Fleshlight Vajina

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 38 total

Sayfa
Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 38 total

Sayfa

Fleshlight Vajina Nedir? Fleshlight Vajina Modelleri Nelerdir?

Erotik shopların raflarındaki en kaliteli ve popüler seks oyuncakları Fleshlight vajinalardır. Mastürbatör modelleri arasında fleshlight vajinaları bu kadar özel yapan suni olmalarına rağmen gerçek bir vajina hissi vermeleridir. El fenerine benzer şekilleri sayesinde dışarıdan bakıldığında sex oyuncağı olduğu anlaşılmaz, evde kimse anlamadan kolayca saklanabilir. Fleshlight vajinaların yumuşak ve gerçeki delikleri vajina, anüs ya da ağız şeklinde olabilir. Böylece sadece gerçekçi bir vajinal seks deneyimi yaşamanızın yanı sıra anal ve oral sekse de imkan sağlar. Titreşimli fleshlight modelleri ile, giriş çıkış esnasında penisinizi titreterek daha sahici bir mastürbasyon zevki yaşayabilirsiniz. Kullanımları basit olan bu seks oyuncaklarının yaşattıkları orgazmlara inanamayacaksınız. Penisi yerleştirdiğiniz bölgenin tırtıklı dokusu sayesinde gözlerinizi kapattığınızda gerçek bir vajinanın içindeymiş gibi hissedeceğinize emin olabilirsiniz. Ağız, anüs ve vajina biçimlerine sahip fleshlight mastürbatör modellerden dilediğinizi seçin ve yoğun orgazmları yaşamaya hazır olun.

Kendinizi yeniden doğmuş gibi hissettirecek bir orgazm ve muhteşem bir boşalma deneyimi için kaliteli bir mastürbasyon yaşamanız gerekir. Bu kaliteyi sizlere tattırmak adına el feneri tipinde tasarlanmış yumuşak silikon ve gerçekçi vajina girişlerine sahip fleshlight suni vajinalar üretilmektedir. Girişlerinin yumuşaklığı sizi baştan çıkarırken, penisin girdiği tünelin tırtıklı yapısı ve sıkılığı size gerçeğe çok yakın bir mastürbasyon hazzı yaşatacaktır. Penisin tamamen içine girdiği bu tüneller size gerçek bir kadının vajinasına giriyormuş hissi verir. Dilerseniz giriş kısımları ağız ya da anüs şeklinde olan fleshlightları kullanabilirsiniz. Bazı fleshlifht mastürbatörler iki girişe sahiptir. Bir giriş yumuşak vajina şekline sahipken diğer giriş ağız biçiminde olabilir. Titreşimli fleshlight modelleri bir taraftan gerçeki dokuların içinde hareket ederken bir taraftan gerçek bir vajinanın kasılmalarını hissedebilirsiniz. Bu gerçeki hisleri veren fleshlight vajinalar sayesinde kendinizi kontrol etmeyi öğrenebilir ve performansınızı da geliştirebilir, çok daha uzun süren ereksiyonlar sonucunda orgazma ulaşacak tecrübeyi kazanabilirsiniz. Fleshlight olsun, başka herhangi bir suni vajina olsun, ne şekilde bir mastürbatör kullanırsanız kullanın kayganlaştırıcı kullanmayı unutmayın. Bu ürünler gerçek bir kadın vajinası gibi doğal olarak ıslanmayacağından kayganlaştırıcı ile penisin giriş çıkışını rahatlatmak mühimdir. Hem konforu hem sexten alacağınız zevki artırır.

İstenirse prezervatif ile de kullanılabilen Fleshlight vajinalar, silikon malzemeden üretilir ve kolay temizlenir. Ama doğal vajinalar gibi ıslak bir yüzeye sahip olmadıkları için kullanmadan önce kayganlaştırıcı jel ile ıslatmanız gerekir. Yaşayacağınız penetrasyonu çok daha gerçekçi kılan jeller sayesinde fleshlight vajinalardan inanılmaz zevk alırsınız. Daha da sahici bir deneyim yaşamak istiyorsanız fleshlight mastürbatörünüzü ılık bir su içerisinde bir süre bekletin. İçine girdiğiniz tırtıklı deliğin ısısı aklınızı başınızdan alacaktır. Ereksiyon problemleri ve erken boşalma sorunu yaşayan erkekler, fleshlight vajinalar ile boşalma kontrolü egzersizleri yapabilir.

İster vajinal, ister oral, isterseniz anal seks deneyimi yaşamak için YasakElmam’daki fleshlight vajinaları kullanabilirsiniz. Sizlere gerçeğe en yakın penetrasyonları yaşatmak için üretilen bu mastürbatörler sayesinde mastürbasyonlarınızı hiç olmadığı kadar zevkli geçirebilirsiniz. Kaliteli mastürbasyonlar yaşamak ya da performansınızı arttırarak partnerinizi doyuma ulaştırmak istiyorsanız hemen fleshlight vajinalardan sipariş edin ve çalışmaya başlayın.

3 AŞAMALI
SÜPER GİZLİ GÖNDERİ

Yasak Elmam’da sipariş gizliliğiniz ve
güvenliğiniz her şeyden önce gelir.
Ürünler Öncelikle
Kapalı Poşete Konur
Poşetler Yazısız Karton Kutulara Konur.
Fatura Kutunun İçine Konur.
Sıkıca Kapatılan Kutuların
üzerinde hiçbir yazı, logo,
ibare bulunmaz.

SİPARİŞ DESTEK HATTI
0507 982 43 82
0212 288 96 34

KAPIDA YA DA KARGO
ŞUBESİNDE ÖDEME

MOTO KURYE İLE
AYNI GÜN KARGO

HAVALE VE EFT’DE
%5 İNDİRİM FIRSATI!

BONUS KREDİ KARTINA
TAKSİT İMKANI