Tanga & G-string

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

9 Item(s)

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

9 Item(s)

İç çamaşırı söz konusu olduğunda rahatlığın yanında seksi bir görünüm arayan her kadın için en uygun iç giyim ürünü tanga ve G-stringlerdir. Önünde yumuşak dokulara sahip bir kumaş bulunan, arka kısmı ise bir ip vasıtası ile kaçları açıkta bırakan tasarım sahip tanga ve G-stringler, kadınların korkulu rüyası olan iç çamaşırı izine bir son vermiştir. Seksi bir gece elbisesinin altına ipek bir külot giyseniz bile dikiş izleri yüzünden seksapalitenize gölge düşüreceğinizden emin olabilirsiniz. Tanga ve G-stringler sizi bu korkunç manzaradan kurtaran, rahat hareket etmenizi sağlayan ve size seksi bir görünüm kazandıran iç giyim ürünleridir. İster işe giderken dar eteğinizin altına giyin, isterseniz partnerinizin aklını başından alacak seksi bir kostümün altına.

Cinsel fantezilerin olmazsa olmazı tanga ve G-stringler, incecik ipleri, fiyonk, dantel detayları ve transparan kumaşları ile partnerinizi azdıracak en basit cinsel ürünlerdir. Erotik shop mağazalarında, her türlü fantaziye uygun, BDSM kostümleri için özel üretilen, zincirli, ipli pek çok tanga ve G-string modelini bulabilirsiniz. Kalçalarınızı ortaya çıkaran bu harika fantezi iç çamaşırı modelleri sayesinde kendinizi günün her saati seksi hissedebilirsiniz.

Tanga ve G-stringler arasında fark var mıdır? Evet, kesinlikle. Bu farklılıklar, kadınların tanga ve G-stringleri farklı amaçlar için kullanmasına sebep olabilir. Önden görünüşleri bikiniye benzeyen tanga ve G-stringlerin arka kısımlarında ince bir ip bulunmaktadır. Bu ip sayesinde genital bölgeler kapatılmış olur. Tangaların bele oturan şerit kısımları kalınlıkları itibari ile G-stringlerden farklılık gösterir. Tangaların şerit kısmı G-stringlerden daha kalındır. Ön ve arka kısımda üçgen şeklinde kalan bölgeler, G-stringlere göre daha çok alanı örter. G-stringler, sadece ön bölümlerinde kumaş parçası bulunan, diğer bütün kısımları ince iplerden oluşan iç çamaşırlarıdır. Bu nedenle günlük hayatta tanga daha çok tercih edilirken, seksi gece elbiselerinin altına ya da cinsel fantezi kostümlerinde G-stringler daha çok kullanılmaktadır. Özellikle çiftlerin seks hayatına renk katmak için üretilen G-stringlerin, transparan kumaşlı, dantel detaylı ve zincirli modelleri en popüler cinsel ürünler arasındadır. Kullanım amacınız ne olursa olsun, kalçaları kavrayışları ve erotik tasarımları sayesinde tanga ve G-stringlerin içinde kendinizi harika hissedeceğinize emin olabilirsiniz.

G-string ve tangaların temizliğine sıradan külotlardan daha fazla önem vermek gerekir. Bu harika iç çamaşırları daha yumuşak bir his vermeleri için hassas kumaşlardan üretilmektedir. Bu nedenle onları çamaşır makinesinde, diğer kıyafetlerinizle beraber yıkamak ömürlerini kısaltır. Esnekliğini kaybeden tangalar, bel bölgenizi toparlayamaz ve ilk giydiğiniz zamanlardaki seksi görünümü size sağlayamaz. Aynı şekilde ince kumaşlardan üretilen G-stringler, yoğun yıkama programlarının sonucunda yıpranır, delinir ve artık gecelerinize heyecan katan erotik kostümlerin altına giyilemez hale gelir. Tanga ve G-stringinizi çok daha uzun süre ve sağlığınıza olumsuz etkileri olmadan kullanmak istiyorsanız, mutlaka üzerlerinde bulunan yıkama talimatlarına uyunuz.

Günlük hayatta ya da ateşli bir geceye hazırlanırken kullanabileceğiniz tanga ve G-string modellerini YasakElmam ’da bulabilirsiniz. Birbirinden renkli ve birbirinden seksi, yumuşacık kumaşlardan, deri, dantel detaylarına sahip erotik tanga ve G-stringler sayesinde kendinizi ateşli hissedebilir ve partnerinize unutamayacağı anlar yaşatabilirsiniz.

3 AŞAMALI
SÜPER GİZLİ GÖNDERİ

Yasak Elmam’da sipariş gizliliğiniz ve
güvenliğiniz her şeyden önce gelir.
Ürünler Öncelikle
Kapalı Poşete Konur
Poşetler Yazısız Karton Kutulara Konur.
Fatura Kutunun İçine Konur.
Sıkıca Kapatılan Kutuların
üzerinde hiçbir yazı, logo,
ibare bulunmaz.

SİPARİŞ DESTEK HATTI
0507 982 43 82
0212 288 96 34

KAPIDA YA DA KARGO
ŞUBESİNDE ÖDEME

MOTO KURYE İLE
AYNI GÜN KARGO

HAVALE VE EFT’DE
%5 İNDİRİM FIRSATI!

BONUS KREDİ KARTINA
TAKSİT İMKANI