Penis Halkası

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 72 total

Sayfa
Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 72 total

Sayfa

Penis Yüzüğü & Penis Halkası nedir? Penis halkası ne işe yarar?

Penis Halkası halk arasında bir çok farklı isimle adlandırılır. Penis yüzüğü, cock ring, penis ring, testis halkası, titreşimli halka,
aşk yüzüğü, penis bileziği, titreşimli penis yüzüğü, durex penis halkası bunlardan sadece birkaçıdır. Penis halkası penisin köküne takılan silikon ya da benzeri, kauçuk, elastik malzemeden yapılma yüzük benzeri bir seks fantezi ürünüdür. Penis halkalarının titreşimli ve titreşimsiz modelleri mevcuttur. Onun haricinde penis halkaları çeşit çeşit renk renk, malzeme malzeme ve binbir değişik tasarıma sahiptir. Penis halkaları yüzük gibi takıldığından dolayı penis yüzüğü olarak da geçer. İngilizcesi penis ring’dir. Cock ring olarak da geçer. Peki titreşimli halka ne işe yarar? Penis halkası ilişki öncesi penisin köküne (bazı modellerde testise de takılır, bazı modellerde hem testise hem penisin köküne takılır) takılarak penise kök kısmından basınç uygular, bu basınç kanın peniste kalmasına yardımcı olur. 

Aşk yüzüğü ya da pleasure ring de denilen penis halkaları penisinizi erekte etmekte zorluk çekseniz bile, ereksiyonu korumanıza yardım ederler. Kaliteli sex için  ihtiyacınız olanı verirler. Ne tür bir penis halkası kullanırsanız kullanın: halka, penisin süngersi dokusunun içindeki kanı penise hapseder, bu da ereksiyonu daha uzun süre korumanıza yardımcı olur. Bir penis halkası kullanmak hem özgüveninizi hem de titreşim özelliği sayesinde partnerinizin de hoşuna gidecek bir deneyim yaşayabilirsiniz. Titreşimli penis halkaları ekstra olarak karşı tarafın vajinasını da uyararak seksi daha eğlenceli ve tutkulu bir hale getirmenize yardımcı olur. Penis halkası modellerini herhangi bir sex shop mağazasından kolaylıkla edinebilirsiniz.

Titreşimli olanlarına vibratör yüzük de denilen penis halkaları penisi kökünden sıkmalıdır ama penisi uyuşturacak kadar sıkmamalıdır, fazla basınç penis için zararlıdır. Penis halkasını tek seferde 20 dakikadan daha fazla kullanmamanız önerilir. Peniste uyuşukluk, ağrı ya da morarma benzeri bir durum görülürse penis halkasının hemen çıkarılması gerekmektedir. Penis halkası konusunda tecrübesiz, daha önce penis halkası kullanmamış kişiler için kalınlığı ayarlanabilir penis halkaları tavsiye edilir. Penis halkalarının haricinde bazı penis kılıfı modellerinin kök kısmında da penis halkası mevcuttur. Bu tip penis kılıfları iki işlev görmektedir. Aynı zamanda penis halkaları penis pompaları ile birlikte de kullanılmaktadır. Sönükken pompaya geçirilen penisin köküne penis halkası takılır, pompa ile vakum yolu ile penis erekte hale getirildiğinde penis pompadan çıkarılsa dahi halka penisin kökünü sıkıştıracağından ereksiyon devam edecektir.

PipeDream, durex penis halkası, Sir Johnson Control penis halkası, PipeDream Fantasy C-rings, PipeDream Neon Rabbit en kaliteli penis halkası marka ve modelleridir. Penis halkası ne işe yarar ya da penis yüzüğü ne işe yarar gibi soruların cevapları muhteliftir ve yukarıda detaylı şekilde anlatılmıştır.

Titreşimli halkalar vibrasyon yani titreşim yaratan küçük bir motora sahiptir. Bu motor seks esnasında partnerin klirorisine değecek şekilde konumlanmalı yani yukarı bakmalıdır. Bu şekilde kullanıldığında titreşim yaratan kısım penis vajinanın içindeyken tam olarak klitorise dokunacaktır. Dolayısıyla titreşimli halkalar testislerin altına takılmaz, sadece penis köküne takılır. Sabit esnek olmayan penis halkaları da mevcuttur. Genellikle metal ya da paslanmaz çelikten yapılmış bu penis halkaları kesinlikle yeni başlayanlara uygun değildir. Bu tip esnekliği olmayan halkalarda bilinçsiz kullanım peniste kalıcı hasar yaşamanıza neden olabilir. Silikon halkalar herkes için en ideal ve risksiz modellerdir.

İlişki sırasında penisin köküne takılarak peniste ereksiyon halinde toplanan kanın geri gitmesinin önüne geçen penis halkaları (penis yüzüğü de denir) kaliteli sex için hem sizin hem de partnerinizin alacağı zevki maksimuma çıkarır. Testisleri toplayan penis halkaları boşalmanızı daha zevkli hale getirirken titreşimli penis halkaları partnerinizin vajina ve klitoris bölgesinde ekstra uyarım sağlayarak orgazmı kolaylaştırır. YasakElmam’da Amerika ve Avrupa’dan ithal birbirinden güzel penis halkası modellerinden dilediğiniz penis halkası modelini seçin, yatakta vazgeçilmez olun.

3 AŞAMALI
SÜPER GİZLİ GÖNDERİ

Yasak Elmam’da sipariş gizliliğiniz ve
güvenliğiniz her şeyden önce gelir.
Ürünler Öncelikle
Kapalı Poşete Konur
Poşetler Yazısız Karton Kutulara Konur.
Fatura Kutunun İçine Konur.
Sıkıca Kapatılan Kutuların
üzerinde hiçbir yazı, logo,
ibare bulunmaz.

SİPARİŞ DESTEK HATTI
0507 982 43 82
0212 288 96 34

KAPIDA YA DA KARGO
ŞUBESİNDE ÖDEME

MOTO KURYE İLE
AYNI GÜN KARGO

HAVALE VE EFT’DE
%5 İNDİRİM FIRSATI!

BONUS KREDİ KARTINA
TAKSİT İMKANI