Penis Halkası

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 104 total

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 104 total

Penis Halkası Ne İşe Yarar?

Penis Yüzüğü, sex yüzüğü ya da zevk halkası de denen Penis halkası, ilişki öncesi penisin köküne (bazı modellerde testise de takılır, bazı modellerde hem testise hem penisin köküne takılır) takılarak penise kök kısmından basınç uygular, bu basınç kanın peniste kalmasına yardımcı olur. 

Aşk yüzüğü, pleasure ring ya da penis bileziği de denilen penis halkaları penisinizi erekte etmekte zorluk çekseniz bile, ereksiyonu korumanıza yardım ederler. Bu erotik oyuncaklar kaliteli bir sex ve verimli bir cinsel yaşam için ihtiyacınız olanı verirler. Erkek fantezi ürünleri denildiğinde akla ilk gelen ürünlerdir. Cinsel ilişki sırasında kullanılan en favori oyuncaklardandır.

Penis Halkası Nedir?

Penis Halkası halk arasında bir çok farklı isimle adlandırılır. Penis yüzüğü, ereksiyon halkası, cock ring, penis ring, testis halkası, titreşimli halka, aşk yüzüğü, penis bileziği, titreşimli penis yüzüğü, durex titreşimli halka bunlardan sadece birkaçıdır.

Penis halkası penisin köküne takılan silikon ya da benzeri, kauçuk, elastik malzemeden yapılma yüzük benzeri bir seks fantezi ürünüdür. Penis halkalarının titreşimli ve titreşimsiz modelleri mevcuttur. Onun haricinde penis halkaları çeşit çeşit renk renk, malzeme malzeme ve binbir değişik tasarıma sahiptir.

Penis halkaları yüzük gibi takıldığından dolayı penis yüzüğü olarak da geçer. İngilizcesi penis ring’dir. Cock ring olarak da geçer. Peki titreşimli halka ne işe yarar? Penis halkası ilişki öncesi penisin köküne (bazı modellerde testise de takılır, bazı modellerde hem testise hem penisin köküne takılır) takılarak penise kök kısmından basınç uygular, bu basınç kanın peniste kalmasına yardımcı olur.

Ne tür bir penis halkası kullanırsanız kullanın: halka, kan akışını keserek penisin süngersi dokusunun içindeki kanı penise hapseder, bu da ereksiyonu daha uzun süre korumanıza yardımcı olur.

Titreşimli Halka Nedir?

Titreşimli halka penis halkasının titreşimli olanına verilen addır. Titreşimli penis pompalarında halkanın üstte kalan kısmına titreşim yayan bir mini vibratör konur. Bu mini vibratör ilişki sırasında penisin kökü vajinaya dayandığında titreşim yayarak vajinal uyarımı artırır. Bu sayede penis halkası kullanımı karşı tarafın da daha fazla zevk alacağı bir aktiviteye dönüşmüş olur.

Titreşim Halkası Ne İşe Yarar?

Titreşimli halka kullanımı da normal penis halkası kullanımından farksızdır. Titreşimli halkalar vibrasyon yani titreşim yaratan küçük bir motora sahiptir. Bu motor seks esnasında partnerin klirorisine değecek şekilde konumlanmalı yani yukarı bakmalıdır.

Bu şekilde kullanıldığında titreşim yaratan kısım penis vajinanın içindeyken tam olarak klitorise dokunacaktır. Dolayısıyla titreşimli halkalar testislerin altına takılmaz, sadece penis köküne takılır.

Bir penis halkası kullanmak hem özgüveninizi hem de titreşim özelliği sayesinde partnerinizin de hoşuna gidecek bir deneyim yaşayabilirsiniz. Titreşimli penis halkaları ekstra olarak karşı tarafın vajinasını da uyararak seksi daha eğlenceli ve tutkulu bir hale getirmenize yardımcı olur.

Titreşimli olanlarına vibratör yüzük de denilen penis halkaları penisi kökünden sıkmalıdır ama penisi uyuşturacak kadar sıkmamalıdır, fazla basınç penis için zararlıdır. Halka penise giden kan akışını kestiği ya da azalttığı için penis halkasını tek seferde 20 dakikadan daha fazla kullanmamanız önerilir.

Peniste uyuşukluk, ağrı ya da morarma benzeri bir durum görülürse penis halkasının hemen çıkarılması gerekmektedir. Little Devil titreşimli halka pil değişimi mümkündür. Titreşimli halkaların kaliteli olanları tek seferlik değildir ve pilleri değişir.

Testis Halkası Nedir?

Testis halkası esasen penis halkasından farklı bir ürün değildir. Penis halkasını penisin köküne değil de testisleri kavrayacak şekilde takarsanız halkayı testis halkası olarak kullanmış olursunuz. Kimi penis halkaları çok dardır ve bu şekilde kullanıma müsait değildir. Kimi penis halkaları ise özellikle bu amaç için üretilmiştir. Halka sadece penisin köküne, testisleri de kavrayacak şekilde penisin köküne ya da testislere şeklinde 3 farklı şekilde kullanılabilir.

Titreşim Halkası Nerede Satılır?

En kaliteli ve güvenli Penis halkası modellerini YasakElmam sex shop mağazasından kolaylıkla edinebilirsiniz. Penis halkası konusunda tecrübesiz, daha önce penis halkası kullanmamış kişiler için kalınlığı ayarlanabilir penis halkaları tavsiye edilir. Penis halkalarının haricinde bazı penis kılıfı modellerinin kök kısmında da penis halkası mevcuttur.

Bu tip penis kılıfları iki işlev görmektedir. Aynı zamanda penis halkaları penis pompaları ile birlikte de kullanılmaktadır. Sönükken pompaya geçirilen penisin köküne penis halkası takılır, pompa ile vakum yolu ile penis erekte hale getirildiğinde penis pompadan çıkarılsa dahi halka penisin kökünü sıkıştıracağından ereksiyon devam edecektir.

Penis Yüzüğü Fiyatları

Penis yüzüğü fiyatları hakkında kesin bir şey söylemek çok doğru olmayacaktır zira Türkiye şartlarında her ürünün fiyatı neredeyse sürekli değişmektedir. Ama 2024 yılı itibariyle söylemek gerekirse en ucuz penis yüzükleri 100 TL civarından başlar ve 2 hatta 3 bin TL'lere kadar çok gelişmiş penis yüzüğü modelleri bulunabilir.

Penis Halkası Zararlı Mı?

Penis halkası penisin kan devridaimini engelleyerek kanı peniste tutar. Dolayısıyla penis halkasını çok uzun süre peniste tutmak doğru değildir. Kan dolaşımı penis sağlığı için önemli olduğundan penis halkası kullanımı aralıksız 40 dakikayı geçmemelidir. Penis halkası penisi hafif sıkmalı ama aşırı sıkmamalı, ağrı yapmamalıdır.

Penis Halkası Nasıl Takılır? Nasıl Kullanılır?

Penis halkası hafif ereksiyon halinde iken ya da tam ereksiyon halinde iken iki el yardımı ile esnetilerek penisin köküne takılır. Halka penisi hafif sıkmalı, aşırı sıkmamalıdır. Penis halkası alırken halkanın çapına, cinsine ve ne kadar esneyebildiğine bakılarak penisinize uygun bir halka seçmenizde yarar var.

Penis Halkası Çeşitleri Nelerdir?

PipeDream, durex penis halkası, Sir Johnson Control penis halkası, PipeDream Fantasy C-rings, PipeDream Neon Rabbit en kaliteli penis halkası marka ve modelleridir. Penis halkası ne işe yarar ya da penis yüzüğü ne işe yarar gibi soruların cevapları muhteliftir ve yukarıda detaylı şekilde anlatılmıştır.

Rabbit titreşimli halka ne işe yarar sorusunun cevabı şu şekildedir; rabbit tipi titreşimli halkalar ön kısmında tavşan kulağına benzer çıkıntıları ile klitorisi uyararak karşı tarafa ekstra haz verir. İsminde rabbit (İngilizce Tavşan) geçmesinin sebebi budur.

Sabit esnek olmayan penis halkaları da mevcuttur. Genellikle metal ya da paslanmaz çelikten yapılmış bu penis halkaları kesinlikle yeni başlayanlara uygun değildir. Bu tip esnekliği olmayan halkalarda bilinçsiz kullanım peniste kalıcı hasar yaşamanıza neden olabilir. Silikon halkalar herkes için en ideal ve risksiz modellerdir.

Titreşimli Yüzük Nedir?

Penis yüzüğü nedir sorusu ile titreşimli yüzük nedir sorusu yakın sorular olmakla beraber farklı cevaplara sahip sorulardır. Titreşimli yüzük titreşimli penis halkasının bir diğer adıdır. Penis halkasına aynı zamanda yüzük de denmesinin sebebi, halkanın aynen yüzüğü parmağa takarmış gibi penisin köküne kadar takılmasıdır.

Özellikle metal penis halkası modelleri aynen bir yüzüğü andırır. Tabii penis sabit olmayan, kanlandıkça ereksiyonu artan bir organ olduğundan metal penis halkası kullanırken fazla dar olmamasına özen göstermek şarttır.

Penis Halkasının Pilleri Değişir Mi?

Piyasada hem pilleri değişen penis halkası hem tek seferlik, pilleri değişmeyen penis halkası modelleri bulunmaktadır. YasakElmam'da da iki tip penis halkasını bulabilirsiniz. Pilleri değişmeyen modellerin vibrasyonu yaklaşık 30-40 dakika sürer, sonrasında titreşim özelliği çalışmaz. Pili değişen penis halkası modellerinde ise bittiğinde pillerini değiştirip halka yırtılana kadar defalarca kullanabilirsiniz. Şarjlı penis halkası modellerini ise pil bitme derdi olmadan USB ile şarj ederek kullanabilirsiniz.

Penis Halkası Yorumları Nasıl?

Penis halkaları genellikle müşteri memnuniyeti yüksek ürünlerdir. İlişki sırasında penisin köküne takılarak peniste ereksiyon halinde toplanan kanın geri gitmesinin önüne geçen penis halkaları (penis yüzüğü de denir) kaliteli sex için hem sizin hem de partnerinizin alacağı zevki maksimuma çıkarır. Testisleri toplayan penis halkaları boşalmanızı daha zevkli hale getirirken titreşimli penis halkaları partnerinizin vajina ve klitoris bölgesinde ekstra uyarım sağlayarak orgazmı kolaylaştırır. YasakElmam’da Amerika ve Avrupa’dan ithal birbirinden güzel penis halkası modellerinden dilediğiniz penis halkası modelini seçin, yatakta vazgeçilmez olun.

3 AŞAMALI
SÜPER GİZLİ GÖNDERİ

Yasak Elmam’da sipariş gizliliğiniz ve
güvenliğiniz her şeyden önce gelir.
Ürünler Öncelikle
Kapalı Poşete Konur
Poşetler Yazısız Karton Kutulara Konur.
Fatura Kutunun İçine Konur.
Sıkıca Kapatılan Kutuların
üzerinde hiçbir yazı, logo,
ibare bulunmaz.

SİPARİŞ DESTEK HATTI
0507 982 43 82
0212 288 96 34

KAPIDA YA DA KARGO
ŞUBESİNDE ÖDEME

MOTO KURYE İLE
AYNI GÜN KARGO

HAVALE VE EFT’DE
%5 İNDİRİM FIRSATI!

BONUS KREDİ KARTINA
TAKSİT İMKANI