da sipariş gizliliğiniz ve
güvenliğiniz her şeyden önce gelir.
Ürünler Öncelikle
Kapalı Poşete Konur
Poşetler Yazısız Karton Kutulara Konur.
Fatura Kutunun İçine Konur.
Sıkıca Kapatılan Kutuların
üzerinde hiçbir yazı, logo,
ibare bulunmaz.

SİPARİŞ DESTEK HATTI
0507 982 43 82
0212 288 96 34

KAPIDA YA DA KARGO
ŞUBESİNDE ÖDEME

MOTO KURYE İLE
AYNI GÜN KARGO

HAVALE VE EFT’DE
%5 İNDİRİM FIRSATI!

BONUS KREDİ KARTINA
TAKSİT İMKANI