Kayganlaştırıcı Jel

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 31 total

Sayfa
Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 31 total

Sayfa

Kayganlaştırıcı Jel nedir?

Partnerler arasında kullanılan cinsel ürünlerden birisi olan kayganlaştırıcı, çiftler arasında sürekli olmasa da ara sıra kullanılan ürün veya oyuncaklardan birisidir. Kadınların vücudu cinsel temaslarda kendi kayganlaştırıcısını üretecek düzeyde bir yapıya sahipken kimi zamanlarda rahatsızlıklar ve hastalık sebebiyle kuruluk sorunu olabilir, işte bu zamanlarda kayganlaştırıcı çiftlerin vazgeçilmez ürünü oluyor.

Kayganlaştırıcı ne işe yarar?

Kayganlaştırıcı ürünlerin ek olarak bir çok özelliğe sahip olmasıyla işlevi de artmıştır. Kayganlaştırıcı kremlerin esas işlevi erkek cinsel organda tahrişi kremi olmalarıdır. Burada ürün kullanıcıları ürünün ekstralarını incelemesi gerekiyor örneğin kimi kayganlaştırıcı krem veya jeller gecikme de sağlar.

En iyi kayganlaştırıcı hangisi

Isıtıcı ve uyarıcı özelliğe sahip kayganlaştırıcılar partnerlerin alacağı cinsel zevki daha da arttırmak için kullanılırken aynı zamanda ilişki süresini de uzatır. Ekstrasız düz kayganlaştırıcı krem ve jeller ise kuruluk problemi yaşayan kadınların cinsel hayatında oluşacak problemlerin önüne geçmeyi sağlar. Bu kremler sayesinde ilişkilerde partnerler daha mutlu bir birliktelik yaşayacaktır.

Kayganlaştırıcı Jel Nasıl Kullanılır?

Kayganlaştırıcı jel sex öncesi penise ya da vajinaya tercihe göre istenildiği kadar sıkılır. Elle sıvazlanarak penise ya da vajinaya bir miktar yayılır ve sonrasında ilişkiye girilir. Su bazlı kayganlaştırıcılar tamamen cilt dostu olduğundan fazla kullanılması bir sorun teşkil etmez.

Kayganlaştırıcılar arasında krem mi jel mi daha iyi?

İlk olarak kayganlaştırıcı kremler kuruluk sorununu gidermek için en çok kullanılan ürün çeşididir. Kayganlaştırıcı jel ve kremler kayganlık yaratarak cinsel temasda kayganlığı artırarak daha rahat ve keyifli bir deneyim sağlar. Krem ve jel olarak ayrılmasının yanı sıra su bazlı ve yağ bazlı olarak da ikiye ayrılan ürün çeşitleri arasında Su bazlı kayganlaştırıcılar kısa süreli kayganlık sağlar fakat kuruduktan sonra hiç bir iz bırakmaz ve daha önemlisi de kondomunuza zarar vermez. Yağ bazlı kayganlaştırıcılar ise su bazlı kayganlaştırıcılar göre daha uzun bir kullanım süresi sunarken kondom tarafında kullanılması tavsiye edilmez. Kondomun lateksi yapısını bozan yağ bazlı kayganlaştırıcılar uzun süreli ve yoğun bir ilişkilerde tercih edilebilir.

Kayganlaştırıcı Jel ve Kremlerin fiyatları

İçerdiği baz maddelere ve ürünün markasına göre fiyatları değişkenlik gösteren kayganlaştırıcı ürünler, çeşitli aromaları aromalarıyla da ilişkinize zenginlik katabilirsiniz. Fiyat aralığı belirli olmamakla birlikte çok uygun fiyatlara Yasak Elmam adresinden tedarik edebilirsiniz.

Kayganlaştırıcı kullanmadan daha önce seks deneyimi yaşadıysanız, hemen su, yağ ya da silikon bazlı jellerden birini YasakElmam’dan sipariş edin ve bu tecrübenin ne kadar zevkli olduğunu görün. Bu zamana kadar kullanmadığınıza üzüleceğiniz kayganlaştırıcı ürünler, seks hayatınızın vazgeçilmezi olacak. Darbelerin sadece haz verdiği bir seks tecrübesi için bütçenize ve fantezilerinize en uygun kayganlaştırıcıyı seçin ve anal seks ile orgazma ulaşmanın akıldan çıkmayacak deneyimini yaşayın.

3 AŞAMALI
SÜPER GİZLİ GÖNDERİ

Yasak Elmam’da sipariş gizliliğiniz ve
güvenliğiniz her şeyden önce gelir.
Ürünler Öncelikle
Kapalı Poşete Konur
Poşetler Yazısız Karton Kutulara Konur.
Fatura Kutunun İçine Konur.
Sıkıca Kapatılan Kutuların
üzerinde hiçbir yazı, logo,
ibare bulunmaz.

SİPARİŞ DESTEK HATTI
0507 982 43 82
0212 288 96 34

KAPIDA YA DA KARGO
ŞUBESİNDE ÖDEME

MOTO KURYE İLE
AYNI GÜN KARGO

HAVALE VE EFT’DE
%5 İNDİRİM FIRSATI!

BONUS KREDİ KARTINA
TAKSİT İMKANI