Kemerli Dildo

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 83 total

Sayfa
Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 83 total

Sayfa

Partnerlerin cinsel hayatına farklılık katmak için kemerli dildolardan daha eğlenceli bir seks oyuncağı düşünülemez. Yatakta rolleri değişmek için kullanabileceğiniz kemerli dildoları, kemerli penis ve belden bağlamalı penis olarak da sex shoplarda bulabilirsiniz. Kemerli dildolar, ellerinizi kullanmadan güçlü bir penetrasyona imkan veren, çiftler için cinsel fantezi ürünleridir. Hem eşcinsel hem de heteroseksüel çiftler tarafından en çok tercih edilen oyuncaklar arasında yer alır.

Bele bağlanan kemerleri ve ön bölümlerinde bulunan dildoları ile partnerinizi orgazma ulaştıracak güçlü penetrasyonu rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Bazı kemerli dildo modelleri kemerin iç bölümünde de vajinaya girebilen dildolara sahiptir. Partnerinize uyguladığınız her hareket ile sizde zevkli baskılar hissedersiniz. Titreşimsiz, içi boş kemerli penis modellerinin yanında titreşim özelliği bulunan kemerli vibratör modelleri de mevcuttur. Kemerli penis ürünleri farklı boyutlarda dildo ve vibratör kullanımına uygun oyuncaklardır. Fantezilerinizde çeşitlilik yaratmak için kemerli dildolarınıza realistik penisler ya da yapay dildolar takabilirsiniz. Ellerinizi dildoyu tutmaktan daha farklı amaçlar için kullanmaya imkan sağlayan bu harika fantezi ürünleri seks hayatında değişiklik arayan çiftler için ideal seks oyuncaklarıdır.

Erotik shoplardaki seks oyuncakları arasında bu kadar alternative açık başka ürün bulmak çok zordur. Kemerli dildo ve kemerli vibratörler hem kemer modelleri hem de dildo modelleri açısından çok çeşitli olabilmektedir. Basit bele bağlanan kemerli penislerde dilediğiniz yapay penisi kullanma şansına sahipsiniz. Dilerseniz damarlı ve yumuşak dokuları ile gerçek bir penisten farksız olan realistik penisleri kullanabilirsiniz. Dilerseniz daha sert malzemelerden üretilen, sıradışı boyutlara ve kıvrımlara sahip dildo ya da vibratörleri seçebilirsiniz. Kemer tiplerine göre de çeşitlilik gösteren bu cinsel ürünler sadece partnerinize zevk vermekten daha fazlasını yapan modellere de sahiptir. İç bölümünde vajinaya giren ya da klitorisi uyaran dildoları sayesinde kemeri takan kişi de bu deneyimden fiziksel zevk alır.

Çiftlerin seks hayatına eğlence katan kemerli dildolarda güçlü bir penetrasyon için dildonun sağlam duruşu önemlidir. Dildonun sert ve dayanıklı yapısının yanında kemere sağlam oturuşu sizin çok daha zevkli anlar geçirmenizi sağlar. Kemerli dildo seçimlerinde belinize en iyi oturan ürünü seçmek bu nedenle önemlidir. Belinizi tam kavrayan bir kemerle, hem dilediğiniz pozisyonları uygulayabilir hem de yapay penisin vajina ya da anüse tatmin eden giriş çıkışlar yapmasını sağlayabilirsiniz. Seks sırasında dildonun kemerden ayrılması anın büyüsünü bozar. Partnerinizi orgazma ulaştıran ritminizin sekteye uğramasını istemezsiniz. Bu nedenle seçtiğiniz yapay ya da realistik penisin kemere tam oturduğundan emin olun. Bazı kemerli penis modelleri titreşim özelliklidir. Kemerli vibratör olarak adlandırılan bu ürünler sayesinde uyguladığınız baskının yanında partnerinize yoğun titreşimler hissettirebilirsiniz.

YasakElmam, rolleri değiştirmenize imkan sağlayan, çiftlere özel seks oyuncakları kategorisinde pek çok kemerli dildo ve vibratör ürününe sahiptir. Partnerinizle beraber dolu dolu bir seks deneyimi yaşamak için kemerli dildo modellerinden dilediğinizi seçin. Ellerinizi daha önemli işlerde kullanmanıza yardım eden bu harika seks oyuncakları ile orgazmı doruklarda yaşayın.

3 AŞAMALI
SÜPER GİZLİ GÖNDERİ

Yasak Elmam’da sipariş gizliliğiniz ve
güvenliğiniz her şeyden önce gelir.
Ürünler Öncelikle
Kapalı Poşete Konur
Poşetler Yazısız Karton Kutulara Konur.
Fatura Kutunun İçine Konur.
Sıkıca Kapatılan Kutuların
üzerinde hiçbir yazı, logo,
ibare bulunmaz.

SİPARİŞ DESTEK HATTI
0507 982 43 82
0212 288 96 34

KAPIDA YA DA KARGO
ŞUBESİNDE ÖDEME

MOTO KURYE İLE
AYNI GÜN KARGO

HAVALE VE EFT’DE
%5 İNDİRİM FIRSATI!

BONUS KREDİ KARTINA
TAKSİT İMKANI