Seks Makinesi

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 32 total

Sayfa
Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 32 total

Sayfa

Seks makineleri, cinsel birleşmeyi bir motor vasıtası ile gerçekleştiren mekanik aletlerdir. Tek kişinin rahatlıkla kullanacağı bu seks makineleri aynı zamanda farklı deneyimler yaşamak isteyen çiftlerin de tercihidir. Vibratörlü seks makineleri, kolay kullanımları, sahip oldukları güçlü darbeleri ile sex shoplarının önde gelen ürünleri arasındadır. Bambaşka bir mastürbasyon tecrübesi yaşamak isteyenler için üretilen bu darbeli vibratörler gerçek bir orgazm yaşamanızı sağlar.

Seks machine de denen bu ürünler farklı titreşim ve darbe şiddetleri sunmasının yanında farklı dildo kullanımına uygun oyuncaklardır. Gelişen teknoloji sayesinde daha dayanıklı yapılara sahip, daha güçlü motorları olan vibratörlü seks makineleri üretilmektedir. Mastürbasyonu olduğundan daha zevkli hale getiren otomatik seks makineleri harika bir orgazm yaşamanızı kolaylaştıran seks oyuncaklarıdır.

Vibratörlü seks makineleri söz konusu olduğunda motor gücü çok önemlidir. Motor gücü düşük seks makineleri yeterli penetrasyonu sağlayamaz ve sizi güzel bir mastürbasyondan mahrum bırakır. Darbenin şiddeti, titreşimin yoğunluğu motor gücüne bağlı olduğundan seks makinelerinde ilk filtre motor gücü olmalıdır. Aklınızı başınızdan alacak bir orgazm yaşamak için seks makinelerinde motor gücüne mutlaka dikkat edilmelidir. Gelişen teknoloji ile artık yeterli motor gücüne sahip vibratörlü seks makinelerine ve dildo modellerine sahip olmak daha kolay. İstediğiniz darbe gücüne ve titreşime bütçenize uygun bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca gürültüsü az motorlarla odanızı sadece sizin ya da partnerinizin sesi çınlatır.

Otomatik seks makinelerinin dayanıklı olması ikinci önemli unsurdur. Harika bir mastürbasyon sırasında seks makinesinin kırılması sizi hem fiziksel hem de parasal açıdan derinden sarsacaktır. Bu nedenle vibratörlü seks makinelerinin dayanıklı bir tasarıma sahip olması son derece önemlidir. Son dönem seks makineleri, iskeleti sağlam ve duruşu dengeli şekilde üretilmekte olup mastürbasyon sırasında istenmeyen duraklamaları engellemektedir. Dayanıklılığının yanında kolay saklanabilir olmaları seks makineleri ve tüm seks oyuncakları için önemli bir özelliktir. Az yer kaplaması ve kolay kurulumu sayesinde otomatik seks makineleri tercih edilen bir seks oyuncağıdır. Seks shop’larda bir çok farklı modeli bulunur.

Bütçenize uygun, pek çok farklı özelliğe ve güce sahip darbeli vibratörleri YasakElmam’da bulabilirsiniz. Tek başına harika bir orgazm deneyimi yaşamak ya da partnerine farklı bir fantezi yaşatmak isteyenler için uzun ömürlü, gücü tükenmeyen bu seks oyuncakları kesinlikle seks hayatına renk katacaktır.

3 AŞAMALI
SÜPER GİZLİ GÖNDERİ

Yasak Elmam’da sipariş gizliliğiniz ve
güvenliğiniz her şeyden önce gelir.
Ürünler Öncelikle
Kapalı Poşete Konur
Poşetler Yazısız Karton Kutulara Konur.
Fatura Kutunun İçine Konur.
Sıkıca Kapatılan Kutuların
üzerinde hiçbir yazı, logo,
ibare bulunmaz.

SİPARİŞ DESTEK HATTI
0507 982 43 82
0212 288 96 34

KAPIDA YA DA KARGO
ŞUBESİNDE ÖDEME

MOTO KURYE İLE
AYNI GÜN KARGO

HAVALE VE EFT’DE
%5 İNDİRİM FIRSATI!

BONUS KREDİ KARTINA
TAKSİT İMKANI