Gizlilik ve Güvenlik

1- PAKET GİZLİLİĞİ

  • Tüm siparişler paketlenerek kapalı karton kutulara konur.
  • Kutunun üzerinde YasakElmam yazmaz, hiç bir logo, ibare, vs. bulunmaz.
  • Siparişler kargoya YasakElmam değil ''Hun Oyuncak A.Ş.'' adına verilir.
  • Kargo firması ne taşıdığını asla bilmez. YasakElmam ismini bilmez.
  • Sex Shop ismi, ibaresi kesinlikle hiç bir yerde geçmez.
  • Faturada YasakElmam yazmaz, fatura ''Hun Oyuncak A.Ş.'' adına kesilir.
  • Ürünler faturada Kişisel Bakım Ürünü veya Giyim Aksesuar olarak geçer.
  • Teslimat aynı gizlilikle, kimlik karşılığı gerçekleşir.

2- MÜŞTERİ GİZLİLİĞİ

YasakElmam kullanıcı bilgilerinin güvenliğine karşı maksimum hassasiyet gösterir. YasakElmam’da paylaşılan her türlü üyelik bilgisi, kişisel bilgi ve sipariş bilgisi gizlilik prensiplerimiz altında korunmaktadır. Satın alınan ürünlerle ilgili yapılan hiç bir işlem, başka bir internet kullanıcısı ya da üçüncü partiler tarafından görüntülenemez. HUN Oyuncak Elektronik Tic. Ve San. A.Ş çalışanları da dahil olmak üzere kimse paylaşılan bilgilere izinsiz ulaşamaz, görüntüleyemez. HUN Oyuncak Elektronik Tic. Ve San. A.Ş’nin hizmet ve teknik destek almak amacıyla farklı kurumlarla çalışması durumunda bu firmaların da aynı gizlilik prensiplerine uymaları sağlanır. HUN Oyuncak Elektronik Tic. Ve San. A.Ş sadece tabi olunan düzenleyici kurumlar ve/veya yasama, yürütme organ ve mercileri ilgili bilgilerin açıklanmasını istediğinde, yalnızca gerekli yetkiler çerçevesinde açıklar. 


3- BİLGİ VE KREDİ KARTI GÜVENLİĞİ

Garanti Bankası E-Ticaret Güvencesiyle Garanti Sanal POS

YasakElmam’ın kredi kartı ödemelerinde Garanti Bankası Sanal POS sistemi ile çalışmaktadır. Kredi kartı güvenliğiniz Garanti Bankası'nın kalite ve güvencesi altındadır.

İnternette alışveriş güvenliği: 128/256 Bit SSL ve Level 1 PCI DSS

YasakElmam internet sitesi dünyanın bir numararı SSL sertifika sağlayıcısı Comodo'nun 128/256 bit getliştirilmiş EV sertifikası ile şifrelenmiş olup dünyanın en yüksek güvenlik standartlarına sahiptir. Ayrıca EV SSL sertifika sayesinde Comodo www.yasakelmam.com internet sitesinin Hun Oyuncak A.Ş. şirketine ait yasal bir firma olduğunun güvencesini verir ve bu sayede firma ismi adres barında yeşil çerçeve içerisinde gözükür.

SSL Nedir?


SSL (Secure Sockets Layer), güvenli iletişim, e-ticaret ve tarama güvenliğini sağlamak için kullanılan bir şifreleme protokolüdür. SSL bağlantıları varsayılan olarak 443 numaralı bağlantı noktasını kullanır ve URL'ler ekranda "HTTPS://" ile başlar. Tarayıcılar, sarı asma kilit ve yeşil adres çubuğu üzerinden güvenli bağlantıları göstermektedir.

Müşteri Bilgi Güvenliği

Müşterilerimizin kişisel bilgilerinin gizliliği ve güvenliğinin sağlanması amacıyla, şirketimiz, internet altyapısında ve kullandığı sistemde maksimum güvenliği sağlamıştır. Web sitemizin içerdiği, üçüncü şahıslara ait materyaller ve fotoğraflar haricinde kalan tüm bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent, entelektüel ve diğer mülkiyet hakları şirketimizde saklıdır.

Gizlilik politikamızda yer alan taahhütlerimiz sadece web sitemiz içerisinde geçerlidir ve YasakElmam içinde link verilen diğer web sitelerini kapsamamaktadır. YasakElmam’dan link ile gidilecek diğer web sitelerinde, o sitelere ait gizlilik ve güvence şartları geçerlidir.

YasakElmam’dan reklam, banner, içerik maksatlı veya başka bir maksat ile geçilen diğer web sitelerinin bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi/manevi zarar ve kayıplardan HUN Oyuncak Elektronik Tic. Ve San. A.Ş sorumlu değildir. Web sitemizde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, HUN Oyuncak Elektronik Tic. Ve San. A.Ş’ye aittir. Web sitemizin içerdiği üçüncü şahıslara ait materyaller dışında kalan bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent, entelektüel ve diğer mülkiyet hakları şirketimizde saklıdır.