G-Spot Vibratör

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 192 total

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 192 total

G noktası nedir?

Ulaşılması zor ama ulaşıldığında kadınların aklını başından alan, “G-Spot” olarak bilinen G-noktasının ya da G-bölgesinin cinsel hayatta önemli bir yeri vardır. Güzel bir seks hayatı olduğunu düşünen kadınların çoğu G-noktasının uyarılması ile bambaşka bir deneyim yaşarlar. G-noktasını kolayca uyararak kadınların yoğun bir orgazm yaşamasına yardımcı olan çeşitli cinsel ürünler vardır. Sex shoplarda bulunan, farklı boyutlara ve özelliklere sahip yapay, titreşimli penisler, masaj aletleri, klitoris uyarıcılı vibratörler, titreşimli dildolar, iyi bir orgazm yaşanmasını sağlar ama G-noktasının özel olarak uyarılması için tasarlanmış G-spot vibratörleri kadınlara bambaşka bir orgazm tecrübesi yaşatır.

G-spot vibratörler vajinanın iç üst duvarlarında bulunan G-spot adlı noktayı uyarmak için özel olarak tasarlanmış, uç kısmı kıvrık vibratörlerdir. Vajinanın içine rahat girişleri ve üst duvarı uyaran yapıları sayesinde kadınların seks oyuncağı tercihinde ilk sırada yer almaktadır. Kadınların en hassas bölgesi olan G-spot’u yeterli derecede ve yoğunlukta uyaran bu G-spot vibratörleri, yapay penisler ya da titreşimli dildolardan daha başarılı bir performans göstererek hem ön sevişmenin kalitesini artırır hem de kadına tam bir orgazm deneyimi yaşatır.

G-Spot vibratör nedir?

Derin cinsel zevkler ve yoğun bir orgazm yaşamak isteyen kadınlar için G-spot vibratörler tam aradıkları cinsel üründür. G-bölgesi, vajinal üst duvarın yaklaşık 5-6 cm derinliğinde yer almaktadır. G-noktasına ulaşmak için kadının yeterli ıslanmaya sahip olması gereklidir. Boyut açısından yeterli gözüken yapay penisler, zenci penisler ya da vibratörler için bile ulaşılması ve uyarılması zor bir bölgedir. Bu nedenle G-spot vibratörleri G-noktasını uyarmak için özel olarak tasarlanmıştır. Kıvrık uç kısımları sayesinde G-spot vibratörler, kadınların yoğun bir orgazm yaşamasını, hatta orgazm sırasında boşalmalarını sağlar. Cinsel olarak tatmin edilmenin önemini bilen kadınlar için vazgeçilmez bir seks oyuncağı olan G-spot vibratörleri modern vibratörlerdir. Sıradan yapay penis görünümünden uzak boyutları ve işlevleri sayesinde basit titreşimli vibratör ve dildolardan çok daha fazlasını kadınlara verebilir. Partnerini gerçek tatmine ulaştırmanın hazzını yaşamak isteyen çiftler için de ideal bir cinsel ürün olan G-spot vibratörler uzun dakikaların inanılmaz bir sona ulaşmasını sağlar.

Mastürbasyon nasıl yapılır?

Bazı kadınlar doğrudan G-noktasına baskı uygulayarak orgazm olurken bazı kadınlar vajina duvarı boyunca uzanan sürtünme hissinden ve penetrasyondan zevk alır. Klitorisinin uyarılmasının yanında G-bölgesinin uyarılması kadınlara çoklu bir orgazm tecrübesi yaşatır. Her iki bölgeyi rahatça ve yoğun bir şekilde uyarmak için tasarlanmış G-spot vibratörleri vardır. Kısa uçları ile klitoris bölgesini yoğun bir şekilde uyarırken, kıvrık uçlu kısımları vajinaya girerek vajina duvarına sürter ve G-bölgesini uyarır. G-spot vibratörleri yoğun bir penetrasyon hissi yaşamanın yanında klitorisin de uyarılmasıyla belki de pek çok kadının daha önce başına gelmeyen çoklu orgazmı tecrübe etmesini sağlar. Yumuşak ve dayanıklı malzemeden üretilen G-spot vibratörleri suya dayanıklıdır. Kolay temizlenir. Suya dayanıklı malzemeden üretilen G-spot vibratörleri sayesinde fantezilerinizi değişik ortamlarda gerçekleştirebilirsiniz. G-spot vibratörleri farklı yoğunluklarda haz yaşamak isteyenler için farklı titreşim derecelerine sahiptir.

YasakElmam size, güçlü ve unutulmaz bir orgazm deneyimi yaşatan G-spot vibratörleri uygun fiyatla sunuyor, hemen satın al. Partnerinin gerçek bir orgazm yaşamasını isteyen çiftler, cinsel hayatta orgazmın önemini bilen kadınlar, ister klitoris uyarıcılı ister doğrudan G-bölgesine baskı yapan modellerden dilediğinizi seçin ve bilinen en şiddetli orgazmı yaşamaya hazır olun.  3 AŞAMALI
SÜPER GİZLİ GÖNDERİ

Yasak Elmam’da sipariş gizliliğiniz ve
güvenliğiniz her şeyden önce gelir.
Ürünler Öncelikle
Kapalı Poşete Konur
Poşetler Yazısız Karton Kutulara Konur.
Fatura Kutunun İçine Konur.
Sıkıca Kapatılan Kutuların
üzerinde hiçbir yazı, logo,
ibare bulunmaz.

SİPARİŞ DESTEK HATTI
0507 982 43 82
0212 288 96 34

KAPIDA YA DA KARGO
ŞUBESİNDE ÖDEME

MOTO KURYE İLE
AYNI GÜN KARGO

HAVALE VE EFT’DE
%5 İNDİRİM FIRSATI!

BONUS KREDİ KARTINA
TAKSİT İMKANI