ÖNE ÇIKAN ALT KATEGORİLER

Penis Pompası çeşitleri, vakum pompalar; motorlu, otomatik, vajina girişli, basınç göstergeli. Penis bakım kremleri, delay sprey modelleri ve penisinizin ihtiyacı olan tüm cinsel ürünler burada! Penisinize ikinci bir deri gibi yapışacak uzatmalı penis kılıfı modelleri ve titreşimli penis kılıfları.

Penis Pompası

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 139 total

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 139 total

Penis Pompası & Penis vakum pompası nedir? Penis pompaları modelleri nelerdir?

Penisime muhteşem bir vakum deneyimi nasıl yaşatabilirim? Seks öncesi penisime penis pompası ile vakum yaptıktan sonra o şekilde ilişkiye girebilir miyim? Penis pompası ne işe yarar, penis pompası gerçekten işe yarıyor mu? Bu soruları aklından geçirmeyen erkek yoktur. Penis erkeği erkek yapan organdır ve penisin büyüklüğü, sertliği, gücü, çağlar boyunca erkekler arasında bir rekabet konusu olmuştur. Penis iktidar ve güç demektir. Kısaca erkeklik penistir.

Sex esnasında yeterli uyarımın sağlanmaması, penise yeterli kanın gitmemesi, potansiyelinizin çok daha altında bir ereksiyon yaşamanıza neden olacaktır. Vajina ve göğüs pompalarıyla aynı çalışma prensibine sahip penis vakum pompaları, penisin etrafında vakum etkisi yaratarak penise yoğun kan akışı sağlayan cinsel ürünlerdir. Hava ile çalışan tetik sistemli penis pompası, sıkmalı vakum pompa, şarjlı ve motorlu penis pompası ya da su ile çalışan Bathmate penis pompası modelleri sayesinde penisinizin nelere kadir olduğunu kendi gözlerinizle görebilirsiniz. Aletinizin sahip olduğu sınırları keşfetmek için penis pompalarını rahatlıkla kullanabilir, hem kendinizi hem de partnerinizi şaşırtabilirsiniz.

Cinsel vakum pompası modelleri, özellikleri ve tipine göre farklı farklı adlandırılır. Medikal penis pompası, penis vakum cihazı, Amerikan penis pompası, sulu penis pompası, penis pompası abd ithal, dijital penis pompası, ototmatik penis pompası, penis vakum cihazı, şarjlı penis pompası ve elektrikli penis pompası ya da dick pump bunlardan birkaçıdır.

Erkekler için yatakta unutulmaz olmak, bir numaralı fantezi!

Penis pompalarının temel amacı, penisin etrafında bir vakum oluşturarak, penise daha fazla kan çekilmesini sağlamaktır. Bu amaç için üretilen penis pompaları çok farklı modelde olabilir. Hava ile çalışan tetik sistemli penis pompaları ve sıkmalı vakum pompalar el yordamı ile penisin etrafındaki havanın boşalmasını sağlayan pompalardır. En kaliteli penis pompaları piston tabancalı ya da Amerikan penis pompalarıdır (PipeDream marka). İçerideki hava boşaldıkça penise daha çok kan çekilir. Böylece penis gerilir, erekte duruşu daha sert bir hal alır.

Şarjlı ve motorlu penis pompaları ile vakum işleminin otomatik yapılmasını sağlar. Tek bir tuşla adım adım vakum işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İçine su doldurularak çok daha rahat kullanım imkanına sahip Bathmate penis pompaları, ideal vakum noktasına daha kolay ulaşmanızı sağlar. Penis pompaları, penisin elastik derisini düzenli gerdirme egzersizleri ile penisinizin düzenli kanlanmasını ve çalışmasını sağlayan egzersiz aletleridir.

Penis pompaları'nın penis büyütücü pompa ya da penis büyütme pompası ya da penis büyütücü vakum olarak adlandırılması doğru değildir. Penis pompaları tedavi amaçlı kullanılan medikal ürünler olmadıkları gibi vakum pompalarının penis boyunu büyüttüğü iddiası ile ilgili kesin ve bilimsel bir kanıt da yoktur.
Peki öyleyse penis pompası ne işe yarar ya da penis pompası işe yarıyor mu, penis pompası faydaları nelerdir gibi sorular neden sorulmaktadır? Bu sorunun cevabı günümüz toplumunda penis boyunun erkeklik ile özdeşleştirilmesinden kaynaklı bir penis büyütme sevdası olarak açıklanabilir. 

Penise vakumu ile penise vakum yapma sonucu kan akışı artar, penis gerilir, erekte duruşu daha sert bir hal alır. Penis pompaları kullanımı sırasında, mutlaka talimatlara uyun. Size önerilen süreleri aşmanız rahatsızlık verir. Herhangi bir morarma ya da kanama olması halinde güvenlik valfını açarak vakum işlemini durdurunuz. Düzenli ve talimatlara uygun kullandığınız takdirde, penisinizi, başından beri sahip olduğu potansiyele rahatlıkla ulaştırabilirsiniz. Kafanızı kurcalayan bütün soruları silip atan penis pompaları ile partnerinize gerçek “sizi” gösterebilirsiniz.

Penis pompalarında merak edilen bir diğer husus da hangi penis pompasının alınması gerekliliğidir. Sex shop mağazalarında bir çok farklı model bulunmaktadır. Burada karar vermeniz gereken konu ne kadar bir bütçe ayırdığınız olmalıdır. Penis pompası modelleri arasında fiyat farkı; vakum gücü, vakum sisteminin tipi (tetik sistemli mi, toplu mu, motorlu otomatik mi, piston tabancalı mı), markası (Amerikan penis pompası markaları en kaliteli olanlardır) ve menşei gibi etkenlerden meydana gelir. Dolayısıyla bütçeniz doğrultusunda alabileceğiniz en kaliteli penis pompasını almak uzun vadede en mantıklı seçim olacaktır. Kalitesiz bir pompa çabuk bozulacak, yeterli vakumu sağlamayacak, giriş silikonu hızlı deforme olacaktır.

Halk arasında; penis pompası kullananlar da merak edilmekte ve penis pompası kullanıcı yorumları, penis pompası yorumları ve penis pompası fiyatları özel olarak aranmaktadır. Penis pompası nasıl kullanılır sorusu da çok sorulan bir sorudur ve tüm ürün sayfalarında kullanım detaylı bir şekilde yazmaktadır. Penis pompası kullanımı olarak en pratik kullanım otomatik pompalardadır. En iyi penis pompaları nelerdir ya da en
kaliteli penis pompası hangisidir diye sorulacak olursa akla gelen ilk marka Amerikan PipeDream olacaktır. Penis pompası fiyatları 100 TL civarından başlar fakat 1000 TL üzerine kadar çıkan çok gelişmiş modeller de mevcuttur.

İdeal Penis Boyu Nedir? Penis Boyu Nereden Ölçülür

Büyük penis, modern insanlık tarihi boyunca erkekler için bir güç simgesi olmuştur. Ortalama penis boyu ülkemizde 14 cm olup dünya ortalaması da bu boya yakındır. Dünyanın en uzun penisi WikiPedia'ya göre 34 cm'dir. Penis boyu ne kadar olmalı ya da kadınları kaç cm tatmin eder gibi soruların net bir cevabı olmamakla birlikte ürologlar erekte halde 8 cm ve üzeri tüm penislerin kadını tatmin etmede yeterli olabileceğini belirtmektedir. Penis boyu hesaplama penisin alt kısmından, testislerin bittiği kısımdan penisin üst kafa kısmına kadar olan bölgenin cetvel ya da mezura yardımı ile ölçülmesiyle yapılır.

3 AŞAMALI
SÜPER GİZLİ GÖNDERİ

Yasak Elmam’da sipariş gizliliğiniz ve
güvenliğiniz her şeyden önce gelir.
Ürünler Öncelikle
Kapalı Poşete Konur
Poşetler Yazısız Karton Kutulara Konur.
Fatura Kutunun İçine Konur.
Sıkıca Kapatılan Kutuların
üzerinde hiçbir yazı, logo,
ibare bulunmaz.

SİPARİŞ DESTEK HATTI
0507 982 43 82
0212 288 96 34

KAPIDA YA DA KARGO
ŞUBESİNDE ÖDEME

MOTO KURYE İLE
AYNI GÜN KARGO

HAVALE VE EFT’DE
%5 İNDİRİM FIRSATI!

BONUS KREDİ KARTINA
TAKSİT İMKANI