Kargo ve teslimat

Kargo ve teslimat

Teslimat Bilgilerimiz

YasakElmam sex shop gönderileri gizlilik ilkeleri doğrultusunda yapar ve tüm gönderiler, dışarıdan, içinde ne olduğu anlaşılmayacak şekilde size özel olarak paketlenir. Böylece size paketinizi ulaştıracak kargo/kurye yetkilisi dahil kimse ne taşıdığını bilmez. Paketler üzerinde YasakElmam shop adı, yasakelmam.com adı ya da logosu ya da satın alınan ürün ve içeriği hakkında hiç bir ibare yer almaz.

Kargo ile Teslimat

www.yasakelmam.com, kargo gönderilerinde Yurtiçi Kargo ile çalışır. Siparişiniz, ödeme onayını takip eden 3 iş günü içerisinde kargoya verilir ve bulunduğunuz bölgeye göre kargoya verildikten 1 ila 4 iş günü içerisinde size teslim edilir.

Gönderen tarafından yazılmış olan ve gönderinin üzerine yapıştırılmış etikette belirtilen adresteki teslim almayı kabul eden kişiye, gönderinin, geçerli bir kimlik ile kontrol edilerek teslim edildiği teslim şeklidir. Bu teslimat şeklinde, sipariş sadece alıcıya teslim edilir, buna bağlı olarak siparişin istenmeyen kişilere teslim edilme riski ortadan kaldırılır.

Kargo Şubesinde Elden Teslimat

Adresinize gönderilecek paketin içinde ne olduğu dışarıdan anlaşılmaz. Kargo firması ya da teslimatı adresinize ulaştıracak kargo yetkilisi, paketin içinde ne olduğunu bilmez. Yine de, kargonuzun adresinize gelmesini tercih etmemeniz halinde, kargonuzu size en yakın Yurtiçi Kargo şubesinden alabilirsiniz. Siparişinizi kargo şubesinden teslim almak için, Alışveriş Sepetim ekranından siparişinizi tamamlamanız ve ardından gelecek 2. ekranda, Nakliye ve Ödeme sayfasında Kargo Şubesinde Ödeme seçeneğini seçmeniz yeterlidir.

Size en yakın kargo şubesini öğrenmek için tıklayınız.

Kapıda Ödemeli Teslimat

Kapıda satın alma bedelinin ödenmesi karşılığında yapılan teslimat şeklidir. Ödeme, kargo görevlisine Nakit ya da Kredi kartı şeklinde yapılabilir. Kredi Kartı ile ödeme yapmanız durumunda kredi kartı ekstrenizde YasakElmam gözükmez Hun Oyuncak Elektronik Tic. ve San. A.Ş gözükür.

Kargo ücretleri

YasakElmam’da 750 TL ve üzeri alışverişlerde kargo alınmaz. 750 TL'nin altındaki siparişler için ''Normal Teslimat Ücreti'' geçerlidir.

"Normal Teslimat Ücreti" tüm Türkiye'de KDV dahil 35 TL'dir.''

"Kapıda ödeme ya da Şubede ödemek +45 TL'dir.''

Not: Aşağıdaki özellikli teslimat seçeneklerinden birinin tercih edilmesi halinde, "Normal Teslimat Ücreti"ne ek olarak ilgili "Ek Ücret" tahsil edilecektir. 

Teslimat Tipi

Ek Ücret (KDV Dahil)

SMS İhbarlı Teslimat

ÜCRETSİZ

Kapıda ya da Şubede Ödemeli Teslimat

+45 TL

* SMS İhbarlı Teslimat: Alıcının, Yurtiçi Kargo tarafından SMS atılarak bilgilendirildiği teslimat şeklidir.