Vajina Bakım Krem

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 45 total

Sayfa
Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 45 total

Sayfa

Bir kadının kendini iyi hissetmesi sağlıklı, dinç bir vücuda sahip olması ile doğrudan bağlantılıdır. Fiziksel dinçliğiniz, hayata bakış açınızı, insan ilişkilerinizi ve tabii ki cinsel hayatınızı olumlu yönde etkiler. Sağlıklı bir vücuda sahip olmak için sadece vücut kremleri, diyet ya da düzenli spor yapmak yeterli değildir. Bir kadını “dişi” yapan en önemli ve mükemmel organ olan vajinanın bakımını sağlıklı bir vücuda sahip olmak için atlamamanız şarttır. Bilinenin aksine, çok daha derinlere ulaşan yapısıyla, vajina özel ilgi ve alaka isteyen hassas bir bölgedir. İstediği bu özel ilgiliyi çeşitli vajinal kremler, spreyler, vajina ve göğüs pompaları ile verebilirsiniz. Ve emin olun, ona ne kadar iyi bakarsanız o kadar iyi bir cinsel hayata sahip olursunuz.

Yapılan pek çok araştırmaya göre, maalesef, kadınların büyük bir çoğunluğu vajina, vulva, klitoris gibi kelimelerin ne ifade ettiğini bilmemekte, sadece sahip oldukları cinsel organın adının “vajina” olduğunu düşünmektedir. Halbuki vajinaya ulaşmadan önce vulvanın ne olduğunu bilmek gerekir. Vulva, kadının dış cinsel organlarına verilen addır. Vajina ağzına açılan dudaklar ve cinsel haz için önem teşkil eden klitoris bu bölümde yer alır. Kullandığınız vücut sabunu, iç çamaşırınız ya da klitorisi uyaran seks oyuncakları vulva ile temas halindedir. Vulvadaki oluşan kızarıklıklar, kaşıntılar günlük hayatınızı olumsuz yönde etkileyeceği gibi cinsel hayatınıza ve seksten aldığınız hazza da gölge düşüren tatsız olaylardır. Bu nedenle cildinize uygun krem, losyon, iç çamaşırı ve seks oyuncaklarını tercih etmelisiniz. Vulvanıza iyi baktığınız takdirde vajinanıza giden yolu çok daha sağlıklı ve temiz tutmuş olacaksınız.

Vajina, rahim ağzı ile dış genital organ arasında kalan cinsel organdır. Vajinayı, yoğun kas dokusu ile rahim ağzına uzanan bir koridor gibi düşünebilirsiniz. Cinsel heyecanın başlaması ile penetrasyonu çok daha kolay hale getiren vajinal ıslanma başlar. Penetrasyona hazır hale gelmiş sağlıklı bir vajina mükemmel bir seks yaşamanızın anahtarıdır. Peki bu kadar derinlere ulaşan bir organın bakımı nasıl yapılmalıdır? Vajina zorlanmalara uygun bir organ değildir. Bu nedenle vajinal ıslanma sadece daha zevkli bir seks anlamına gelmez, ayrıca daha sağlıklı bir cinsel birleşme demektir. Kayganlaştırıcı jeller, basit haz arttırıcı ürünlerden çok daha önemli bir amaca hizmet eder, vajinanızın penetrasyon sırasında herhangi bir hasar almasını engeller. Vajinanıza en büyük iyiliği kayganlaştırıcı jel kullanarak yapabilirsiniz. Ayrıca her kadının vajina derinliği, darlığı ve genişleme kapasitesi birbirinden farklıdır. Size en uygun dildoyu ya da vibratörleri seçmek aklınızı başınızdan alacak bir orgazm için en doğru adım olacaktır.

Vulva ve vajina, çok daha sağlıklı ve haz dolu bir cinsel hayata sahip olmanızı sağlayacak kilit organlarınızdır. Onlara en uygun bakımı yapmak, hoşlarına gidecek noktalarına dokunmak ve tahrik etmek mükemmel bir orgazm yaşamak için atmanız gereken adımlardır. Bu adımları atarken doğru partnerin yanında doğru bakım ürünlerini, cinsel ürünleri ve seks oyuncaklarını tercih etmelisiniz.

YasakElmam’ın Krem & Spreyler kategorisinde yer alan dünyaca ünlü Avusturya malı Hot, Shiatsu, Superglide, Pure ve Viaxi gibi markaların biribirinden güzel vajina kremlerini, spreyleri ve vajina pompası ürünlerinden size en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Her biri farklı etkiye sahip bu kaliteli bakım ürünlerinden ihtiyacınıza en uygun olanı seçin, zevkle kullanın.

3 AŞAMALI
SÜPER GİZLİ GÖNDERİ

Yasak Elmam’da sipariş gizliliğiniz ve
güvenliğiniz her şeyden önce gelir.
Ürünler Öncelikle
Kapalı Poşete Konur
Poşetler Yazısız Karton Kutulara Konur.
Fatura Kutunun İçine Konur.
Sıkıca Kapatılan Kutuların
üzerinde hiçbir yazı, logo,
ibare bulunmaz.

SİPARİŞ DESTEK HATTI
0507 982 43 82
0212 288 96 34

KAPIDA YA DA KARGO
ŞUBESİNDE ÖDEME

MOTO KURYE İLE
AYNI GÜN KARGO

HAVALE VE EFT’DE
%5 İNDİRİM FIRSATI!

BONUS KREDİ KARTINA
TAKSİT İMKANI