Penis Kilidi

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

13 Item(s)

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

13 Item(s)

Seks hayatına farklı roller, oyunlar ve fetişler katmak, çiftlerin yepyeni deneyimler yaşarayarak çok daha özel bir bağ kurmalarını sağlar. Partnerinizle beraber çok daha yoğun bir ilişkiye, fetiş oyunlar ve BDSM rolleri ile ulaşabilirsiniz. Bu derin bağı kurabilmek, tarafların onayı, şartların her iki taraf tarafından kabulü ile başlayan bir sahip-köle ilişkisini yaşamak için, sex shoplarda pek çok BDSM ürünü bulunmaktadır.

Özel olarak erkekler için üretilen fantezi ürünlerinden biri olan penis kilidi ve penis kafesleri bu hassas ve haz dolu ilişkiyi yoğun bir şekilde yaşamanız için üretilen fetiş bir üründür. Penis freni olarak da adlandırılan, çelik malzemeden üretilen bu kilit ve kafesler penisi sarar, ereksiyon ve boşalmaya engel olarak erkeğin tamamen kontrol altına alınmasını sağlar.

Chastity Cage Nedir?

Chastity, cinsel isteği veya aktiviteyi kontrol etme ve sınırlama pratiğidir. Genellikle BDSM (Bağlanma ve Disiplin, Hakimiyet ve İtaat, Sadizm ve Masokizm) veya fetiş ilişkilerde kullanılan bir kavramdır. Chastity, bir kişinin cinsel ilişkilerden veya mastürbasyondan kaçınması veya bu aktiviteleri sınırlaması anlamına gelir.

Chastity cage veya chastity kafesi, bu pratiği fiziksel olarak uygulamak için kullanılan bir cinsel oyuncaktır. Genellikle metal veya plastikten yapılmış küçük bir kafes veya kap içerir ve erkeklerin penisini sıkıca kapatır. Bu kafes, kişinin ereksiyon yaşamasını veya cinsel aktiviteyi gerçekleştirmesini zorlaştırır veya imkansız hale getirir. Chastity cage, cinsel deneyimi kontrol etmek, yetki vermek veya almak, sadist veya masokist ilişkilerde güç dinamiklerini vurgulamak veya cinsel heyecanı artırmak için kullanılabilir.

Sado mazo ilişkilerde tercih edilen popüler bir seks oyuncağıdır. Anahtarın sadece sahibe ait olduğu bu fetiş ürün, sahip köle arasındaki güveni anlatan, aralarındaki bağı çok daha güçlü kılan bir BDSM fantezi ürünü. Bu zamana kadar aklınıza gelmeyen bir kısıtlamaya, aranızdaki ilişkinin gücünü göstermek adına katlanmaya ve sahibinize bu kontrolü vermeye hazır mısınız?

Fetiş oyunlar ve BDSM, bu zamana kadar toplumun dışladığı bir konu iken, her bireyin özel zevklerinin olması ve partnerleri ile sıra dışı bir bağ kurmayı arzuluyor olması günümüzde normalleşmeye başladı. Bunun etkisi ile erotik shoplarda fetiş ve BDSM ürünleri popüler hale geldi. Fantezi kelepçeler, kırbaçlar, tasmalar, ağız topları, maske ve kıyafetler gibi pek çok fetiş ürün arasında kimilerinin ne zamandır beklediği, kimilerinin ise denemek için can attığı penis kilidi ve penis kafesi, son dönemin en popüler fetiş ürünü.

Penis kilitleri ve penis frenleri, erkeğin özgürlüğünü, sahibine kendi isteği ile vermesini sağlıyor. Erkekler için bekaret kafesi olarak da bilinen penis kafesleri erkeğin bu zamana kadar sahip olduğu dominantlığı elinden alarak, ereksiyon, boşalma ve mastürbasyon gibi hareketlerini kısıtlıyor ve özgür olma kararını sahibinin kontrolüne bırakıyor.

Sahip olacağı özgürlükleri bir başkasının kontrolüne vermenin hazzı ve güvenine ihtiyaç duyanların tercih ettiği köle ya da sub rolleri için üretilen penis kilitleri ve penis kafesleri, erkeğin cinsel organı üzerindeki kontrolünü ve özgürlüğü kaybetmesini sağlayan ürünlerdir. Metal kafes şeklinde üretilen bu ürün, pek çok farklı modelde olabilir.

Bazı penis freni bütün penisi saracak şekilde olurken bazı modeller sadece baş kısmını kavrar. Anahtarı Dom ya da Sahip’de olan bu kafesler, erkeğin penise ulaşmasını kısıtlar. Ereksiyon, boşalma, penetrasyon ve mastürbasyonu engeller. Dom ve Sub’ın ya da Sahip ve Köle’nin karşılıklı anlaşması ile takılan bu fetiş ürün, erkeği, tamamen efendisine sadık olacağı bir pozisyona sokar. Penis kilidi erkeğin sahip olduğu kontrolü partnerine verecek kadar ona güvendiğinin kanıtıdır. Aynı zamanda anahtarı elinde tutan Sahip’in aldığı sorumluluk da ilişki için çok önemlidir. Sahip olduğu anahtar, kendisini ona adayan partnerine gösterdiği özen ve ilginin kanıtıdır.

Penis kilidi ve penis kafeslerini, penisinize uygun boyutlarda seçmeniz son derece önemlidir. Kafesin içinde ereksiyon olan penis kafes yüzeyine yoğun baskı yapar. Bu baskının penise zarar vermemesi için kafesin sadece hareketi kısıtlayacak kadar sıkı olmasına dikkat edilmelidir. Penis frenini takarken penisin sıkışmamasına dikkat edilmelidir. Penis kilidinde asıl amaç hareketin engellenmesidir. Yoğun acı ve ağrılar istenilen bir durum değildir, bu gibi bir sorunla karşılaşıldığı zaman kafesin açılması ve penis üzerinden çıkarılması gerekir.

Dilediğiniz anda mastürbasyon yapamamak, dilediğiniz gibi kendinize dokunamamak ve boşalmanın rahatlığına istediğiniz zaman ulaşamamak çok farklı hazlar yaratan bir kısıtlamadır. Bu hazza ulaşmanız için Yasak Elmam kaliteli malzemeden üretilen penis kilidini ve penis kafeslerini sunuyor. Bu harika BDSM ürün, sahibiniz ile çok daha özel ve yoğun bir bağın kurulmasını sağlayacak. Aranızdaki yakınlığı çok daha derinleştirecek penis kilit ve penis frenleri ile arzularınızı zevkle ve güvenle yaşayacaksınız.

3 AŞAMALI
SÜPER GİZLİ GÖNDERİ

Yasak Elmam’da sipariş gizliliğiniz ve
güvenliğiniz her şeyden önce gelir.
Ürünler Öncelikle
Kapalı Poşete Konur
Poşetler Yazısız Karton Kutulara Konur.
Fatura Kutunun İçine Konur.
Sıkıca Kapatılan Kutuların
üzerinde hiçbir yazı, logo,
ibare bulunmaz.

SİPARİŞ DESTEK HATTI
0507 982 43 82
0212 288 96 34

KAPIDA YA DA KARGO
ŞUBESİNDE ÖDEME

MOTO KURYE İLE
AYNI GÜN KARGO

HAVALE VE EFT’DE
%5 İNDİRİM FIRSATI!

BONUS KREDİ KARTINA
TAKSİT İMKANI