SİPARİŞ DESTEK HATTI
0507 982 43 82
0212 288 96 34

0

Sepetim

0,00 TL

Biz kimiz?

YasakElmam ailesi olarak 2013 yılından bu yana kendimizi geliştirmek üzere durmadan çalışıyoruz. Sürekli kendimizi, ürün portföyümüzü ve hizmet kalitemizi geliştiriyoruz.

Bugün sektörün sorunlarının en başında güven problemi olduğunu çok iyi biliyoruz. Bu yüzden 100.000'i aşkın müşterimizin güvenini boşa çıkarmamak için canla başla çalışıyoruz. Müşteri ilişkileri yönetimimizi her geçen gün geliştiriyoruz. Sadece satış öncesi değil satış sonrası da müşterimizi asla yalnız bırakmıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin, alışveriş yaparken kafasında tek bir soru işareti kalmasını dahi istemiyoruz.

Oluştururken son derece seçici davrandığımız ürün portföyümüzü her geçen gün sizin için geliştiriyoruz. Dünyadaki gelişmeleri, uluslararası sektörel fuarları ve yenilikleri takip ediyoruz. Dünyanın en kaliteli, en iyi ürünlerini sizin için getiriyoruz ve mümkün olan en uygun fiyatlarla sunmaya gayret gösteriyoruz.

Türkiye'nin en iyi, en gelişmiş ve en güvenilir Seks Marketi olmak iddiası ile çıktığımız yolda her geçen gün hedefimize bir adım daha yaklaşıyoruz. Bu yolda bize güvenen 100.000'i aşkın müşterimize teşekkürlerimizi sunmayı bir borç biliriz.

Lütfen siz de çok değerli fikirlerinizi, önerilerinizi ve eleştirilerinizi bizimle paylaşın

Saygılarımızla,

YasakElmam.com Ailesi

*YasakElmam, www.yasakelmam.com ve www.yasakelmam.net, HUN OYUNCAK ELEKT. TİC. VE SAN. A.Ş’nin tescilli markalarıdır ve her hakkı korunmaktadır. www.yasakelmam.com ve www.yasakelmam.net sitelerinde bulunan hiç bir içerik, grafik, fotoğraf ya da yazı YasakElmam’ın izni olmadan alınamaz, değiştirilemez, kullanılamaz. Kullananlar hakkında her türlü kanuni hakkımız saklıdır.

Ünvan: HUN OYUNCAK ELEKT. TİC. VE SAN. A.Ş
Zincirlikuyu V.D. Vergi No: 4640598152
Ticaret Sicil No: 890939

 

18 Yaşından

Büyük müsünüz?

 

YasakElmam Sex Shop'a istemeyerek girdiyseniz ya da çocuklarınızın ve diğer aile bireylerinizin girmesini engellemek istiyorsanız TTNet'in Aile Koruma Şifresi'ni kullanabilirsiniz.