Titreşimli Masaj Aleti

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 60 total

Sayfa
Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Items 1 to 24 of 60 total

Sayfa

Titreşimli masaj aleti nedir?

Mastürbasyon ya da cinsel birleşme sırasında olsun, klitoral uyarım kadının gerçek bir orgazma ulaşmasında büyük rol oynar. Sex shoplarda titreşimli masaj aleti olarak satılan cinsel ürünler klitorisin yoğun bir şekilde uyarılmasını sağlayan, klitoris masajı için özel olarak tasarlanmış seks oyuncaklarıdır. Pek çok şekil ve boyutta bulabileceğiniz klitoral masaj aletlerini, yapay penisler, realistik dildolarla beraber kullanarak yaşayacağınız hazzı arttırabilirsiniz. G-noktasının uyarılmasını da sağlayan masaj aletleri ile tek bir seks oyuncağına sahip olarak çoklu zevkler yaşayabilirsiniz.

titreşimli masaj aletleri sahip oldukları titreşim seviyeleri ile klitorise doğru basıncı uygulayarak elinizle alacağınız hazdan daha fazlasını almanızı sağlar. Uygulayacağınız masaj erotik hazlar vermeye başlar. Hafif dokunuşlardan hızlı titreşimlere kadar istediğiniz yoğunlukta baskı uygulamak klitoral masaj aletleriyle çok kolaydır. Mastürbasyon sırasında kendinizi tatmin ederken yorulmanız artık söz konusu olmaz. Kendinizi tamamen rahat bırakabilir, zevkli dakikalar geçirmeye odaklanabilirsiniz.

Titreşimli masaj aletleri, titreşimli dildolar ve vibratörlerden farklı olarak vücudumuzun farklı bölgelerine de uygulayabileceğiniz sex oyuncaklarıdır. Bir masaj aleti olarak kullanılmaya uygun bu sex oyuncakları ile bütün vücudunuzun gevşemesini sağlayabilirsiniz. Vajina masaj aleti kullananlar ve  partnerler, ön sevişme sırasında klitoris masajı için klitoral masaj aletini tercih etmektedir. Yorulmayan üçüncü bir elinizin olması seks sırasında başka bölgeler ile ilgilenmenize fırsat verir, partnerinizle beraber çok daha güzel dakikalar geçirmenize imkan sağlar.

Titreşimli masaj aletleri yerine göre harika bir yardımcı, yerine göre harika bir partner olabilen, rahat kullanımı ile size güzel bir orgazm yaşatan kullanışlı seks oyuncaklarıdır. Bir mini masaj aleti aldığınızda bu muhteşem orgazm zevkini dilediğiniz her yerde yaşayabilirsiniz. Çantaya sığacak boyutlarda tasarlanan mini masaj aletleri sessiz ve boyuna göre oldukça kuvvetli titreşimler sunan eşsiz cinsel oyuncaklardır.

Titreşimli masaj aletleri nasıl çalışır?

Klitoral masaj aletleri pek çok farklı şekil ve özelliklere sahip olabilir. Basit klitoral masaj aletleri yumurta şekline sahiptir. Vajina dudakları arasına rahatça yerleşir. Eliniz ile baskı uygulamanıza ya da hareket vermenize gerek kalmadan klitoral uyarım uygulayabilirsiniz.

Bazı cinsel masaj aletleri bir masajdan daha ötesine giderek G-noktasını uyaran özelliklere sahiptir. Dileseniz dil ya da parmak görünümüne sahip klitoral masaj aletleri de bulabilirsiniz. Klitorisin en yoğun şekilde uyarılmasını sağlayan bu pek çok farklı biçimlerden dilediğinizi seçip, istediğiniz her an harika bir mastürbasyon deneyimi yaşayabilirsiniz. Gecenize renk katmak için karanlıkta parlayan klitoral masaj aleti modellerini seçebilirsiniz. Bazı modeller vajinaya giriş çıkışa imkan veren vajinal toplara sahiptir. Böylece hem vajinal hem de klitoral uyarımı yaşayarak sıradan bir mastürbasyonun verdiğinden daha fazlasına ulaşabilirsiniz.

Klitoral masaj aletlerinin, vibratörlerden ve titreşimli dildolardan farklı olarak vücudunuzun başka bölgelerine de uygulayabileceğiniz modelleri vardır. Sahip oldukları çeşitli biçim ve titreşim seviyeleri sayesinde bütün vücudunuzu rahatlatmak için bu cinsel masaj aletlerini kolaylıkla kullanabilirsiniz. Klitoral masaj aletleri, sıradan bir masaj aleti görünüme sahip modelleri ile seks oyuncağına sahip olduğunun bilinmesini istemeyenlerin tercih edeceği cinsel ürünlerdir. Rahatlıkla odanızda bulundurabilir, yalnız kaldığınız anları zevkli dakikalara çevirmek için kullanabilirsiniz. Klitoral masaj aletlerini erotik masaj yağları ile de kullanabilirsiniz.

Klitoral masaj aletleri kadınların rahat kullanımları için tasarlanmıştır. Mastürbasyon sırasında elin hareket ve baskısını, içinde bulunan motor sayesinde uygular. Zevk almak için yorulmanın şart olmadığını gösteren bu klitoral masaj aletleri silikondan üretilmektedir. Hassas bir bölge olan klitorisi tahriş etmeyecek bir dokuya sahiptir. Suya dayanıklı malzemeden üretilen bu cinsel masaj aletleri yıkanabilir, kolay temizlenir. Bazı klitoral masaj aletleri ekstra sessiz çalışan motorlara sahiptir.

Farklı titreşim seviyelerine sahip olan klitoral masaj aletleri ile dilediğiniz yoğunlukta hazlar yaşayabilirsiniz. Orgazma adım adım ulaşmak için, her adımda daha yoğun zevkler yaşamak için klitoral masaj aletleri ideal seks oyuncaklarıdır. Realistik penisler, titreşimli dildolar ve vibratörlerden farklı olarak, sahip oldukları şekil ve büyüklükleri sayesinde yanınızda taşımaya uygun masaj aletleridir. Çantanıza atıp, dilediğiniz her an kendinizi tatmin etme keyfini yaşayabilirsiniz.

Üst düzey klitoral uyarım yaşamak isteyenler için üretilen bu harika seks oyuncaklarını YasakElmam’da uygun fiyatlı, farklı şekillerde ve çeşitlerde masaj aletleri satın alabilirsiniz. Ön sevişmelerinize zevk katmak ya da yalnız kaldığınız anlarda harika bir mastürbasyon deneyimi yaşamak için klitoral masaj aletlerini kullanabilirsiniz. Zevkinize uygun masaj aletini seçin, arkanıza yaslanın ve muhteşem bir orgazm yaşamaya hazır olun.

3 AŞAMALI
SÜPER GİZLİ GÖNDERİ

Yasak Elmam’da sipariş gizliliğiniz ve
güvenliğiniz her şeyden önce gelir.
Ürünler Öncelikle
Kapalı Poşete Konur
Poşetler Yazısız Karton Kutulara Konur.
Fatura Kutunun İçine Konur.
Sıkıca Kapatılan Kutuların
üzerinde hiçbir yazı, logo,
ibare bulunmaz.

SİPARİŞ DESTEK HATTI
0507 982 43 82
0212 288 96 34

KAPIDA YA DA KARGO
ŞUBESİNDE ÖDEME

MOTO KURYE İLE
AYNI GÜN KARGO

HAVALE VE EFT’DE
%5 İNDİRİM FIRSATI!

BONUS KREDİ KARTINA
TAKSİT İMKANI