ÖNE ÇIKAN ALT KATEGORİLERErkeklere

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla
Sayfa
 1. Yeni Ürün%38 İndirim Ücretsiz Kargo PipeDream Pump Worx Mega Grip XL Penis Pompası
 2. %38 İndirim Ücretsiz Kargo PipeDream Classix Large Penis Pompası
 3. Yeni Ürün%92 İndirim PipeDream Fantasy C-Ringz Titreşimli Süper Penis Halkası
 4. Yeni Ürün%40 İndirim Ücretsiz Kargo PipeDream Fantasy C-Ringz Titreşimli Protez Penis Halkası
 5. %45 İndirim Ücretsiz Kargo Pipedream Extreme Tunnel Of Love Suni Vajina Mastürbatör
 6. %34 İndirim Ücretsiz Kargo PDX ELITE Titreşimli Realistik Oral Mastürbatör
 7. Yeni Ürün%18 İndirim PipeDream Fantasy C-Ringz Peak Performance Penis Halkası
 8. Yeni Ürün%25 İndirim Ücretsiz Kargo PipeDream Fantasy C-Ringz Ironman İkili Penis Halkaları
 9. Yeni Ürün%39 İndirim Ücretsiz Kargo Sir Richard's Control Titreşimli Testis ve Penis Halkası
 10. Yeni Ürün%39 İndirim Ücretsiz Kargo PipeDream Fantasy X-tensions 5 cm Uzatmalı Titreşimli Realistik Penis Kılıfı
 11. %54 İndirim Ücretsiz Kargo PipeDream Classix Pleasure Penis Pompası
 12. %47 İndirim Ücretsiz Kargo PipeDream Pump Worx Max-Width Penis Pompası
 13. Yeni Ürün%44 İndirim Ücretsiz Kargo PipeDream Fetish Fantasy Extreme 7" Silikon Takma Penis (Strapon) 18 cm
 14. %47 İndirim Ücretsiz Kargo Pipedream Extreme Fill Her Up! Suni Vajina Mastürbatör
 15. %54 İndirim Ücretsiz Kargo Pipedream Extreme Toyz Roto-Bator Motorlu Mastürbatör
 16. %68 İndirim Ücretsiz Kargo Pipedream Extreme Toyz Mega-Bator Motorlu Oral Mastürbatör
 17. %38 İndirim Ücretsiz Kargo PipeDream Pump Worx Fanta Flesh Vajina Girişli Penis Pompası
 18. Yeni Ürün%45 İndirim Ücretsiz Kargo PipeDream Pump Worx MEGA-VAC Power Otomatik Penis Pompası
 19. %45 İndirim Ücretsiz Kargo Pipedream Extreme Milf Stroke-Her Suni Vajina Mastürbatör
 20. Yeni Ürün%39 İndirim Ücretsiz Kargo PipeDream Fantasy X-tensions 2.5 cm Uzatmalı Titreşimli Realistik Penis Kılıfı
 21. Yeni Ürün%93 İndirim PipeDream Mega Stretch Penis Kılıfı - Mor
 22. %46 İndirim Ücretsiz Kargo Pipedream Extreme Hot Snatch Suni Vajina Mastürbatör
 23. %46 İndirim Ücretsiz Kargo Pipedream Extreme Toyz Mega Grip Titreşimli Vajina Mastürbatör
 24. %44 İndirim Ücretsiz Kargo Sir Richard’s Control Intimate Therapy Oral Mastürbatör
Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla
Sayfa

Düzenli bir seks hayatının insan vücuduna etkileri bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Sağlıklı ve kaliteli seks hayatı ve düzenli orgazmlar yaşamak her zaman mümkün olmayabilir. Erotik shoplar erkeklerin, çok daha sağlıklı bir seks hayatına sahip olması ve çok daha zevkli mastürbasyonlarla orgazmlar yaşaması için çeşitli seks oyuncaklarına ve cinsel ürünlere sahiptir. Partnerleriyle beraber daha zevkli cinsel birleşmeler yaşamak için içi boş takma penisleri, penis halkalarını, penis kılıfları ve prezervatifleri seçebilirler. Eski heyecanını kaybeden seks hayatını yeniden ateşlemek için kemerli penisleri kullanabilir, parfümler ve masaj yağları ile partneriyle farklı deneyimler yaşayabilirler.

Mastürbasyon, bakımlı her erkeğin önem vermesi gereken bir konudur. Kaliteli ve uzun süren mastürbasyonlar erkeğin daha sağlıklı bir cinsel hayata sahip olmasını sağlar. Sex shop mağazalarındaki birbirinden kaliteli, gerçekçi ten dokularına sahip realistik, suni vajinalar, tengalar, şişme bebekler ve realistik kalçalar gibi mastürbatör modelleri ile diledikleri her an kendinlerini orgazma ulaştırabilirler. Kendinize önem veriyorsanız, seks hayatınıza özen göstermeyi unutmayın. Düzenli, güvenli ve ateşli orgazmlar sayesinde çok daha uzun ve sağlıklı bir hayata sahip olabilirsiniz.

Erkeklerde, cinsel birleşme ya da mastürbasyonla yaşanan boşalmaların, prostat kanserine yakalanma riskini düşürdüğü, kan dolaşımını arttırarak kalp krizi geçirme ihtimalini azalttığı yapılan son çalışmalarla ortaya çıkmıştır. Vajinal ve anal cinsel ilişkiler sırasında yoğun bir şekilde salgılanan oksitosin hormonu gibi hormonlar, kalp rahatsızlıkları, kanser gibi problemleri önlemeye yardımcı olur. Aynı zamanda kaliteli cinsel birleşmeler ve orgazmlar, depresyon, anksiyete ve stres gibi insanın hayatını olumsuz etkileyen psikolojik sorunlara pozitif etkileri sayesinde sosyal yaşamınızı düzene sokar. Bütün bu gençleştiren etkilerini hissedebilmek, düzenli ve eğlenceli bir seks hayatına sahip olmaktan geçer. Bu nedenle seks oyuncağı üreticileri çiftlerin kullanabileceği harika cinsel ürünleri tasarlamıştır. Protez penislerden, kemerli penislere, içi boş penislerden, penis kılıfı modellerine, cinsellikten daha fazla zevk almanıza yardımcı olacak penis halkalarına kadar yüzlerce seks oyuncağı ile gecelerinizi zevkin doruklarında geçirebilir, vücudunuzu gençleştiren orgazmlar yaşayabilirsiniz.

Mastürbasyonun erkeğin cinsel hayatına zararları olduğu konusunda çok yanlış düşünceler vardır. Yapılan son araştırmalar bunun gerçekten çok uzak olduğunu göstermiştir. Düzenli mastürbasyon erkeğin kendi vücudunu tanımasını sağlar, tecrübe kazandırır. Bir erkeği yatakta inanılmaz hale getiren şey, yalnız kaldığı zamanlarda yaşadığı kaliteli mastürbasyonlardır. Erkeklere çok daha gerçekçi ve kaliteli hazlar yaşatmak için her cinsel fanteziye uygun seks oyuncakları, sex shopların en çok tercih edilen ürünleri arasındadır. Realistik kalçalara sahip mastürbatör modelleri size darbeleriniz üzerinde çalışma fırsatı sağlarken, realistik ve suni vajinalar, tengalar ile ereksiyon egzersizleri yapabilirsiniz. Şişme bebekler üzerinde çok farklı pozisyonları deneyebilir ve zamanı geldiğinde partnerinize unutamayacağı bir seks yaşatabilirsiniz.

Konu seks olduğunda ilk dikkat edilmesi gereken güvenli olmasıdır. Kendi sağlığınıza ve partnerinizin sağlığına önem vermeniz, birbirinizle çok daha güzel ve uzun bir ilişki için şarttır. Bu nedenle cinsel birleşme sırasında prezervatif kullanımı dikkat etmeniz gereken bir konudur. Cinsel yolla bulaşan hastalıkların önüne geçmek, istenmeyen hamilelik durumlarını engellemek için koruyucu cinsel ürünleri kullanın. Prezervatiflerin alınan hazzı olumsuz yönde etkilediği gibi düşünceler artık geride kaldı. Çok daha ince üretilen prezervatifler sayesinde penisinizin üstünde bir kılıf olduğunu dahi hissetmezsiniz. Ayrıca geciktirici özellikli prezervatifler sayesinde erken boşalmanın önüne geçebilir ve çok daha uzun süren cinsel birleşmeler yaşayabilirsiniz. Sizi tedirgin eden ihtimallerden uzak yaşanan bir orgazmın yerini hiçbir şey tutamaz. Prezervatiflere ve diğer koruyucu cinsel ürünlere karşı tavır almayın. Kendinizi güvende hissettiğiniz zaman çok daha zevkli anlar yaşayacağınıza emin olabilirsiniz.

Erkeklerin sağlıklı bir cinsel hayata sahip olması ve kaliteli orgazmlar yaşaması için YasakElmam’da pek çok seks oyuncağı bulunmaktadır. Her türlü cinsel fantezi için üretilen realistik vajinalar, kalçalı mastürbatör modelleri ve şişme bebekler ile kendinizi daha iyi tanıyabilir, masaj yağları, parfümler gibi uyarıcı özelliğe sahip cinsel ürünlerle partnerinizi azdırabilir, kemerli penisler ve dildolar ile seks hayatınıza yenilikler katabilirsiniz. Cinsel hayatında bakımlı, kendine özen gösteren bir erkek olmak için zaman kaybetmeyin, hemen sizler için üretilen cinsel ürünlerden dilediğinizi seçin.

3 AŞAMALI
SÜPER GİZLİ GÖNDERİ

Yasak Elmam’da sipariş gizliliğiniz ve
güvenliğiniz her şeyden önce gelir.
Kapalı Poşete Konur Ürünler Öncelikle
Kapalı Poşete Konur
Fatura Kutunun İçine Konur Poşetler Yazısız Karton Kutulara Konur.
Fatura Kutunun İçine Konur.
gizli gönderi Sıkıca Kapatılan Kutuların
üzerinde hiçbir yazı, logo,
ibare bulunmaz.
SİPARİŞ DESTEK HATTI

SİPARİŞ DESTEK HATTI
0507 982 43 82
0212 288 96 34

KAPIDA YA DA KARGO ŞUBESİNDE ÖDEME

KAPIDA YA DA KARGO
ŞUBESİNDE ÖDEME

MOTO KURYE İLE AYNI GÜN KARGO

MOTO KURYE İLE
AYNI GÜN KARGO

HAVALE VE EFT'DE %5 İNDİRİM FIRSATI

HAVALE VE EFT’DE
%5 İNDİRİM FIRSATI!

BONUS KREDİ KARTINA TAKSİT İMKANI

BONUS KREDİ KARTINA
TAKSİT İMKANI